Jump to content

Dūmina ir spjaudo (šaudo)


Jhon

Recommended Posts

Sveiki. Noriu paklausti gal kas žinos kas gali būti ar kokios literatūros nurodis. Mano MTZ-52 su D-50 varikliu pradėjo dūmyti. Prieš tai buvo perkaitytas variklis, nes kai buvo tie pirmi šalčiai tai nerizikuodamas išleidau vandenį ir po kelių dienų reikėjo labai staigiai traktoriaus, bet pamiršau, kad vanduo išleistas tad kokią valandą su juo padirbau. Vandenį rodė ~45 laipsnius, nekreipiau dėmesio. Tik po to pažiūriu, kad galvos tarpinė pramušta. Ir tada paaiškėjo dėl ko pramušė. Aišku tarpinę pakeičiau, bet tada ir prasidėjo visos linksmybės. Pripyliau vandenio užkūriau, aišku pirma atreguliavau vožtuvus, pradėjo dūmyt, iš pradžių nekreipiau dėmesio nes vistiek perdėta gal dar jam reikia įsidirbt. Bet padirbęs 15 min vistiek dūmina. Ant lauko išleidau vandenį nes garažę nesinori, kad būtų šlapia. Užkūriau pakol įvariau į garažą žiūriu, kad nedūmina. Supratau, kad vandenio patenka į cilindrus. taip ir buvo. Patikrino meistrai galva prašlifavo nieko nerado. vėl viską sudėjau. Aišku pakeičiau tepalą. Sudėjau, užvediau kažkaip dūmas nedingsta ir pradėjo biškį SPJAUDYT. Patikrino meistras forsunkęs viskas gerai. dar aš namie turiu kur tikrina forsunkęs aparatą, bet pagalvojau gal blogai veikia nes jos caro laikų, bet geros nes ir meistras kai tikrino duomenys atitinka mano. Sudėjau, dar patikrinau vožtuvų reguliavimą viskas gerai.

Tai va kas gali būti?

Beje kai išleidau tepalą tai į karterį gal kokius 2 litrus gazolio pripyliau, bet jis išbėgo nes.

AČIŪ už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet jei gilzė būt trūkusi tai į karterį vanduo patektų ir tepalas mano manymu patektų į degimo kamerą. Dabar nebepatenka ir tepalas nemažėja ir nedaugėja.

Beje kaip išsiėmiau forsunkias tai ant purkštukų šonų buvo prikepią degėsių, kad net peiliu reikėjo gramdyti, kad žiedą būtų galima nuimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noriu paklausti gal kas žinos kas gali būti ar kokios literatūros nurodis. Mano MTZ-52 su D-50 varikliu pradėjo dūmyti. Prieš tai buvo perkaitytas variklis, nes kai buvo tie pirmi šalčiai tai nerizikuodamas išleidau vandenį ir po kelių dienų reikėjo labai staigiai traktoriaus, bet pamiršau, kad vanduo išleistas tad kokią valandą su juo padirbau. Vandenį rodė ~45 laipsnius, nekreipiau dėmesio. Tik po to pažiūriu, kad galvos tarpinė pramušta. Ir tada paaiškėjo dėl ko pramušė. Aišku tarpinę pakeičiau, bet tada ir prasidėjo visos linksmybės. Pripyliau vandenio užkūriau, aišku pirma atreguliavau vožtuvus, pradėjo dūmyt, iš pradžių nekreipiau dėmesio nes vistiek perdėta gal dar jam reikia įsidirbt. Bet padirbęs 15 min vistiek dūmina. Ant lauko išleidau vandenį nes garažę nesinori, kad būtų šlapia. Užkūriau pakol įvariau į garažą žiūriu, kad nedūmina. Supratau, kad vandenio patenka į cilindrus. taip ir buvo. Patikrino meistrai galva prašlifavo nieko nerado. vėl viską sudėjau. Aišku pakeičiau tepalą. Sudėjau, užvediau kažkaip dūmas nedingsta ir pradėjo biškį SPJAUDYT. Patikrino meistras forsunkęs viskas gerai. dar aš namie turiu kur tikrina forsunkęs aparatą, bet pagalvojau gal blogai veikia nes jos caro laikų, bet geros nes ir meistras kai tikrino duomenys atitinka mano. Sudėjau, dar patikrinau vožtuvų reguliavimą viskas gerai.

Tai va kas gali būti?

Beje kai išleidau tepalą tai į karterį gal kokius 2 litrus gazolio pripyliau, bet jis išbėgo nes.

AČIŪ už atsakymus.

tai ka spjaudo vandeny ar ka
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Spjaudo nei vandeniu nei gazoliu nei tepalu, nežinau kuo, bet kai dirba ant mažų apsukų tai kažkur per 1 min koia 2-3 kartus išspjauna. Nemoku paaiškint. Tarpinė tikrai gera, nes kai išėmiau forsunkes tai jos nebuvo apsinešusios vandeniu.

Dūmas: po užvedimo melsvas su baltu (pilkas tamsiai), po kokia 5 min tai mėlynas.

Ir teko vežyi malkas tai kai gerai uždūmina tai kvapas degančios gumos.

Gazolis išbėgo visas, nes aš jį su dankratu paverčiau į tą pusę kur yra propkė.

Traukimas nesusilpnėjęs.

Ir kas keisčiausia, kad padirbęs ~20 min nelabai dūmina, bet užgesink ir vėl po minutės užvedi vėl viskas iš pradžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Spjaudo nei vandeniu nei gazoliu nei tepalu, nežinau kuo, bet kai dirba ant mažų apsukų tai kažkur per 1 min koia 2-3 kartus išspjauna. Nemoku paaiškint. Tarpinė tikrai gera, nes kai išėmiau forsunkes tai jos nebuvo apsinešusios vandeniu.

Dūmas: po užvedimo melsvas su baltu (pilkas tamsiai), po kokia 5 min tai mėlynas.

Ir teko vežyi malkas tai kai gerai uždūmina tai kvapas degančios gumos.

Gazolis išbėgo visas, nes aš jį su dankratu paverčiau į tą pusę kur yra propkė.

Traukimas nesusilpnėjęs.

Ir kas keisčiausia, kad padirbęs ~20 min nelabai dūmina, bet užgesink ir vėl po minutės užvedi vėl viskas iš pradžių.

o per alsuokly kas eina ,dar tu pabandyk kai uzkuri bandyk vis po viena purkstuko vamzduka atleist dumas prapuls arne tai bent gal nustatysi kuris cilindras ,ir dar kai pripili pilna radiatoriu kai akis ar nekyla vanduo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žmogus gerai patarė žiūrėt kas iš alsuoklio eina. Teko matyt perkaitintą savaeigę šienapjovę, tai stumokliai apsilydė irgi kažkas panašaus darėsi. Pakeitęs stumoklius dirbo toliau. Tokiu atveju kažkaip reikia cilindrus nuo aliuminio pašlifuot husqvarnai tai prikimšus vatos užpili acto esencijos po 10min skuduru išvalai ir sukrovus vėl dirba(patikrinta100 proc.), kaip mtz, reikia laukt dar patarimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

garantuoju bus ziedai sutruke. (man taip buvo, nupirkom krautuva ir varemes namo, o kad vanduo isvarvejo nepamatem. Sustojau kai ant galvutes tepalas apibeges virt pradejo ir smirdet,paskui dar metus dirbom kol nikaip nebeuzsikure... ) Jei daug nedirbai pakeisi ziedus ir viskas gerai bus. Jei ilgiau bus isnesioti ziedu grioveliai, tada ir stumuoklius keist reikes. Kaip suprantu stumuokliai tvarkoj, nes tarpine keitei ir jie tau nepasirode blogi. JEi truksta gilze i karteri vandens nevaro pakol plisys netampa visiskai didelis, bet darbo metu radiatoriun patenka tepalas ir dumai. Jei pro kamsti radiatoriaus nepucia tai gilzes tvarkoj. Saudyti gali jei kuro siurblio regulaitorius netvarkoj ar reika kertasi. PAprastai priezastis sovimo ta kad vieman cilindre sudeginama kuro kur kas daugiau nei kituose. GAliams ir toks variantas - kadangi kompresija maza, kuras buna neuzsidega cilindruose ir taip per kelis kartus susikaupia, ir galiusiai viena kart sauna.

Gumos kvapas ir melsvas dumas aiskiai priezastis prapuolusios kompresijos, del ko suspaudimo metu buna nepakanakma temperatura ir blogai uzsidega misinys.

KAdangi variklis d50 su degimo kameromis, nuo karscio ir jom kas gali but nutike. Su tokiu varinatu susidures nesu, nieko negaliu pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vanduo per viršų nebėga ir nepučia. Kas susiję su vandeniu tai tikrai viskas tvarkoj.

O kai atleidi biškį forsunkių vamzdelius po vieną tai variklis prigesta bet dūmasišlieka. Bet kai atleidau visus vamzdelius tai variklis prigeso ir dūmas sumažėjo, bet vistiek išliko.

Ir beje pradėjo kai pagazuoji kažkas sukala. Atsisukau dangtelį pažiūrėjau gal vožtuvas atsileidęs, bet viskas tvarkoje. Dar peržiūrėjau su tarpikliu tarpelius viskas gerai. Tada biškį paeksperementavau su vožtuvų tarpeliais. Tai suvienodinau po 0,25mm įsiurbimui ir išmetimui, 0,30 mm įsiurbimui ir išmetimui, 0,30 mm įsiurbimas 0,35 mm išmetimas, jokio skirtumo ir dūmina ir vistiek sukala. Tada vėl atstačiau kaip buvo 0,25 - 0,30mm.

Kalimas ne išvien, bet kai tik pagazuoji ta momentą. O jei palaikai ant gazo jo nėra.

O dėl alsuoklio tai niekas per ten nebėga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas ten per alsuokli neina. Buvau davares viena varikli tiek kad vienas cilindras tik ant tepaliniu vaziavo, o kituose po viena zieda buvo like. Tvarkyt toki dalyka reikia staigiai, nes sutruke ziedai iseda stumuoklius, manuosius taip isede kad tie ziedai igavo galimybe islipt virsun, o tada stumuoklis taip juos prispaudzia prie galvutes kad anie stumuoklin, i ta aliumini sulindo :)

Zdz greit pataisysi nieko tokio, jei padirbesi reiks ir stumuokliu. ei nepatingesiu ryt galesiu dar koki suieskot is tu isestu skylem ir nufotkint.

Va ir dar patarimas, nuemes galva patikrink ar smeiges gerai susuktos, nes anos varztus sukinejant turi bjauria mada issisukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...