Jump to content

ZETOR Proxima Plus


waldasxl

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Aš turiu ZETOR Proxima Plus 105 tai labai nesidžiaugiu :( .Už mtz dirbti geriau bet tepalai bėga kaip iš mtz :D .Jai Zetor servisas sutvarkys per garantini laikotarpi tai bus viskas gerai o jei jiems nepavyks tai turėsiu problemų. Mano manymu zetor servisas dirba neblogai . Jei kas turit problemų ZETOR Proxima Plus parašykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu ZETOR Proxima Plus 105 tai labai nesidžiaugiu :( .Už mtz dirbti geriau bet tepalai bėga kaip iš mtz :D .Jai Zetor servisas sutvarkys per garantini laikotarpi tai bus viskas gerai o jei jiems nepavyks tai turėsiu problemų. Mano manymu zetor servisas dirba neblogai . Jei kas turit problemų ZETOR Proxima Plus parašykit.

sveikas, turiu jau toki pat kaip tavo, pirkau specagroj pries gerus metus tai gedimu nemazai ir kaip tai servizas neskuba ju salint.. kur tau tie tepalai bega? kokia darbine temperatura, nekaista? pas tave su termomova ar jau be?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia kaina su slankiojamu vairu ,chidrauline sėdine ,papildomais svoriais ir platesniais ratais

Bet kiek daug teigiamų emocijų šitam video :)

Nors mano ruskis daug geriau kūrėsi pernai prie -28 (po valandos antifryzo pašildymo :eusa-shhh: ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dyzeliniui varikliui darbine temperatura yra iki 95C ar smaugi ar nesmagi daugiau kaip 95 negali virsyti o kai cia kazkam 100 ir daugiau tai jau negerai tai kaip su tokiu traktorium reiktu arti jei gerai ikinkius... pas mtz tokiu bedu nera... ka nori ta daryk 80-90 kaip ikalta stovi :eusa-whistle:

cia ne motoro o ausinimo problema.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...