Jump to content

Renginiai , parodos, seminarai


gedmins

Recommended Posts

biski foto is parodos

Cia kaskas zadejo .kad neides foto is Maroko kai vaziuos , manau ,kad ten jis ir niekada nevaziuos tik pasiskelbe . Pasigirti visi gudrus ... bet va nuvaziuoti ???

Galvojot , kad nevaziuosiu ,kad apsimeluosiu ... gaila jei as ka pazadu , istesiu (netaip kaip kaikurie )

ispudziu parsiveziau du fotoaparatus ir viena kamera ...

o va po dvieju triju savaiciu vaziuosiu triusiuku parsivesti

Gerbiamasai Alvydas11 as net neabejoju, kad tu turbut per savo ilga nuobodu gyvenima, tiek neesi pabuves kiek as aplankes saliu ar tam tikru miestu. Tad patikek kas jau kas foto tu nei vienos nepamatysi kur esu buves ar zadu but. Tau paprasciausiai kisene arba kai ko trukumas neleistu to dalyko padaryt ka as galiu padaryt ar nuvykti. Ir cia nesikelk kad pabuvai Lenkijoj kazkokioj parodoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai

As irgi dalivavau parodoi lenkijos su savo triusiais. Paroda labai patiko, susipazinau su triusininkais is lenkijos. Tikrai buvo didelis pasirinkimas (388 triusiu). Arciausia paroda lenkijoi, kaip as zinau, bus 2013.07.06 miestas Lodz, bet ten jau ne vaziosiu. Didziausia paroda lenkijoi bus kitais metais vasario menesio, dar jie tiksliai ne zino, bet as butinai paskelbsiu forume kada. I cekija irgi planuoju vaziot su savo augintojais, tiksli data irgi parasisiu.

P.s cia nuoroda keleta is mano dalivaujanciu triusiu:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/prancuz ... 13052.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai

As irgi dalivavau parodoi lenkijos su savo triusiais. Paroda labai patiko, susipazinau su triusininkais is lenkijos. Tikrai buvo didelis pasirinkimas (388 triusiu). Arciausia paroda lenkijoi, kaip as zinau, bus 2013.07.06 miestas Lodz, bet ten jau ne vaziosiu. Didziausia paroda lenkijoi bus kitais metais vasario menesio, dar jie tiksliai ne zino, bet as butinai paskelbsiu forume kada. I cekija irgi planuoju vaziot su savo augintojais, tiksli data irgi parasisiu.

P.s cia nuoroda keleta is mano dalivaujanciu triusiu:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/prancuz ... 13052.html

Sveikinimai gražuolių triušių savininkui! :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai

As irgi dalivavau parodoi lenkijos su savo triusiais. Paroda labai patiko, susipazinau su triusininkais is lenkijos. Tikrai buvo didelis pasirinkimas (388 triusiu). Arciausia paroda lenkijoi, kaip as zinau, bus 2013.07.06 miestas Lodz, bet ten jau ne vaziosiu. Didziausia paroda lenkijoi bus kitais metais vasario menesio, dar jie tiksliai ne zino, bet as butinai paskelbsiu forume kada. I cekija irgi planuoju vaziot su savo augintojais, tiksli data irgi parasisiu.

P.s cia nuoroda keleta is mano dalivaujanciu triusiu:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/prancuz ... 13052.html

O kurie ten tavo triusiai buvo gal narvu numeriukus gali parasyti ? turiu nusifilmaves paziureciau kaip atrode .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai

As irgi dalivavau parodoi lenkijos su savo triusiais. Paroda labai patiko, susipazinau su triusininkais is lenkijos. Tikrai buvo didelis pasirinkimas (388 triusiu). Arciausia paroda lenkijoi, kaip as zinau, bus 2013.07.06 miestas Lodz, bet ten jau ne vaziosiu. Didziausia paroda lenkijoi bus kitais metais vasario menesio, dar jie tiksliai ne zino, bet as butinai paskelbsiu forume kada. I cekija irgi planuoju vaziot su savo augintojais, tiksli data irgi parasisiu.

P.s cia nuoroda keleta is mano dalivaujanciu triusiu:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/prancuz ... 13052.html

Sveikinimai gražuolių triušių savininkui! :icon-smile:

Ačiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai

As irgi dalivavau parodoi lenkijos su savo triusiais. Paroda labai patiko, susipazinau su triusininkais is lenkijos. Tikrai buvo didelis pasirinkimas (388 triusiu). Arciausia paroda lenkijoi, kaip as zinau, bus 2013.07.06 miestas Lodz, bet ten jau ne vaziosiu. Didziausia paroda lenkijoi bus kitais metais vasario menesio, dar jie tiksliai ne zino, bet as butinai paskelbsiu forume kada. I cekija irgi planuoju vaziot su savo augintojais, tiksli data irgi parasisiu.

P.s cia nuoroda keleta is mano dalivaujanciu triusiu:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/prancuz ... 13052.html

Sveikinimai gražuolių triušių savininkui! :icon-smile:

Ačiu

Aš taip pat buvau parodoj kaip žiurovas . Gal gali parašyti kurie tavo triušiai buvo ? Kažkaip nemačiau Lietuviu dalyviu reklamos ten. Laukia buvai ar vidui ? Parašyk narvu numerius ,pažiurėsiu kokie buvo įvertinimai tavo triušių .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat buvau parodoj kaip žiurovas . Gal gali parašyti kurie tavo triušiai buvo ? Kažkaip nemačiau Lietuviu dalyviu reklamos ten. Laukia buvai ar vidui ? Parašyk narvu numerius ,pažiurėsiu kokie buvo įvertinimai tavo triušių .

Is lietuvos as vienas buvau. Lietuvos triusiu draugijos nariai ne dalyvavo (ir gerai). Jie nenori, kad is kitu valstybiu triusininkai dalyvautu lietuvoi. Kitose salyse su mielo noru duoda kvietima dalivauti parodoj. O cia 5 ar 6 veislynai, patys vertino savo triusius, net juokas ima. Reikia kurti atskira draugija, kad tik norinciu butu ir vazinesim po rarodos i lenkija, cekija, voketija su savo triusiais ir kviesim i svecius is kitu saliu. Lenkai jau man siule atidaryti savo draugija, sako: tegul lietuvos 6 veislynai daro savo paroda is 100 triusiu, o mes ir is jusu visi kiti triusininkai padarysim is 700 ir daugiau triusiu paroda.

P.s.Mano narvai buvo: 98,107,108,114 gerai ne atsimenu, bet tur but 99 arba 97, ne pamenu (petele parduota kartu su ivertinimo protokolu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Jau yra paskelbta info apie paroda:

Renginio vieta: Alytus, Studentų g. 17

Data: 2013-lapkričio 16d.

9.00 - 10.00 Parodos dalyvių registracija

10.00 - 11.00 Parodos atidarymas;

11.00 – 13.00 Nugalėtojų apdovanojimai

13.00 - 16.00 Eksponatų pristatymas

16.00 - 17.00 Besidominčiųjų triušininkyste konsultavimas ir atsakymai į jiems rūpimus klausimus. A. Stimbirys, A. Mitrikevičius, Š. Janavičius, E. Reimerys, J. Jonaitis ir kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Buvau parodoj ir labai nusyviliau, per paskutinius metus pati prasciausia paroda, gal 2-3 triusiai is visu buvo verti demesio. Domino belgai, tai tik 1 patinas buvo vertas demesio ir tas buvo uzsakytas. Tikrai prasti triusiai.

Na kada as nemates kitu parodu buvau ir ir is viso pirmoji paroda triusiu tai man o paroda kaip paroda gan idomu buvo... Ir nezinau ar ne apie mano patina dabartini kalbat kur Aloyzo uzsisakes buvau ir nupirkau 97 balu.Seip tikrai grazus...O seip na patiniuka demetu paemiau seip na ir tas nieko...O seip tai prancuzu avinai tie peleniniai man gan grazus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau parodoj ir labai nusyviliau, per paskutinius metus pati prasciausia paroda, gal 2-3 triusiai is visu buvo verti demesio. Domino belgai, tai tik 1 patinas buvo vertas demesio ir tas buvo uzsakytas. Tikrai prasti triusiai.

Na kada as nemates kitu parodu buvau ir ir is viso pirmoji paroda triusiu tai man o paroda kaip paroda gan idomu buvo... Ir nezinau ar ne apie mano patina dabartini kalbat kur Aloyzo uzsisakes buvau ir nupirkau 97 balu.Seip tikrai grazus...O seip na patiniuka demetu paemiau seip na ir tas nieko...O seip tai prancuzu avinai tie peleniniai man gan grazus...

Apie si patina ir kalbu, vertas buvo demesio, uz ji duociau daugiau $. Bet, kas liecia balus, tai geriau patylesiu

P.s tikrai uzp..o tokie dalykai, kada savi savus vertino. Sunku ten jiem. Reikia kaz kokiu permainu sitoj draugijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie si patina ir kalbu, vertas buvo demesio, uz ji duociau daugiau $. Bet, kas liecia balus, tai geriau patylesiu

P.s tikrai uzp..o tokie dalykai, kada savi savus vertino. Sunku ten jiem. Reikia kaz kokiu permainu sitoj draugijoj.

Na seip tas salia belgas buvo paskirtas geresniu nors lygiai balu turejo abu tik sake vien del to kad biski maziau maniskis svere bet su kuo kalbejau visiems labiau sitas patiko negu tas tamsesnis.O del vertinimu nezinau nieko negaliu pasakyti cia savi visi seip buvo tai kaip vertinti kitaip savus... Parasiau pagaliau ir as prasyma i draugija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie si patina ir kalbu, vertas buvo demesio, uz ji duociau daugiau $. Bet, kas liecia balus, tai geriau patylesiu

P.s tikrai uzp..o tokie dalykai, kada savi savus vertino. Sunku ten jiem. Reikia kaz kokiu permainu sitoj draugijoj.

Na seip tas salia belgas buvo paskirtas geresniu nors lygiai balu turejo abu tik sake vien del to kad biski maziau maniskis svere bet su kuo kalbejau visiems labiau sitas patiko negu tas tamsesnis.O del vertinimu nezinau nieko negaliu pasakyti cia savi visi seip buvo tai kaip vertinti kitaip savus... Parasiau pagaliau ir as prasyma i draugija...

Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...