Jump to content

Jusu laisvalaikio praleidimo budas


Donatas

Recommended Posts

yee super!

taip toli zmona issiusti :)  draugas mano i tanzanija niekam nieko nesakes isruko tai alpstu kai atsiuncia foto, rojus zemje :) berods zanzibare ir sedi. 

 

kaip kronplacas, kurortas trasos?

esu buves livigno tai labai patiko. 

 

pernai kaifavau nuo trasu Austrijos alpese, bet kurortas Solden buvo nuobodus. siemet ischgl kurortas patiko bet oras nelepino, daug zmoniu trasos jau iki pietu buna sudroztos, tada lieka tos po 70 % statumo :)

 

muziejus munich

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Vienos nesiunciau, ir pats skridau, pabijojau, kad masajai uz zmona nepasiimtu :D

 

Kronplacas labai geras kurortas, bet jei esi labai patyres ir megsti juodom trasom lakstyt tai gali pasirodyt nuobodus. Raudonu ir melynu trasu tikrai daug yra, kokybe trasu super, keltuvai beveik visi uzdari ir niekad nebuna eiliu ilgesniu nei 5-10 minuciu laukimo. Pats ten 4 kartus buvau. Dolomituose gerai, kad skipasas galioja 10 kurortu, tai kai kronplace pabosta varai i kita. Alta Badia neblogas regionas, bet del Sellaronda ziedo ten daug liaudies susirenka. Man patiko Cortina D'ampezzo, bet ten visi keltuvai atviri, tad reikia vaziuoti kai oras geras. Na, o jei oras blogas tai gali skirt laiko pasimegauti italiska virtuve :)

Ischgle irgi teko buti, tai taip pat kaip ir tau ispudzio nepaliko del tu paciu priezasciu. Netoli jo esantis Serfaus-Fiss-Ladis geresnis pasirode. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...