Jump to content

claas 250 bedos


manttys

Recommended Posts

Sveiki,

kad biskuti daugiau demesio sulaukciau, sukuriau nauja temike... Bedos su siuo presu tokios, kad pastebejau, jo rulonai darosi nebe tokie kieti. Paziurejus i manometro rodykle pamaciau, kad ji krinta zymiai greiciau, nei anksciau. Biskuti pasiskambinom i ta vieta, kur ji pirkom ir patare voztuva apziureti. Jis turejo mazyte uzjeda. Kuo toliau, tuo gilejo problema, jau nepadejo ir paverzimas voztuvo.

Nusipirkom nauja dezute (2600 lt be pvm) ir kazkaip vis tiek tas slegis krinta. Gal nebe taip zymiai, bet tikrai nera kazkokios ziauraus skirtumo. Gal kas yra susidures su tokiom bedom ir numano, kas tai galetu buti? Jokiu prakiurusiu zarneliu ar laisvu chamutu nepastebeta, tai skyles sistemoje kaip ir nera. Ar yra dar koks nors komponentas, kuris galetu itakoti slegio kontrole apart to pagrindinio reguliuojamo voztuvo? Gal yra cia turinciu toki presa ir papasakotu, kaip jiems buna.

Bet kokia pagalba laukiama, nes gal reiks deretis del tos dezutes grazinimo, jeigu ne ji kalta :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano presas 44 turbūt cilindrai tie patis. pakeisti manžietus nėra labai jau sudėtinga.tik reikia juos turėt.rusiški netinka. ko gero teks užsakyti jei ir rasi tai tik tokius TTS 24-34-5,8. o originalai yra platesni. dėjau aš ir siaurus tik reikia pridėt guminiu žiedu kad ne slankiotu.dabar esu užsisakąs kad parveštu tikrus.kiek mokėsiu nežinau,kai gaus pasakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi beda po viena nevaiksto, tai papasakosiu dar.. Zodziu, atsitiko taip, kad fyskej laidai pasitrauke ir susitrumpino vienas kontaktas su minusu. Rezultatas - nebereaguoja i paspaudimus galiniu vartu mygtukai. Suradom tokius kompiuterastus (jie tai ir nustate). Pasekemes - issiderinusi programine iranga. Mechanine dalis ok. Vyrai kazkur isirase programos kopija is kito preso, bet grizdami pateko i avarija ir sudauze savo kompus, o kitas dar ir kaklo trauma gavo. Cia prasideda reikalai su Konekesko...

Skambinam vakar jiem. Paaiskinom viska, nu tipo gal atvarys vakare. Paskambinom vakare, net niekas neuzregistraves to dalyko, ale darbuotojo klaida - busim ryt ryte. Siande paskambino, tai vel kazkoki suda mala. Dar pasake, kad jei deresies, tai dar 2 dienas nukelsi. Px, kad ukininkai vargsta per dienas, kad 10 ha sieno jau senai paruosta presavimui, kad prasom taip graziai kaip begalim, kad tik pajudintu subines ir padarytu elememntaru dalyka. bet jie dar turi tokio izulumo, kad net zodziu truksta. Nu jus man pasakykit, ka su tokiais daryti? Visas dalis pirkdavom tik is ju, bele kiek tukstanciu palikom siemet ju firmelej, bet su tokiu poziuriu tai juos siusti kuo toliau reikia. Nulis pagarbos zmogui, nulis.

Gal kas turit kokiu minciu, kas dar gali tureti programines irangos tokiem presam? Itariu, kad niekas... Jei dar tas atvarys, kuris cia sutravojo, tai pasiusiu po remonto ji ant 3 raidziu ir dar morala atkalbesiu. Matau kaip mama nervinas, o asaras puola,. o jis man dar gazdina, kad jei deresies, tai isvis kazi kada atvarys. Pasiskust irgi ner kam, kaip itariu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinom jau pries 3 dienas, bet jie siaip kokius mechaninius gedimus tvarko, o cia jau grynai elektronika, tai neuzsiima tuo.. Nors presas senokas, jis turi gana modernu valdymo kompa, ko pasekoje ir valdymo procesoriai ten jau gana sudetingi, tai nelabai kas ir kerta ta reikala...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi beda po viena nevaiksto, tai papasakosiu dar.. Zodziu, atsitiko taip, kad fyskej laidai pasitrauke ir susitrumpino vienas kontaktas su minusu. Rezultatas - nebereaguoja i paspaudimus galiniu vartu mygtukai. Suradom tokius kompiuterastus (jie tai ir nustate). Pasekemes - issiderinusi programine iranga. Mechanine dalis ok. Vyrai kazkur isirase programos kopija is kito preso, bet grizdami pateko i avarija ir sudauze savo kompus, o kitas dar ir kaklo trauma gavo. Cia prasideda reikalai su Konekesko...

Skambinam vakar jiem. Paaiskinom viska, nu tipo gal atvarys vakare. Paskambinom vakare, net niekas neuzregistraves to dalyko, ale darbuotojo klaida - busim ryt ryte. Siande paskambino, tai vel kazkoki suda mala. Dar pasake, kad jei deresies, tai dar 2 dienas nukelsi. Px, kad ukininkai vargsta per dienas, kad 10 ha sieno jau senai paruosta presavimui, kad prasom taip graziai kaip begalim, kad tik pajudintu subines ir padarytu elememntaru dalyka. bet jie dar turi tokio izulumo, kad net zodziu truksta. Nu jus man pasakykit, ka su tokiais daryti? Visas dalis pirkdavom tik is ju, bele kiek tukstanciu palikom siemet ju firmelej, bet su tokiu poziuriu tai juos siusti kuo toliau reikia. Nulis pagarbos zmogui, nulis.

Gal kas turit kokiu minciu, kas dar gali tureti programines irangos tokiem presam? Itariu, kad niekas... Jei dar tas atvarys, kuris cia sutravojo, tai pasiusiu po remonto ji ant 3 raidziu ir dar morala atkalbesiu. Matau kaip mama nervinas, o asaras puola,. o jis man dar gazdina, kad jei deresies, tai isvis kazi kada atvarys. Pasiskust irgi ner kam, kaip itariu...

Turbut tai firmai nera konkurencijos, todel irr elgias taip naglai :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...