Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

o sita bimoxil viena karta uztenka suleist? dabar nereik, bet jei ka, kad ateiciai zinociau

Šis antibijotikas yra lėto veikimo, tai yra dozė tolygiai pasiskirsto per keturias dienas, jeigu liga dar būna nepraėjus po keturių parų pakartoji, bet ne daugiau dviejų kartų. Beje jis gana tirštas, tad adata pasiruošk storesne. Penicilinų grupės antibijotikai triušiams nelabai tinka, geriau tada enroxyl, bet tą reikia leist tris kartus lygiai kas 24 val į raumenį, o antibijotikai, kaip žinia, skausmingi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o sita bimoxil viena karta uztenka suleist? dabar nereik, bet jei ka, kad ateiciai zinociau

Šis antibijotikas yra lėto veikimo, tai yra dozė tolygiai pasiskirsto per keturias dienas, jeigu liga dar būna nepraėjus po keturių parų pakartoji, bet ne daugiau dviejų kartų. Beje jis gana tirštas, tad adata pasiruošk storesne. Penicilinų grupės antibijotikai triušiams nelabai tinka, geriau tada enroxyl, bet tą reikia leist tris kartus lygiai kas 24 val į raumenį, o antibijotikai, kaip žinia, skausmingi...

Sunku su tais antibijotikais,dideli kiekiai ir be recepto neparduoda,kazkokiu miltuku gavau,liepe ryta vakara suduoti.Siaip ji jau apie savaite jau karkuoja,kaip turejo buti ir pakasta,bet tas karkavimas nepastoviai,kartais visa diena negirdeti,tik vakare uzeina :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kepenys pakinta ne del amoniako ar pan. Su kepenim bedos buna del virskinimo trakto infekcijos arba del serimo (seriant kombinuotais pasarais, del per didelio baltymu ir riebalu kiekio vystosi riebaline kepenu distrofija, bet tai letinis procesas ir penimu triusiu gyvybei neturetu grest pavojus, tokia distrofija pamatom tik paskerde, baltais riebaliniais taskeliais nusetos kepenys)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Triusis gyveno lauke. Ventiliacija ideali. Amoniako nulis.

Kodel pakitusios kepenys jei tai plauciu uzdegimas?

Nieko cia nesuprantu .

Parasau ir kita diena nebelieka to kas parasyta . Cia visalaika taip ?

Norejau padiskutuoti apie tavo triusio liga ,pataisyk jei kur suklysiu :

Triusis turejo kokias 5-10 dienu nekakoti , t.y. turejo sumazeti spiriuku po ju narvu. Tai turejo buti pirmas zenklas sunerimti ,kad triusiu negerai.

Taippat turejo maziau esti pasaro ,t.y. turjai pamatyti ,kad triusiui reciau reikia papildyti pasaro.Tai antras zenklas ,kad triusiui kaskas negerai.

Ir pagaliau triusis turejo buti "apsitriedes" t.y. uodega visa slapia ir apsivoliojusi .Cia jau turejo buti velu gyditi ...

Ar taip buvo ?

Ryt parasysiu kaip gyditi :) jei aisku tokie pozimiai buvo .

Del kakuciu tai tikrai nepastebejom nes yra uzdara apacia ir gyvena ant tinklo, visiskai neede kokias 3 dienas, ir paemos po uodegyte, taip jis buvo pratrydes :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane triuses needa pries vedimasi, va kad ir dabar turi atsivest, tai jau trecia diena beveik nemazeja maisto. po atsivedimo, pradeda ryt viska. taip turi but, ar ir man cia reik sunerimt?

pas mane irgi visada taip buna tik ne tiek daug diena arba dvi maziau eda tik daug geria

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maniškes dvi avines turetu vaikuotis apie 10-12 šio men, viena eda normelei, trupuciuka palieka, o kita jau visa savaite maistas vos pamazejes visas stovi

išpilu vištom grudus, buroko papjaustau truputi ir laukiu kas bus

Jo matau cia niekam patarimu nereikia :( .Visi cia gudrus .

O jus ,daiva77, paskaityk virsui kas rase , gal taviske turi po keliu dienu atsivesti tai ir needa .

Bet noreciau , kad po kokiu dvieju savaiciu , na gal triju savaiciu parasytum kaip tavo triuses sveikata ir kaip ji laikosi .

Duok dieve , kad tai buti tik pavasaris ir tik seipsau needimas...

Seip tai pries vaikavimasi triuses eda ir eda ir eda, bent jau taip pastebejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maniškes dvi avines turetu vaikuotis apie 10-12 šio men, viena eda normelei, trupuciuka palieka, o kita jau visa savaite maistas vos pamazejes visas stovi

išpilu vištom grudus, buroko papjaustau truputi ir laukiu kas bus

Jo matau cia niekam patarimu nereikia :( .Visi cia gudrus .

O jus ,daiva77, paskaityk virsui kas rase , gal taviske turi po keliu dienu atsivesti tai ir needa .

Bet noreciau , kad po kokiu dvieju savaiciu , na gal triju savaiciu parasytum kaip tavo triuses sveikata ir kaip ji laikosi .

Duok dieve , kad tai buti tik pavasaris ir tik seipsau needimas...

tai parasyk kas cia daros ir ka daryt o ne kvailas replikas metik :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maniškes dvi avines turetu vaikuotis apie 10-12 šio men, viena eda normelei, trupuciuka palieka, o kita jau visa savaite maistas vos pamazejes visas stovi

išpilu vištom grudus, buroko papjaustau truputi ir laukiu kas bus

Jo matau cia niekam patarimu nereikia :( .Visi cia gudrus .

O jus ,daiva77, paskaityk virsui kas rase , gal taviske turi po keliu dienu atsivesti tai ir needa .

Bet noreciau , kad po kokiu dvieju savaiciu , na gal triju savaiciu parasytum kaip tavo triuses sveikata ir kaip ji laikosi .

Duok dieve , kad tai buti tik pavasaris ir tik seipsau needimas...

Jonai, aš klausiau, kas tai per liga. Bet matyt nežinai, jei neatrašai.

Beje, paties stiliukas man kai ką primena. Kolegos, ar jums nepanašu į visažinį, sąžiningąjį vieną poną?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga, ir aš pastebėjau, kad niekaip neprisiruošia diagnoze nustatyt, ir mus visus apšviesti. Matyt nelabai ir žino, o jei mes klystam, norėtumėme galu gale sužinoti. :)

Na ir as cia isiterpsiu :) nenoreciau , kad mano nuopelnus priskirtumet kamnors kitam :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:

O apie ta liga kai triusis nusitriedzia ...as taip pat esu susidures praeitais metais apie toki pat laika (vasari ).

Bet mano patarimai juk taip pat nelabai kam reikalingi :( , nors nemanau ,kad kaskuris vedat uzrasus apie savo triusiu auginima ir ten rasot viska kas buvo ,kaip gydet , kas ka patare ...

Tiems kas naujokai galiu pasakyti VESKIT UZRASUS .Geriausia darbo kalendorius ir rasykit pagal datas viska ka su kuo sukerget , kaip viskas vyko , kaip atsivede ... tai bus lengviausias budas viska susirasti .

Zmogus tiksliai nusake kaip viskas pasireiskia ir manau nevienas is jusu yra su ta liga susidures :( ir apturejes didesniu ar mazesniu nuostoliu :(

Cia neina kalba kai triusis elgiasi normaliai ir tik pries atsivedant nustoja esti , ar tai viena diena maziau sueda ...tai pasireiskia biski kitom salygom ir ilgesnem laike :(

Jei negydisit tai sis susirgimas praeis apie kovo pabaiga - balandi .nors gali ir vasara pasireiksti bet jau reciau .

Cia kaip sakoma naturali atranka :) nenaudokit jokios chemijos tai susitvarkys savaime :)

Nors kaikuriuos cheminius elementus duodant nuo sausio na gal sausiuo vidurio viskas susitvarko ir galima isvengti sio triusiu nusitriedimo .

Na as cia biski issipleciau :) tikriausiai nelabai kas norit skaityti :) . Tad sekmes auginant .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga, ir aš pastebėjau, kad niekaip neprisiruošia diagnoze nustatyt, ir mus visus apšviesti. Matyt nelabai ir žino, o jei mes klystam, norėtumėme galu gale sužinoti. :)

Na ir as cia isiterpsiu :) nenoreciau , kad mano nuopelnus priskirtumet kamnors kitam :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:

O apie ta liga kai triusis nusitriedzia ...as taip pat esu susidures praeitais metais apie toki pat laika (vasari ).

Bet mano patarimai juk taip pat nelabai kam reikalingi :( , nors nemanau ,kad kaskuris vedat uzrasus apie savo triusiu auginima ir ten rasot viska kas buvo ,kaip gydet , kas ka patare ...

Tiems kas naujokai galiu pasakyti VESKIT UZRASUS .Geriausia darbo kalendorius ir rasykit pagal datas viska ka su kuo sukerget , kaip viskas vyko , kaip atsivede ... tai bus lengviausias budas viska susirasti .

Zmogus tiksliai nusake kaip viskas pasireiskia ir manau nevienas is jusu yra su ta liga susidures :( ir apturejes didesniu ar mazesniu nuostoliu :(

Cia neina kalba kai triusis elgiasi normaliai ir tik pries atsivedant nustoja esti , ar tai viena diena maziau sueda ...tai pasireiskia biski kitom salygom ir ilgesnem laike :(

Jei negydisit tai sis susirgimas praeis apie kovo pabaiga - balandi .nors gali ir vasara pasireiksti bet jau reciau .

Cia kaip sakoma naturali atranka :) nenaudokit jokios chemijos tai susitvarkys savaime :)

Nors kaikuriuos cheminius elementus duodant nuo sausio na gal sausiuo vidurio viskas susitvarko ir galima isvengti sio triusiu nusitriedimo .

Na as cia biski issipleciau :) tikriausiai nelabai kas norit skaityti :) . Tad sekmes auginant .

Nebutinai su chemija gydyt visas ligas, galima apeit daugeliu ligu is anksto, pavyzdziui rudeni kaip nebera naturalios zoles nereikia tinget saku parnest is misko (berzo, pusies, egles, ipac zilvycio) tai labai dideli vitaminai ir bent jau per ziema po 2-3 kart i savaite galima taip iki pavasario.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

p. alvydas11,

Šiaip tai as vedu užrašus, kada pirkau triuši, kada suleidau, kada pagymdė, kiek pagimdė, ir t.t.

vedu užrašus iš kur pirkau morkas, kombinuotus pašarus, burokus (net su tel. numeriais)

p. jonas11,

laukiu vis dar atsakymo kaip reikejo gydyti mano triuši.

(kazkaip per daug tu 11..)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...