Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

tiesiog elementarus lėtinis plaučių uždegimas, o vakcinavimas tik paspartino....Dažniausiai būna vienos pusės, tada jeigu nepamatai triušis labai ilgai kankinasi. O jau kai pamatai būna vėlu... tik puodas...

apie koki puoda jus kalbat? paziurekit i foto, cia tik i peciu.

Da viskas ten gerai, išplauni, plėvę išpjaustai ir puodan. Nebent jau labai nervai silpni ir vaizdas jus trikdo? :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visai susipainiojau. O tai jei maras tada negalima valgyti? Pavojingas zmogui? Jei r85budr savo paskersta triusi nori i peciu kisti, tai gal kas kita? Gal galit paaiskinti, kas cia per liga? Matosi ant kepenu tokie pakrasciuose balti taskiukai, ar jus apie juos kalbat? Ar aplamai apie kepenu isvaizda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar esate kas skrodes maru serganti triusi?, ar vaizdai nepanasus?

Maru sergancio nepamatysiu, vakare matai striksi grazuolis o ryte jau sustinges. Jokiu maro simtomu.

Man kazkas panasaus kaip tau buvo pries koki pora metu tai 4 vererinoru nuomones paklausiau tai atsake letinis plauciu uzdegimas arba pliauroze (tas pats kas plauciu uzdegimas ar kazkas panasaus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visai susipainiojau. O tai jei maras tada negalima valgyti? Pavojingas zmogui? Jei r85budr savo paskersta triusi nori i peciu kisti, tai gal kas kita? Gal galit paaiskinti, kas cia per liga? Matosi ant kepenu tokie pakrasciuose balti taskiukai, ar jus apie juos kalbat? Ar aplamai apie kepenu isvaizda?

Visu pirma del estetinio vaizdo. Paziurekit foto, atsoko apetitas, o visu antra ismesti nesinorejo , jei tas yra uzkreciama, del to visa ir sudeginom. Veterinaras pasake kad tai Pasterelioze :icon-cry: ... bet realiai nebuvo atliktas joks tyrimas. Nezinau kaip jus, bet as nugaisusiu (ar numustu serganciu) i puoda nekisiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visai susipainiojau. O tai jei maras tada negalima valgyti? Pavojingas zmogui? Jei r85budr savo paskersta triusi nori i peciu kisti, tai gal kas kita? Gal galit paaiskinti, kas cia per liga? Matosi ant kepenu tokie pakrasciuose balti taskiukai, ar jus apie juos kalbat? Ar aplamai apie kepenu isvaizda?

Visu pirma del estetinio vaizdo. Paziurekit foto, atsoko apetitas, o visu antra ismesti nesinorejo , jei tas yra uzkreciama, del to visa ir sudeginom. Veterinaras pasake kad tai Pasterelioze :icon-cry: ... bet realiai nebuvo atliktas joks tyrimas. Nezinau kaip jus, bet as nugaisusiu (ar numustu serganciu) i puoda nekisiu.

Nugaisusio tai jokiais budais negalima valgyt, bet sakykim jei triusiui sergant plauciu uzdegimu ir laiku pamacius ji papjaunant tai nematau nieko blogo ji valgyti. o jei kita liga tai galvotinas reikalas, o kas liecia ligas tai nei viena triusio liga nera kenksminga zmogui, tuo labiau kad ne zalia mesa valgom, o ja apdorojam (kepam, sudom, verdam, rukom ir t.t.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viena patele su vaikais,kuriems jau 4 savaites,kazkokius garsus pradejo leisti,kazkoks karkimas,siaip yra siltoje patalpoje,eda gerai,jokiu snargliu nematyti,jeigu plauciu uzdegimas,kokie simptomai buna?

Jeigu kurkia tai plauciu uzdegimo pradzia, arba kazkas aplink plaucius, turbut gavo skersvyji atidarant duris ar langa, gali net ir plauciai sprokti, kazkurioj temoj cia viena panele buvo plauciu foto ikelusi. tai kaip teko viena man kurkianti skrost buvo bajeris, ziuriu kurkia kokia savaite su virsum, po to pradejo silpti, sakau gero nebus, tai nesant link skerdyklos kazkas tik bumt, ir triusis negyvas ant ranku, prapjaunu pilva o ten pauciu liekanos tiktais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viena patele su vaikais,kuriems jau 4 savaites,kazkokius garsus pradejo leisti,kazkoks karkimas,siaip yra siltoje patalpoje,eda gerai,jokiu snargliu nematyti,jeigu plauciu uzdegimas,kokie simptomai buna?

Jeigu kurkia tai plauciu uzdegimo pradzia, arba kazkas aplink plaucius, turbut gavo skersvyji atidarant duris ar langa, gali net ir plauciai sprokti, kazkurioj temoj cia viena panele buvo plauciu foto ikelusi. tai kaip teko viena man kurkianti skrost buvo bajeris, ziuriu kurkia kokia savaite su virsum, po to pradejo silpti, sakau gero nebus, tai nesant link skerdyklos kazkas tik bumt, ir triusis negyvas ant ranku, prapjaunu pilva o ten pauciu liekanos tiktais.

jei kalbate apie mane, tai as sitoj temoj 64psl. idejus isskrosta triusi esu. :) ten aiskiai matos, kepenys, plauciai... ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viena patele su vaikais,kuriems jau 4 savaites,kazkokius garsus pradejo leisti,kazkoks karkimas,siaip yra siltoje patalpoje,eda gerai,jokiu snargliu nematyti,jeigu plauciu uzdegimas,kokie simptomai buna?

Jeigu kurkia tai plauciu uzdegimo pradzia, arba kazkas aplink plaucius, turbut gavo skersvyji atidarant duris ar langa, gali net ir plauciai sprokti, kazkurioj temoj cia viena panele buvo plauciu foto ikelusi. tai kaip teko viena man kurkianti skrost buvo bajeris, ziuriu kurkia kokia savaite su virsum, po to pradejo silpti, sakau gero nebus, tai nesant link skerdyklos kazkas tik bumt, ir triusis negyvas ant ranku, prapjaunu pilva o ten pauciu liekanos tiktais.

jei kalbate apie mane, tai as sitoj temoj 64psl. idejus isskrosta triusi esu. :) ten aiskiai matos, kepenys, plauciai... ir t.t.

As butent apie jus gerbiamoji ir kalbejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negalvojau,kad tiek nedaug tereik,biski buvau pradares langa,tai ka dabar bedaryti,ar ber vaistu?

Bandyt antibjotikus leist (gentomiciną arba peniciliną). Leidžiami geriau, aš su geriamais vargau. Tai negeria, tai spjauna.,

Kiek tokiam padarui ju leisti,kad neperdozavus, siaip piena labai gerai geria,jeigu imaisius :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negalvojau,kad tiek nedaug tereik,biski buvau pradares langa,tai ka dabar bedaryti,ar ber vaistu?

Bandyt antibjotikus leist (gentomiciną arba peniciliną). Leidžiami geriau, aš su geriamais vargau. Tai negeria, tai spjauna.,

Kiek tokiam padarui ju leisti,kad neperdozavus, siaip piena labai gerai geria,jeigu imaisius :eusa-think:

bimoxyl 0,8 kubiko i sprandą po kailiu suvaryk ir jeigu dar nevėlu po 4 dienų sveikas zuikis bus. Bet pabrežiu-jeigu dar nevėlu,nes gydyt reik tik pastebėjus, ir kelios val tokius dalykus įtakoja, ypač jeigu ūmi forma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...