Jump to content

t-16 sankabos verzimas


Juodas

Recommended Posts

Visų pirmiausia atsidenges dangtelį labai atidžiai apžiūrėk visus tris varžtus jai nors vieno nutrauktas sriegis nepadarysi nieko. Jai veržlė tai baika pakeiti veržlę ir viskas jai nutrauktas sriegis ant varžto nieko nelieka lupt variklį nuimt sankabos diskatorių ir keist varžtai. Arba kartais po veržlėm būna pridėta "šaibų" tai išmėtai jas išsitekini platesnes veržles. Jai ardysi tai ir patariu susidėt platesnes veržles nes šių laikų iš parduotuvės tokis šų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirmiausia atsidenges dangtelį labai atidžiai apžiūrėk visus tris varžtus jai nors vieno nutrauktas sriegis nepadarysi nieko. Jai veržlė tai baika pakeiti veržlę ir viskas jai nutrauktas sriegis ant varžto nieko nelieka lupt variklį nuimt sankabos diskatorių ir keist varžtai. Arba kartais po veržlėm būna pridėta "šaibų" tai išmėtai jas išsitekini platesnes veržles. Jai ardysi tai ir patariu susidėt platesnes veržles nes šių laikų iš parduotuvės tokis šų.

as isvis net nezinau kur tas dangtelis.gal galetum smulkiau aprasyti kur tas dangtelis ir kaip ta sankaba versti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai visiskai nera sankabos arba vos vos, tai diskeliam kaput, man taip buvo :) is pradziu begio neimesdavai judedavo i prieki po truputi, kol galu gale visai neliko jos versk kaip nori :) tai buvo subyreje diskelei ir uzkirte sankaba :) pirma karta gyvenime reguliavau ir keiciau sankaba per diena pasidarem:) diskelis nebrangus nuo 40lt iki 50lt nusiperki dedi ir leki laimingas, tiesa lapkes gali tekti patvarkyti, nes bus isspaustos teks su svarke uzlieti nuslifuoti ir ok bus:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai visiskai nera sankabos arba vos vos, tai diskeliam kaput, man taip buvo :) is pradziu begio neimesdavai judedavo i prieki po truputi, kol galu gale visai neliko jos versk kaip nori :) tai buvo subyreje diskelei ir uzkirte sankaba :) pirma karta gyvenime reguliavau ir keiciau sankaba per diena pasidarem:) diskelis nebrangus nuo 40lt iki 50lt nusiperki dedi ir leki laimingas, tiesa lapkes gali tekti patvarkyti, nes bus isspaustos teks su svarke uzlieti nuslifuoti ir ok bus:)

mano manymu diskeliai sveiki. reikes kaimyna samdyti :D , kad suverstu ta sankaba ir man viska paaiskins kas kaip turi buti, kad kita karta zinociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ziekis:) man kiek beverzem niekas nebepadejo :) is pradziu tik vesdavo po truputi i prieki arba griezdavo per dantracius, kaimyna kvieciau reguliavo daug, kol visai nebejo pareguliuot:) ir galu gale visiskai jos neliko :) pakeitus sankaba be jokiu reguliavimu viskas idealiai buvo :D truputi lapkes pareguliavau ir vsio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...