Jump to content

gal kaz zinot kas pigiai parduoda Mtz 80uk arba 82uk??? ga


Recommended Posts

  • Atsakymai 143
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Aikit labai geri tie t-25 :) As turiu net du tokius aparaciukus.Visu pirma noriu pasakyt kad augalinkystes ukiui tai gal ir per silpnas traktorius BET gyvulininkystei tai vos ne idealus traktoriukas ir darbu bent jau pas mane ukyje jiem abiem nemazai tenka: presavimas( su tokiu maziuku presu, rysulinis vadinas), vartimas, pjovimas, priekabu tampimas, vandens vezimas, bulviu prieziura, bulviu kasimas nu o augalinikysteje tai pagringe naudoju su ekologinem akeciom bet dar ir trasu kartais pabarstau.Abu traktoriai man praktiskai negenda nors ir vos ne dugnu varomi, apie kaitima jokios kalbos nera, o svarbiausia ,kad labai ekonomiski :) prisipili ta 60ltr baka ir uzmirsti apie jy :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai pagal tokios klases traktoriu kazkoks nlb isprestas iki galo.Jis gan aukstas,tad senesniam zmogui sunku ilipti,aisku variklis galetu galingesnis buti,nepamaisytu jam ir priekyje hidraulika bei darbinis velenas.Nors kita vertus darbams (kuriuos tu isvardinai) tai pats tas,lyginant jo kaina su analogais ish vakaru :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai pagal tokios klases traktoriu kazkoks nlb isprestas iki galo.Jis gan aukstas,tad senesniam zmogui sunku ilipti,aisku variklis galetu galingesnis buti,nepamaisytu jam ir priekyje hidraulika bei darbinis velenas.Nors kita vertus darbams (kuriuos tu isvardinai) tai pats tas,lyginant jo kaina su analogais ish vakaru :)

Nu del aukstumo tai irgi turi savu pliusu ir minusu, o senam zmogui ne ka lengviau ilipti ir i mtz :) Varyklis tai cia speceliai tokios galios nes reikia visokio galingumo traktoriu.Nu jam daug kas nepamaisytu bet tai viskas atsiremia i esama kaina :)

p.s jei neklystu litagroj naujas t-25 kainuoja apie 20 tukstanciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

butent t-40 yra sukurtas zmogui kankintis....nes su galva atsimuses i viena sona tuo jau atsimusi i kita.....beto apie ji nekokie atsiliepimaij.....dantratukaij zaisliniai kaista motoras......bet cia yra kitur suo pakastas kiti nusipirke t-40 nori varytu kaip belkiu.....ir dazmaij nepaskaiciuoja uzpjauna ji greit.....jis sukurtas bulovems vagoti ir panaseij..... :D T-25 kaip ir T-16traktorius tikraij mazems ukio dabams yra neoamainomas dalykas.........vaziuoja beveik oru manevringas.....jeigu turint aplink namus daug zemes su juo tikraij butu galima dirbti ir vargo nematyti.......bet jeigu jau nori ant halymu pavazineti taij geriau manau yra belkius :D:icon-wink: nors kuro suvalgys daugiau bet darbus atliksi greiciau ir negadinsi savo sveikatos....o svarbiausia stuburo.... :D:icon-wink: ruselis yra pasirupines visais ukio sektorias ir sukures taim po traktoriu ar kelis......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na na,t-40 kaip cia kazkas sitame forume yra sakes,yra sukurtas ne darbui o zmogaus kankinimui :icon-confused:

bet pvz miske ar baloi tai nepakeiciamas, visi keturi sukas chia ne mtz'okas kos kur po viena rata knysa, o priekinio tilto mova pradeda buksuot.

taij jo miske jis nepainomas su juo gali nardyti kaip su dviraciu aplink medzius......kabinike maza...nereikia per daug demesio i tas sakas kreipt..... :D:icon-wink: dabar prisiminiau buvau su vienu stasiuku susigincijes is tevo darbo...tas sako ten kur tu su belkiu nisbrisi ten as su t_40 isbrisiu cia kalba ejio paie miska tempima is jo rastus......taip ir nepaziurejome kieno teisybe... :D:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

girdejau ish miske dirbanciu kad lusta ten jam priekiniame tilte kazkas,nu kazkas ten tiksliai nzn,o tai kaip po misko galva? :D kiek girdejau dauguma po darbo miske ne po viena guza isistato :)

t-40 tikraij nepasizymi patvarumu.....laikrodiniai dantratukaij..... :D:icon-wink: tikiu kad isitaiso guziuku....kada per kelmus sokineja..... :D:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust....esu girdejas kad kada su t-25 varaij ka nors pjauni ar presuoji nu vnz kada darbinis veikia.....nors ir nuspaudus sankaba vistiek jis nesustos...... :icon-redface: ar taij teisybe???? :D

Neteisybe, kaip nuspaudi sankaba darbinis sustoja :( ir tai gana rimtas minusas nes pwz presuoji ir kur buna storiau, tai reikia butinai vaziuot ant sankabos jau nepavarysi :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo 90metu dirbau su soraku, vidutiniskai apie 20ha per metus ariau sejau ir tt. ne viena 100kubu istraukiau, gal koki guza ir turejau, aisku vamzdzius isemiau, dabar dirbu 40ha tai MTZ dasipirkau, bet sorakiukas sekmingai dirbs toliau, pavasari tik ziedus pakeiciau, dabar zadu frontalini krautuva uzdet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust....esu girdejas kad kada su t-25 varaij ka nors pjauni ar presuoji nu vnz kada darbinis veikia.....nors ir nuspaudus sankaba vistiek jis nesustos...... :icon-redface: ar taij teisybe???? :D

Neteisybe, kaip nuspaudi sankaba darbinis sustoja :( ir tai gana rimtas minusas nes pwz presuoji ir kur buna storiau, tai reikia butinai vaziuot ant sankabos jau nepavarysi :(

dekui uz info........ :D:icon-wink: cia tikraij rimtas lb minusas su presu tada jau tenka ies pradalges begt...??? nes tikraij man pacia dirbant su presu tenka snakaba paspaudyt.....nes kartais atvaziuoji presuot taij tarpais buna storiau ar panasei arba storai susigriebia.....

kieko gamybos tavo presiukas??? kaip eina ar geraij risa??? :):D:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo 90metu dirbau su soraku, vidutiniskai apie 20ha per metus ariau sejau ir tt. ne viena 100kubu istraukiau, gal koki guza ir turejau, aisku vamzdzius isemiau, dabar dirbu 40ha tai MTZ dasipirkau, bet sorakiukas sekmingai dirbs toliau, pavasari tik ziedus pakeiciau, dabar zadu frontalini krautuva uzdet.

na ariant slapenes dirva tas yra taip pat pliusas kad prikinis tiltas susibokoja...ir tada jau eini stats...... :D:icon-wink: o su motoru viskas geraij nekaista??? :icon-eek::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust....esu girdejas kad kada su t-25 varaij ka nors pjauni ar presuoji nu vnz kada darbinis veikia.....nors ir nuspaudus sankaba vistiek jis nesustos...... :icon-redface: ar taij teisybe???? :D

Neteisybe, kaip nuspaudi sankaba darbinis sustoja :( ir tai gana rimtas minusas nes pwz presuoji ir kur buna storiau, tai reikia butinai vaziuot ant sankabos jau nepavarysi :(

dekui uz info........ :D:icon-wink: cia tikraij rimtas lb minusas su presu tada jau tenka ies pradalges begt...??? nes tikraij man pacia dirbant su presu tenka snakaba paspaudyt.....nes kartais atvaziuoji presuot taij tarpais buna storiau ar panasei arba storai susigriebia.....

kieko gamybos tavo presiukas??? kaip eina ar geraij risa??? :):D:icon-wink:

Nu kadangi as nechalyminu, tai pats ir pradalges ir grebiu tai stenguos daryt tokios ,kad presui ne per stora butu, o jei jau pastora tai jungiu zemesny begi, gaza iki dugno, tokiu atveju gali ir nesuryst. Risa tai baika siap galetu ir geriau :) reiks jau risimo aparatus tvarkyt, jau padyle, o presas svediskas :) pavadinimas ant liezuvio galo bet dabar neatsimenu kaip atsiminsiu parasysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...