Jump to content

VMVT


ricardaas

Recommended Posts

Ar patenkinti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbu :icon-question:

Pvz man pasitaikė įdomus pokalbis su VMVT darbuotoja...

-Laba diena

-Laba diena

-čia VMVT gyvulių apskaitos tvarkymo grupė ?

-taip

-kada bus kursai dėl gyvulių ženklinimo ?O gal jau buvo ?

-ne,nebuvo,kai bus-pranešim ! Jūs įtrauktas į sąrašą tai laukit ! Viskas ?!!!

-viskas

Įdomiausia tai kad ta darbuotoja net nežinojo mano nei vardo,nei pavardės nes aš neprisistačiau... ji stengėsi kuo greičiau atsipurtyti...ir tas klausimas valdingu tonu "viskas ?" tai neblogai nuskambėjo...pasijutau kaip gudžiu sovietmečiu kai su žmogumi buvo nesiskaitoma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nereikia iš vieno pokalbio spręsti apie VMVT darbą ar darbuotojus....Kursai planuojami vasario mėn. , tik dar reiktu dar karta paskambinti :D ar užvažiuoti ir užsiregistruoti. Manau moteriškės maloniau bendraus, gal tą diena blogai girdėjosi ar nesuprato ko nors ....... :D

Malonu kad ir VMVT darbuotojai dalyvauja šiame forume. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liepos 3 d , parašiau pareiškimą , kad leistų pačiai įvesti duomenis į ŽŪIKVC, liepė laukti kodų :D rugsėjo pabaigoje nuvažiavau pasidomėti , tai moteriškė ištraukė prašymą iš stalčiaus ir pradėjo klausinėti ar turiu kompiuterį :lol:

paskui pareiškė , kad reikėtų patikrinti ūkį ... pakviečiau patikrinimui , pasakė neturinti mašinos , pasisiūliau nuvežti :eusa-think: pareiškė , kad atvažiuos pačios kaip aš nežinosiu , tik nesuprantu kodėl? :o

tai va dabar jau sausio pabaiga , o nei patikros , nei kažkokių rezultatų nesulaukiau ... Jau pritrūkau kantrybės ir sakiau siūsiu registruotu laišku užklausimą ...

veršelius jau keli metai ženklinu pati , perku pati Nr ... o dabar paaiškėjo , kad tam reikia kursų :eusa-think: tikrai nepykčiau jei vet gydytojas su kuriuo sudaryta sutartis ir kuris ima pinigus už popierėlių išrašymą , kai gyvulys serga atvažiuotų gydyti ... bet deja jis būna užsiėmęs , išvažiavęs ... ir taip per praėjusią vasarą iš 7 kartų kada kvietėmės neatvažiavo nė karto ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liepos 3 d , parašiau pareiškimą , kad leistų pačiai įvesti duomenis į ŽŪIKVC, liepė laukti kodų :D rugsėjo pabaigoje nuvažiavau pasidomėti , tai moteriškė ištraukė prašymą iš stalčiaus ir pradėjo klausinėti ar turiu kompiuterį :lol:

paskui pareiškė , kad reikėtų patikrinti ūkį ... pakviečiau patikrinimui , pasakė neturinti mašinos , pasisiūliau nuvežti :eusa-think: pareiškė , kad atvažiuos pačios kaip aš nežinosiu , tik nesuprantu kodėl...

Jūsų prašymas turbūt dar stalčiuje dūla...pasidomėkit kodėl taip ilgai užtruko visa procedūra. Šiaip tai toks prašymas turėtų būti adresuojamas vet. tarnybai ir pateikiamas sekretorei ar pan. kur jis užregistruojamas kad gautas (o ne tiesiogiai darbuotojai, kuri sėkmingai gali laikyt jį stalčiuje ir niekam nerodyt). Ir, jei nekyla kliūčių dėl Jūsų kompetencijos atlikti suvedimo darbus, perduodami duomenys, kad Jums būtų suteikti prisijungimo kodai. Va ir info iš VMVT internetinio puslapio http://vmvt.lt/lt/naujienos/1488/

P.S. ženklus Jūs vet. tarnyboje įsigyjat ar iš privataus vet. gydytojo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Nu kaip ir nieko naujo, čia tik ledkalnio viršūnėlė :( Sotus, sako alkano nelabai supranta :)

VGTU rektoriui, prieš 10m buvo nupirkta nauja mazda 626. Jo žodžiais su tokia mašina gali tik koks dėstytojokas važinėtis, o ne rektorius :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...