Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 18 valandų, Leksionas pranešimas:

Neprikalbėk nesamonių, nes kuris ims ir pabandys niekam nepurkšt, rapsas ne tas augalas kaip gali atlaidžiai žiūrėt tau menkiausia rasa skleročius augina, tai reliai 20eu fungicidas plius insekticidas 35eu/ha tai jei matai potenciala tai purški, vienais metais pritruko vienai technologinei chemijos nusprendėm palikt, tai spėk 0,5t/ha mažiau pardavino kaina 380 tai 190eu nuostolis, taip pagalvok jei augini 200ha rapso ir taip atlaidžiai žiūri. P. S tie metai buvo pernai, nuo ligu purksta su azoksistrobinu kuris dar duoda stipru fiziologini zalinimo efekta

Tragiskai esat ibauginti . Aš stengiuosi dirbti racionaliai . Del tavo tu keliu euru aš tikrai nenumirsiu . Man geriau mazesne investicija, ir stabilumas derliuje. Nei rekordai . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , edviuks pranešimas:

Tragiskai esat ibauginti . Aš stengiuosi dirbti racionaliai . Del tavo tu keliu euru aš tikrai nenumirsiu . Man geriau mazesne investicija, ir stabilumas derliuje. Nei rekordai . :)

O kas jau belieka kaip tik triest iki virsaus  vadyba buna sugundzius su gera kaina prisifiksave visko prieme nors  to gal net nereikia ir soka pagal juos;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, grumas pranešimas:

Tai konkrečiai kokius produktus naudojat?

Mirador forte? Aamistar?

Nes niekad nesinori sukišt bele kokius pinigus už išreklamuotus brendus.

Šiuo atveju (Tazer/Mirador/Azaka/Amistar) ta pati veikli :) kg mirador 19.30€/l rudeniui. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebera rinkoj tikro amistaro, is tu generiku nauda mano nuomone abejotina. Rapsui gal ir nieko, bet kvieciam mirador 0,4  su tikru juventusu 0,7 ant varpos nusvilino pernai, dantim grieziau kai pamaciau kad palei stulpus nejudinti kvieciai daug geresni buvo. Gal kiek ir pervertinti tie brandai bet bent jau garantuotas kad blogiau nepadarysi :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ignas.d pranešimas:

Nebera rinkoj tikro amistaro, is tu generiku nauda mano nuomone abejotina. Rapsui gal ir nieko, bet kvieciam mirador 0,4  su tikru juventusu 0,7 ant varpos nusvilino pernai, dantim grieziau kai pamaciau kad palei stulpus nejudinti kvieciai daug geresni buvo. Gal kiek ir pervertinti tie brandai bet bent jau garantuotas kad blogiau nepadarysi :icon-lol:

čia tau juventusas turejo taip padaryt o ne miradoras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dabar rapsas pradeda zydeti vis labiau. Galit patart ir nuramint randu po keleta ziedinuku ant butonu(masiskai nera tikrai)?o kurie ziedai zydi tai ju daugiau yra, bet jie nieko nepadarys jei nera daug ant nezydinciu butonu? Sisteminiu purksta balandzio 24d. Nieko nedaryt laukt link zydejimo pabaigos kur kartu su fungicidu tada?

IMG_20200504_163818.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-02 at 14:29, u.k aurimas pranešimas:

nu kiekvienas, dirba savo golva, nesinervuok, buvau as pernai palikes irgi pora tech veziu ir nebuvo jokio skirtumo  tarp purkso ir ne, bet as naudoju kaip draudima ir kad miegotusi ramiau.

matomai gamintojams jau laikas rinkai pateikti rinkai fungicidą pavadinimu ramus miegas arba jokių nervų savotišką placebą visi būtų patenkinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ukininkas ed pranešimas:

matomai gamintojams jau laikas rinkai pateikti rinkai fungicidą pavadinimu ramus miegas arba jokių nervų savotišką placebą visi būtų patenkinti

O tai kam dantis valaisi? Kam masina draudiesi? Kodel su zieminem padangom vazineji ? Placebo?

Kiekvienas renkasi sau geriausia sprendima, kas tau juokinga gal kitam rimta ;) vienos tiesos nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, u.k aurimas pranešimas:

O tai kam dantis valaisi? Kam masina draudiesi? Kodel su zieminem padangom vazineji ? Placebo?

Kiekvienas renkasi sau geriausia sprendima, kas tau juokinga gal kitam rimta ;) vienos tiesos nera

nevisi taip daro manau čia parašiau tiems kas sarkazmą supranta tu gal nelabai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...