Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 8 minutes , tautex1 pranešimas:

Nu ką turiu tokį klausimėlį daug čia ūkininku sėjančiu ūkine sėkla nes šnd turėjau tokį pokalbį kuri mane vos ko ne durnių išvadino kad sėju ūkine sėkla:icon-smile: tai kokios jus nuomonės esate apie tokia sėja ? Įdomi jūsų nuomonė 

Pernai buvau sėjęs pirktinio hibrido ir trečdalį ūkinės linijinės. Kombainas neišmanus,derlių nerodo,iš akies nesiskyrė. Šįmet visi rapsai ūkinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , tautex1 pranešimas:

Mane durnium iš vadino viena vadibininkė :D kad darau nesąmones 

Tai aišku nesamones darai, per tave ta vadybininkė turės tenkintis škoda ir vidutiniu ofisu, atostogaut tik vieną kartą per metus, bonusą matys kaip savo ausis ir gaus nuo valdžios moralą už planų nevykdymą, o reikėjo tik sėklos nusipirkt...iš jos :happy-partydance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet turiu pasejes Culto(sake lyg ketvirto atselio jau is ko gavau ne pats neatsimena :),apie 17ha) atrodo liuks.Sejes turiu populiaro apie 6ha(pernykscio pirkto) vienam lauke su pirktiniu pioner px126,pas naminy daugiau saku pora vienetu,bet px zemesnis sprindziu,seip pokolkas atrodo visi super,matysim kaip birs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , JCB pranešimas:

Vėlesnė veislė, tai savaitės gale važiuosim. 

O tai šitą kaip čia dabar išeina... tai mes durni gaunamės, kad sėjam serifikuotą? :D jei jau taip čia gerai auga ūkinė.

As kiek bandes ukine man asmeniskai nepatiko ,dabar seju tik sertifikuota.Cia taspats kogero kai lyginti kvieciu 10-15 atseli su sertifikuota.:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Witalikas pranešimas:

Mano galva, dar anksti. Nors ir pas mane expiro. 

Zinok kad as irgi galvojau gal savaitele kokia palauksiu, bet kur graziausias rapsas zydejimas kazkaip pas mane jau seniai, ziedlapiai krenta, palijo, dregmes uztenka, ir darbai kita savaite susimeta su galvijais - nenoriu isimesti ligu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli metai atgal kai augindavom Nemazai linijines veisles cult tai juk kaina cult sertifikuoto buvo gal 30 eur uz 10 kg tai i ha 4kg gaudavosi apoe 12 eur... tai neapsimokejo set savo. Triniti kaina uzsilenke apie 30-40 eur ha gaunasi tai gal ir logiska set savo... del cult veisles 2015 30 ha lauko vidurkis buvo virs 5,5t. Hibridai iki 5 derliu tai metais dave, taciau nuo 2016 iki 2019 cult nusileidzia visiem hibridam 200-500kg... is savo patirties darau prielaida kad idealiom salygom linija gerais metai bus lygi hibridui, taciau esant napalankiom salygom hibridas geriau pakelia visus salimus ismirkimus sausras ir pan

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, ramas 1 pranešimas:

As kiek bandes ukine man asmeniskai nepatiko ,dabar seju tik sertifikuota.Cia taspats kogero kai lyginti kvieciu 10-15 atseli su sertifikuota.:icon-smile:

Dėl kviečių sertifikuotos tai suabejočiau, pats po tona pasiemu C2 kad C3 paskui C4 sėtusi, bet ta mano C3 tikrai neprastesnė nei sertifikuota, kad tas sertifikuotas augina tie patys ukininkai o ne kokie specialūs ūkiai kurie prižiūri juos ir kad ligas  labiau ar maitinimą koki specifinį, kad sako kad azoto mažiau liktai reikia. Kolegos pažystami augina tai sako  nei nuo ligų normaliai purškia ir šiaip mažai prižiūrimi laukai tai pats ūkininkas sako koks man skirtumas man už tonas moka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...