Jump to content

Ismokos 2009


watska

Recommended Posts

  • Atsakymai 297
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

BUTU GERAI,KAD JAU UZSAKINETU :icon-rolleyes: iskilo toks klausimas sakau gal pas mane kas su tuo prisijungimo prie nml blogai,junguisi per banka viska ten suvedu ismeta prisijunkti paspaudziu,bet vel viska is pradziu reikia daryti vel kodai slaptazodzei,sakykit ir jums tas pac darosi kaip jungetes,ir saunu kad pasnekovai sugryzta i foruma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BUTU GERAI,KAD JAU UZSAKINETU :icon-rolleyes: iskilo toks klausimas sakau gal pas mane kas su tuo prisijungimo prie nml blogai,junguisi per banka viska ten suvedu ismeta prisijunkti paspaudziu,bet vel viska is pradziu reikia daryti vel kodai slaptazodzei,sakykit ir jums tas pac darosi kaip jungetes,ir saunu kad pasnekovai sugryzta i foruma.

taip, butent tas pats darosi, taip sakant netau vienam meile atejo netiketai :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiskambinau į agentūrą, nes pas mane iš vis nėra jokių duomenų,

tai esmė ta, kad jei deklaracijoje buvo nurodta ūkininko sąskaita, o ne asmeninė, tuomet NMA "Informaciniame portale" duomenis apie išmokas nepateikiami, rodo tik tiems, kas nurodė savo asmenines ...

Sakė taip sutvarkyta ta jų sistema ir jei noriu matyt 2010 metų duomenis tai šiais metais deklaruojant reiktų nurodyti asmeninę sąskaitą, asmeniškai aš manau, kad tai yra nesamonė ... turbūt šis portalas skirtas miesčionims deklaruojantiems po pora ha, o ne ūkininkams ..:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiskambinau į agentūrą, nes pas mane iš vis nėra jokių duomenų,

tai esmė ta, kad jei deklaracijoje buvo nurodta ūkininko sąskaita, o ne asmeninė, tuomet NMA "Informaciniame portale" duomenis apie išmokas nepateikiami, rodo tik tiems, kas nurodė savo asmenines ...

Sakė taip sutvarkyta ta jų sistema ir jei noriu matyt 2010 metų duomenis tai šiais metais deklaruojant reiktų nurodyti asmeninę sąskaitą, asmeniškai aš manau, kad tai yra nesamonė ... turbūt šis portalas skirtas miesčionims deklaruojantiems po pora ha, o ne ūkininkams ..:)

JUnkis per paprasta saskaita, jei tam paciam banke yra ukio ir pap.

Prisijungimui visai nesvarbu per kuria saskaita jungies.

Kartais paskambines tokiu nesamoniu isgirsti, kad net nesuprantu ka jie prie tel. sodina :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip jungiuosiu per banga.

as per dnb NORD bandziau ir visai nieko nerode, nors ismokas veda i si banka, o pabandziau per Hansa tai ten rodo visas paraiskas, bet prie dvieju plotu raso kat dar administruojama, tai cia gal kaikas negerai su jais? o prie kitu raso kat baikta administruoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...