Jump to content

valtra A85n


Saulens

Recommended Posts

man n111 servisas uzsisauke beveik 3000 :D pats pasidariau uz 1200 tau bus maziau nes filtru maziau ir tepalo maziau bet netoli 2 bus :lol: jai rankos neatbulos tai nesunkiai pasidarysi sunkiau su voztuvu reguliavimu daugokai ardymo is tikro nelabai ten reikejo pas mane juos reguliuoti tarpeliai daug maz ok buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man n111 servisas uzsisauke beveik 3000 :D pats pasidariau uz 1200 tau bus maziau nes filtru maziau ir tepalo maziau bet netoli 2 bus :lol: jai rankos neatbulos tai nesunkiai pasidarysi sunkiau su voztuvu reguliavimu daugokai ardymo is tikro nelabai ten reikejo pas mane juos reguliuoti tarpeliai daug maz ok buvo

3000lt??? :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek: dojus jd 6630 uz 1000lt padaro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man n111 servisas uzsisauke beveik 3000 :D pats pasidariau uz 1200 tau bus maziau nes filtru maziau ir tepalo maziau bet netoli 2 bus :lol: jai rankos neatbulos tai nesunkiai pasidarysi sunkiau su voztuvu reguliavimu daugokai ardymo is tikro nelabai ten reikejo pas mane juos reguliuoti tarpeliai daug maz ok buvo

3000lt??? :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek: dojus jd 6630 uz 1000lt padaro

Nieko nuostabaus,nes valtros 1000 valandų technikinės darbų apimtys beveik tokios pat,kaip JD 1500 valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man n111 servisas uzsisauke beveik 3000 :D pats pasidariau uz 1200 tau bus maziau nes filtru maziau ir tepalo maziau bet netoli 2 bus :lol: jai rankos neatbulos tai nesunkiai pasidarysi sunkiau su voztuvu reguliavimu daugokai ardymo is tikro nelabai ten reikejo pas mane juos reguliuoti tarpeliai daug maz ok buvo

3000lt??? :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek: dojus jd 6630 uz 1000lt padaro

matyt praklausei po kiek darbo valandu ta technikine buvo jei tik 1000 LT kainavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

trys hidraulikos filtrai ir dezes-hidraulo tepalas netoli 60 litru. o del dzonio technikines tai ten nebent 500 m /val uz tiek dare valtrai ir kazkas tiek kainavo gal pigiau

JD visa tai keičiasi po 1500 val.+vožtuvų reguliavimas.Nors ir aš netikiu,kad 1000val.tik 1000 lt.Vien medžiagos apie tiek kainuoja,darbas ir transportas dar pusę tiek turėtų atsieiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man n111 servisas uzsisauke beveik 3000 :D pats pasidariau uz 1200 tau bus maziau nes filtru maziau ir tepalo maziau bet netoli 2 bus :lol: jai rankos neatbulos tai nesunkiai pasidarysi sunkiau su voztuvu reguliavimu daugokai ardymo is tikro nelabai ten reikejo pas mane juos reguliuoti tarpeliai daug maz ok buvo

3000lt??? :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek: dojus jd 6630 uz 1000lt padaro

suklydau vyrai :eusa-doh: pirma technikine naujo traktorio 1000lt kaip sakant 100mh

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vien serviso komplektas 1210lt

alyva valtra engine 15w -40 10l po 8,75lt

alyva valtra hydraulic 46 35l po 7,50lt

alyva valtra tansmision ht-60 25ltr po 7,50lt

alyva valtra axle 80w-90 8ltr po 9,20

techninis aptarnavimas dirbo 2 tai po 3val po 80lt =480lt

transportaa 100km po 1,20lt

realios cia kainos,ar prisirase????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikejo viska atidziai stebeti :D bo labai jau brangiai atsiejo as neskubedamas per pusdieni pasidariau sutaupiau kokia 2000 lt nieko ten mandro ner o pinigus rimtus ima

Manau, kad ir 200 LT nesutaupysi jei viską sudėsi kaip priklauso. Bet jei filtrus iš popieriaus susiklijavai ir tepala kamazinį supylei, tai tada gal... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakok pasaku :D pasakiau kiek sutaupiau jau tepalas mobil tikrai geras pvz lytagros centre beveik 100 lt antkaini uzsidejus ant Mobilfluid 426 tepalo negu atstovas :D servisas irgi uzsideda ant filtru ir uzsimeta nebloga ankaini visokios gumytes ziedukai tarpinukes ir tt kuriu tiek pradirbusiam varikliui keisti naujomis nebutina . beje vien tik uz kelia servisui sumokesi tuos 200 lt :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...