Jump to content

gal kas esat susidure su griuvesiu pirkimu is sav?


Minde_007

Recommended Posts

vienu zodziu reikia tuos tranus lodorius parazitus da ris savo kisenes maitint kad atliktu darba kuris jiems priklauso beje kaip pas jus su zemetvarkos skyriais pas mus pagegiu skyriaus virsininke ateini del zemes ko nors paklaust tai tiesiog veja is kabineto nezinau kaip jus manot bet tokius valdininkus uz ausu ir kiausiu kart

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 savaičių...

As siulau viska nuversti ar kitaip sutvarkyti ir taip sutaupyti pinigu. Man si pavasari buvo beda su sienainio bokstu. Po vieno stiproko vejo issipute "bamba". Informuoju apskriti kad liudna situacija, jis tuoj nuvirs. O apskriti informavau todel, kad pastarasis buvo pripazintas beseimininkiu ir ieskojo kas pigiai nuvers. Pastarieji pasirodo jau buvo ji anksciau pripazine varaines busenos. Greitai kreipiuosi I Detona, kurie pazada susprogdinti, na nuversti. Per diena padaro sprogdinimo plana. Leku i rajona pas vyr architekta gauti leidima vertimui. Buvo antradienis. Na gerai sako, palik ir kita treciadieni ateik i komisijos posedi, spresim. As jiem aiskinu kad jis neisgyvens tiek laiko. O jie man nieko negalim padaryti - tokia tvarka. Ir ka gi, man bevaikstant po kabinetus ir beprasinejant to leidimo jau sekanciai dienai versti, bokstas pats graziausiai nuvirsta. Nieko nesuzalodamas. O mes taip bijojom. Nes keletas el liniju salia, dvi didziules fermos. Butu buve bedos ir niekas nekaltas. Tvarka yra tvarka. Taip kad siuo metu versciau ir nesukciau galvos. O jei kas klaustu - nezinau nemaciau negirdejau. Kaip jie nezino kaip buvusios fermos patapo griuvesiais, taip jie nesuzinotu kaip griuvesiai patapo tvarkinga aikstele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...