Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 9 mėnesių...
Prieš 3 valandas, krucius pranešimas:

Gal zinot kokios stabdziu trinkeles, ir stabdziu cilindriuko gumos ir mandzetai dedasi ? stabdziu cilindriukas bosch

Esu keitės ir remkomplekta ir kaladėlės, jai surasiu kodus parašysiu, atstovas siūlo visa suporta, jai gerai prisimenu tai fordines kažkokios tiko 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
prieš 17 minutes , krucius pranešimas:

Gal kas esat eme Vektoriui apatinius sietus ? kaip isimti ? reik virsutini nuardyt, ar prailgintoja? 

Nuimi pailgintoja atsuki apatinio sieto du varžtus gale kur laiko ir ištrauki iš rėmo, mano atveju teko panaudoti tvirtinimo dirža ir traukti su terkšlė, 

Kas sietui nutiko?    

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, UK. POVILAS pranešimas:

Nuimi pailgintoja atsuki apatinio sieto du varžtus gale kur laiko ir ištrauki iš rėmo, mano atveju teko panaudoti tvirtinimo dirža ir traukti su terkšlė, 

Kas sietui nutiko?    

ta p[rasme buvo uzkirmyjes, nejo lengvai istraukti ? Sietui nezinau, gal nieko, bet neuzsidaro visi zvynai iki galo. Vieni uzsidaro, kiti bisi palieka neuzsidare, tai gal uzsineses yra, o gal ir naujas jau toks buvo. noriu isimti, isvalyti, pasizeti ka    imanoma padaryti, kad uzsidarytu vienodai zvynai. ir iki galo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, krucius pranešimas:

ta p[rasme buvo uzkirmyjes, nejo lengvai istraukti ? Sietui nezinau, gal nieko, bet neuzsidaro visi zvynai iki galo. Vieni uzsidaro, kiti bisi palieka neuzsidare, tai gal uzsineses yra, o gal ir naujas jau toks buvo. noriu isimti, isvalyti, pasizeti ka    imanoma padaryti, kad uzsidarytu vienodai zvynai. ir iki galo. 

Jo su sietų reguliavimu ir tikslumu  ten bėda, aš apatinį  keičiau į naujesnio modelio, išsiėmė sunkiai gal buvo prišutes, naujas įsidėjo lengvai  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...