Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
apie 14-18l/ha. pagal siaudu kieki ir dregnuma. oro filtras puciamas kiekviena ryta, o naujas kiek viena sezona dedamas, bent as taip darau

Filtrą reikią keisti kas 10 pūtimų... taigi arba keisti dažniau arba pūsti rečiau ;)

Man visada buvo mistika tas nustatytas praputimų skaičius, kodėl ne 8 ar 14 ? O gal jau blogai po penkto, arba visai nieko ir po 20 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie 14-18l/ha. pagal siaudu kieki ir dregnuma. oro filtras puciamas kiekviena ryta, o naujas kiek viena sezona dedamas, bent as taip darau

Filtrą reikią keisti kas 10 pūtimų... taigi arba keisti dažniau arba pūsti rečiau ;)

Man visada buvo mistika tas nustatytas praputimų skaičius, kodėl ne 8 ar 14 ? O gal jau blogai po penkto, arba visai nieko ir po 20 :)

Po kiek vieno pūtimo eina blogyn (skylutės plečiasi) nežinau kas ir kaip paskaičiavo kad po 10 pūtimų oras į variklį eina jau faktiškai nefiltruotas (kalba eina apie a razyvinių dalelių dydį kuris jau gali pakenkti varikliui)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Filtrą reikią keisti kas 10 pūtimų... taigi arba keisti dažniau arba pūsti rečiau ;)

Man visada buvo mistika tas nustatytas praputimų skaičius, kodėl ne 8 ar 14 ? O gal jau blogai po penkto, arba visai nieko ir po 20 :)

Po kiek vieno pūtimo eina blogyn (skylutės plečiasi) nežinau kas ir kaip paskaičiavo kad po 10 pūtimų oras į variklį eina jau faktiškai nefiltruotas (kalba eina apie a razyvinių dalelių dydį kuris jau gali pakenkti varikliui)

Nh kažkodėl rašo kad po 4-6 pūtimų reikia keist filtra. Išpust galima kas savaitę bent jau pas mus nebuna labai užkištas. Šiaip pučiasi tik didysis filtras, o mažasis švarus buna, bet jeigu buna abu filtrai užnešti reikia iš kart keist abu, jei nepadeda žiurėt kur tarpai gaunasi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...