Jump to content

duonkepes statyba


mantito

Recommended Posts

Na, as rasiau, kad man sake iki 2000lt. O tas "iki" gali buti ivairiai. :) Siaip kokliu, tai pas mane yra nemazai.Galeciau du nedidelius duonkepius pasistatyt. Dar dvi didziules koklines sienos laukia griovimo,tik neaisku kiek is ju sveiku kliks. O dabar dar idomu, ar tie kokliai tiek metu naudoti,butu geri? Nebus perkaite,ar dar kaip nors pakenkti? Kaip patikrinti ar jis tinkamas dar vienam naudojimo sezonui? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, as rasiau, kad man sake iki 2000lt. O tas "iki" gali buti ivairiai. :) Siaip kokliu, tai pas mane yra nemazai.Galeciau du nedidelius duonkepius pasistatyt. Dar dvi didziules koklines sienos laukia griovimo,tik neaisku kiek is ju sveiku kliks. O dabar dar idomu, ar tie kokliai tiek metu naudoti,butu geri? Nebus perkaite,ar dar kaip nors pakenkti? Kaip patikrinti ar jis tinkamas dar vienam naudojimo sezonui? :)

Kada kokliai glazurojami-temperatura buna mazdaug 1000laipsniu,o krosnes pavirsius dok deve desimt kart mazesnis,ir to nevisur.Nieko jems neatsitiks.Tik kada grausit krosni,is karto apipilkit vandeniu,tada galima ir su atsuktuvais isardyti krosni,tik is karto reiktu suprast kur kokie klameriai buvo montojami is vidaus(vidiniai kokliu tvirtinimai). :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tie klameriai, tai tokie gelezukai, kur sujungti kokliai? :)

Taip,buna jeigu nerimtas meistras(chaliava) tai is vis nestate,bet dazniau koklis sujungtas su visais savo,,kaimynais.,, :) .Jus miela pone apipilkit krosni vandeniu,ir kada molis suminkstes,atsargiai pradekit ardyti,is virsaus kokliu nebuna,paskuj,,karuna,,mazi apvali kokliukai(deficitas)o paskuj paziuresit kokia tvirtinimo schema,ir dazniausia toj pacioj vietoj bus site,,klameriukai,,.Ten jau-raz pliunut :lol: .sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...