Jump to content

patarkit ar apsimoka deti spec.turbinine grupe??


Nyvistas

Recommended Posts

patarkit ar apsimoka deti spec.turbinine grupe perenkant D-240varikli?? matot mano buvo paprastas be turbinos tai nusipirkau grupe neturbininiam tipo :icon-exclaim: ukrajinietiska :icon-wink::D o db motoras su turbina tai ar apsimoka pirkt turbinine grupe?? turint nusipirkus neturbinine koke patartumet deti?? noreciau praktikos?? :icon-eek: zianau jog turbininiai ziedai yra kuginiai ir tai yra geriau, bet pazystamas turi mtz-820bet jis ir isimete turbo ir varo su ta paprasta grupe jau kokius 6metus ir vargo nemato tai esu susimastes?? ka patartumete?? :icon-rolleyes::icon-wink::icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dek ir nebijok. nieks nepasidarys. tai tik sudejas nauja grupe nepatraukyk su turbina tu jojo. tiksliai nzn bet kazkur reikpradirbt apie 40mh. O kokius stumoklius pirkai ar su 2 tepaliniais ziedais. As tai dabar nupirkau ir nauja grupe ruskui bet dar nesudejau. O kaip kiti vertina tuos naujus stumoklis su 2 tepaliniais ziedais???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo su dvejais ziedais :icon-cool::icon-wink: o kiek tu mokejai?? :lol: tavo kokie??

nieks nebirbins tu motovalandu 10Ltrsalerkos koki ant mazo gazo laisvos apkrovos pabirbinsiu ir viskas o dirban aisku jog nedrosiu is polengva maza pavarike ir bcio :D:icon-wink::icon-wink:

zinok apkatke reikia gerai padaryt, nes tai gana normaliai apsiliepiai tolimesniai varyklio buklei, jei ji bus gerai padaryta manau ir varyklio remonta uzmirsi ilgam, as va gal kokias 10 valandu savo mtz laikiau uzvesta vietoj ir po to dar 20 moto valandu dirbau tik labai lengvus darbus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ja ja as ir pns bet prie manes takometras neveikia tai as i tas moto valandas neziuriu :lol::lol: zinau kiek jis turi pradirbt panasiai kaip kalega sakiai diena kita palaikysiu birbinti ir bcio o prie manes tu ir sunkiu darbu kaip ir nenusimato dideliu be kitu metu taigi lengvus darbus galesiu laisvai dirbti ant puse gaziuko :icon-wink::icon-wink::icon-wink::icon-cool::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ja ja as ir pns bet prie manes takometras neveikia tai as i tas moto valandas neziuriu :lol::lol: zinau kiek jis turi pradirbt panasiai kaip kalega sakiai diena kita palaikysiu birbinti ir bcio o prie manes tu ir sunkiu darbu kaip ir nenusimato dideliu be kitu metu taigi lengvus darbus galesiu laisvai dirbti ant puse gaziuko :icon-wink::icon-wink::icon-wink::icon-cool::D

Jo po grupes pakeitimo nereikia skubet vazuot art :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo tik kad db gaila senaja grupe mest nes tepaliuko nei lasiuko nesrebe na vnz tepaliniai ziedukai yra lediniai :lol::lol::icon-cool: ,bet kompresiniai tai jau palaike yra ziema sunkiai kuresi be galo bet gerai kad L mano yra tai pakuriu :lol::lol: o as kaip ir neisnaudoju 100% galingumo tai dar uztenka kuro normele metu ir vargo nematau :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau paklaust kaip prie jusu turbininiai traktoriai eina?? :icon-wink::lol: ar meta dumuka ant apkrovos?? :lol::lol: as tai niekaip nesuprantu kaip sureguliot jei nori kad nemestu kaip uzsenietisko reikia kuro norma lb privyliti,bet po to aisku ir trauka tai sudina :icon-redface: ,o jei padidini tai apsklinda dumais bet tada yra zveris :lol::lol:

matot klausiu todel jog is mano kaimo toks ukininkas turi mtz 82.1 ir su turbo pats isimetes kaip ir as tai jis tempe 2priekabas viena pts-4 bet ten kokios apie 6tonas ir kita ten savos gamybos kokios 11 tai tikrai telpa ir jis eina kaip su vejeliu be jokio dumuko i toki statu ilga kalna pilnas su 9ant pusinio itrauke :icon-eek::icon-cool::icon-cool::icon-wink: kur as su ta viena priekaba su 8kilciau :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau paklaust kaip prie jusu turbininiai traktoriai eina?? :icon-wink::lol: ar meta dumuka ant apkrovos?? :lol::lol: as tai niekaip nesuprantu kaip sureguliot jei nori kad nemestu kaip uzsenietisko reikia kuro norma lb privyliti,bet po to aisku ir trauka tai sudina :icon-redface: ,o jei padidini tai apsklinda dumais bet tada yra zveris :lol::lol:

matot klausiu todel jog is mano kaimo toks ukininkas turi mtz 82.1 ir su turbo pats isimetes kaip ir as tai jis tempe 2priekabas viena pts-4 bet ten kokios apie 6tonas ir kita ten savos gamybos kokios 11 tai tikrai telpa ir jis eina kaip su vejeliu be jokio dumuko i toki statu ilga kalna pilnas su 9ant pusinio itrauke :icon-eek::icon-cool::icon-cool::icon-wink: kur as su ta viena priekaba su 8kilciau :D:D

E kolega cia tai nezinau nezinau, kad mtz'okas 17 tonu i kalniuka 9 devintu begiu :icon-eek::icon-eek: pas mane ko gero pusantrinis turetu vargo i kalna tysdamas toki svori o apie savo belarusa tai net nekalbu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nejuokaukit jus su tokiais svoriais,kad 9 itraukia paie 20 tonu,net realiai pagalvojus negali taip buti,kad butu kaip zveris,turbina uzdeta ant mtz-82 suteikia 6-7AG daugiau nei iprastas variklis ju turi,tad su 86-87AG nemanau,kad galetu taip lengvai vilkti

kokios 6-7ag turbina dadeda apie 12ag :icon-eek::lol::lol: o paprastas teturi 60kw apie 80ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rodyk literatura? tu man paaiskink,jeigu 892 turi 90AG,tai kaip gali tureti tavo belarusas su paties chalturinta turbina 92AG?????? kazkaip man neaisku

Vat zmogau ir neisigilinai i charakteristikas :lol:

892 ruso variklis deforsuotas, sumazintos apsukos iki1800 nuo 2200 va tau ir gaunasi tik 90ag o paimk 1025 turi 2200apsuku ir galia 100arkliu. taip kad neteisus esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai taip manau jog mtzokai mete ir mes ta duma :lol: o felius yra tame jog mtz kuro siurbliai dabar nauji nzn bet senieji tai yra paprasti :icon-redface::D na vnz jog spaudiai gazo pedala ir duoda visa kura ir nukritus apsukoms tas dumas nori nenori turi eit jei didele kuro norma nes juk jis nespeja sudegt :) o vakaretisku yra taip kaip ir prie visu nauju varikliu ten yra toks principas jog kuro siurblyja yra vakuminis mechanizmas ir duodami gaza o apsukos mazos vakumas yra mazas ir kuro nepaduoda pilnai taigi jei krenta apsukos atomatiskai ir yra sumazinamas kuro misinys ir jo sanaudos ir dumuko nepamatysime nei su ziburiu :icon-wink::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pats dejau, pats kuro siurbli reguliavau be jokio stendo, ir nepasakyciau kad juodi dumai ejo. buvau dejes siurbli nauje, pirkau kapsuki zemtieki. na jis ir be turbo mazai dumijo, bet idejus turbina

TKR-6 dingo dumas visai, motoras nuo perkrovos uzdusdavo be juodu dumu. ariant su kvernelandu linginiu vartomu padidinau kura tiek, kad pilnai apkrautas rodytu ciut juoda dumeli, tai pasakysiu traukia kaip zveris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai gal maza kuro normike yra tai pala koki tu dejai siurbli?? kaip suprantu tu dejai rusiska turbo 6modelio kaip pas mane o kiek salerkos sunaudoji aktarui su kelinta ari?? :icon-wink:

Pavaros gerai nepamenu, bet kuro tai panasiai apie20 litru, plius minus 3 litrai pas mus zemes vidutinio sunkumo.

Apie 20 litru reikia ? :icon-eek::icon-eek: as irgi ariu su mtz 82 bet turbinos su 3 korpusu overumais tai man reikia apie 12- 13 litru hektarui suart(pas mane irgi zeme vidutinio sunkumo priemolis) o as tai ariu 5 pavara bet jei tenka nakty art kaip traktorius gerai traukia :D tai ir 6 isijungiu :D siap visa laika galiu art 6 tik nenoriu plestyt labai traktoriaus ...Man atrodo su k-700 maziau kuro reiktu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai gal maza kuro normike yra tai pala koki tu dejai siurbli?? kaip suprantu tu dejai rusiska turbo 6modelio kaip pas mane o kiek salerkos sunaudoji aktarui su kelinta ari?? :icon-wink:

Pavaros gerai nepamenu, bet kuro tai panasiai apie20 litru, plius minus 3 litrai pas mus zemes vidutinio sunkumo.

Apie 20 litru reikia ? :icon-eek::icon-eek: as irgi ariu su mtz 82 bet turbinos su 3 korpusu overumais tai man reikia apie 12- 13 litru hektarui suart(pas mane irgi zeme vidutinio sunkumo priemolis) o as tai ariu 5 pavara bet jei tenka nakty art kaip traktorius gerai traukia :D tai ir 6 isijungiu :D siap visa laika galiu art 6 tik nenoriu plestyt labai traktoriaus ...Man atrodo su k-700 maziau kuro reiktu :D

Tai gal tik kokia 15cm gyliu ari, mes tai 25 cm maziausia ariam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai gal maza kuro normike yra tai pala koki tu dejai siurbli?? kaip suprantu tu dejai rusiska turbo 6modelio kaip pas mane o kiek salerkos sunaudoji aktarui su kelinta ari?? :icon-wink:

Pavaros gerai nepamenu, bet kuro tai panasiai apie20 litru, plius minus 3 litrai pas mus zemes vidutinio sunkumo.

Apie 20 litru reikia ? :icon-eek::icon-eek: as irgi ariu su mtz 82 bet turbinos su 3 korpusu overumais tai man reikia apie 12- 13 litru hektarui suart(pas mane irgi zeme vidutinio sunkumo priemolis) o as tai ariu 5 pavara bet jei tenka nakty art kaip traktorius gerai traukia :D tai ir 6 isijungiu :D siap visa laika galiu art 6 tik nenoriu plestyt labai traktoriaus ...Man atrodo su k-700 maziau kuro reiktu :D

Tai gal tik kokia 15cm gyliu ari, mes tai 25 cm maziausia ariam.

nu ne ariam tikrai didesniu gyliu nei 15 cm, stengiames art apie 25 cm, nors gylis kartais skiriasi apie 2cm , bet siap pagalvojau pas tave vartomi tai dar prideda nemazai svorio, pas mane tai nevartomi, nujemaiu nuo plugu net ir lekstes kad svori sumazint :D siap jie lengvi todel ir mazos kuro sanaudos, kaip turejau ruskus plugus tai ten irgi reikedavo po 18- 19 ltr nes gyvates baisiai sunkus ir vestuves ten ne tokios kaip overum ten buldozeriai tokie o cia kaip lydekos formos :D tai daug lengviau traktoriui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...