Jump to content

Pieno laboratorija


Arunas7

Recommended Posts

Sveiki. Gal kas esate susidūrę su laboratorijos nesamonėm, kaip man atsitiko.Prieš 2 mėn. paėmė mėginį dėl inhibitorių tyrimo ir atseit rado tetraciklino, nors apskritai nesu naudojęs tokių vaistų. Mano kaime kitam tas pats buvo, beto jis sako kad ir melztuves dar neplaunąs o rado tetraciklino. O dabar vėl pas mane rado kazkokių inhibitorinių medžiagų, nors su chemikalais tikrai kanių nebuvau plovęs , nes žinojau kad ims mėginį. Pasakykit protingai KAS CIA VYKSTA?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas esate susidūrę su laboratorijos nesamonėm, kaip man atsitiko.Prieš 2 mėn. paėmė mėginį dėl inhibitorių tyrimo ir atseit rado tetraciklino, nors apskritai nesu naudojęs tokių vaistų. Mano kaime kitam tas pats buvo, beto jis sako kad ir melztuves dar neplaunąs o rado tetraciklino. O dabar vėl pas mane rado kazkokių inhibitorinių medžiagų, nors su chemikalais tikrai kanių nebuvau plovęs , nes žinojau kad ims mėginį. Pasakykit protingai KAS CIA VYKSTA?

gal naudojat ant zaizdu karvem koki purskala o jai nieko nenaudojat tai skuskit šita tyryma orbitražui tegul ištiria papildomai, gali buti ir pienines aferizmai, sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...