Jump to content

fazanai


ramshis

Recommended Posts

gal kas auginate fazanus.butu ydomu apie juos suzinoti daugiau ka nors.nes per visagali google nelabai ka randu.atsiprashau uz kvaila klausima,beat juk nepaklauses niekada nesuzinosi :D

fazanus zmones augina del kiausiniu,mesos ar tik del grozio???gerai sutaria su vistom?

del kiausiniu neapsimoka laikyti, nes sudeda 8-15 kiausiniu per metus, yra rusiu kurios laikomos del mesos, kiti del grozio, o del sutarimo su vistomis cia irgi priklauso nuo rusies.

manau cia rasi visus atsakymus.

http://papugos.lt/viewtopic.php?t=4323

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
gal kas auginate fazanus.butu ydomu apie juos suzinoti daugiau ka nors.nes per visagali google nelabai ka randu.atsiprashau uz kvaila klausima,beat juk nepaklauses niekada nesuzinosi :D

fazanus zmones augina del kiausiniu,mesos ar tik del grozio???gerai sutaria su vistom?

Fazanai yra laukinis padaras ir su vištomis bendrauja per grotas, nes kitaip jie gyventų laukuose, pagal savo prigimtį.

Laikome juos voljeruose. Gyvena, kiaušinius deda, vaikus peri, bet jeigu voljero tinklas retas, vaikai per skylutes išsilaksto. Taigi nelengva juos išauginti, bet galima. Laikome juos dėl egzotikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas auginate fazanus.butu ydomu apie juos suzinoti daugiau ka nors.nes per visagali google nelabai ka randu.atsiprashau uz kvaila klausima,beat juk nepaklauses niekada nesuzinosi :D

fazanus zmones augina del kiausiniu,mesos ar tik del grozio???gerai sutaria su vistom?

Fazanai yra laukinis padaras ir su vištomis bendrauja per grotas, nes kitaip jie gyventų laukuose, pagal savo prigimtį.

Laikome juos voljeruose. Gyvena, kiaušinius deda, vaikus peri, bet jeigu voljero tinklas retas, vaikai per skylutes išsilaksto. Taigi nelengva juos išauginti, bet galima. Laikome juos dėl egzotikos.

Isauginti lengva yra tada, jei visus padetus kiausinius inkubuoji, tada pradingsta problema kad issilakstys is voljero, aisku galima ir paciai fazanei palikti kelis kiausinius kad neprarastu motinisko instinkto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Inkubatoriuje išperinti paukščiai neturės motiniškų instinktų ir niekada ant kiaušinių netupės, kad vaikų išperėti, todėl man fazaniukus iš pradžių išperėjo mažoji vištelė ir buvo gera mama. Patikėkit, nes patirties turiu nemažos.

gal kas auginate fazanus.butu ydomu apie juos suzinoti daugiau ka nors.nes per visagali google nelabai ka randu.atsiprashau uz kvaila klausima,beat juk nepaklauses niekada nesuzinosi :D

fazanus zmones augina del kiausiniu,mesos ar tik del grozio???gerai sutaria su vistom?

Fazanai yra laukinis padaras ir su vištomis bendrauja per grotas, nes kitaip jie gyventų laukuose, pagal savo prigimtį.

Laikome juos voljeruose. Gyvena, kiaušinius deda, vaikus peri, bet jeigu voljero tinklas retas, vaikai per skylutes išsilaksto. Taigi nelengva juos išauginti, bet galima. Laikome juos dėl egzotikos.

Isauginti lengva yra tada, jei visus padetus kiausinius inkubuoji, tada pradingsta problema kad issilakstys is voljero, aisku galima ir paciai fazanei palikti kelis kiausinius kad neprarastu motinisko instinkto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
O kokios dabar kainos fazanu. Nuo seniai svajojau laikyti auksinius.

Tiesa, kaip jie salcius istveria?

Fazanai geriausiai jaučiasi laikomi voljere. Svarbu, kad nebūtų ant skersvėjo. Tvarte fazanui nekas, nes nemėgsta amoniako kvapo. Kaina priklauso nuo to, kas per fazanas: kaukazo - apie 25 lt. vienetas, auksinis - 100 lt. Retesni - tūkstančiais kainuoja. Informacijos apie fazanus reikia ieškoti lenkiškuose puslapiuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
as va kiausiu fazanu perinimui noreciau. Jei kas turesit pardaviman parasykit :) aisku butu geriau arciau zarasu puses :)

Jei mano merginos gerai pasistengs ir pakankamai pridės, tai galėsiu kiaušinių paorganizuoti :D

O kiek laiko kiaušiniai gali būti laikomi iki perinimo? Ir kokioj temperatūroj? Aš šitoj srity visai žalia :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
man zmona jau barasi ir draudzia ka nors perinti. Sako siemet gana :eusa-shhh:

O aš tikriausiai iki vasaros vidurio nenurimsiu :eusa-shifty: Dar planų begalės. Perinu žąsiukus, pasitaikė labai dideli kiaušiniai, tai teko padėklą nuimti, kitaip nevartė kiaušiukų... Taigi atsirado vietos dar penkiolikai vištukių kiaušinių, šeštadienį būtų laikas juos sudėti inkubatoriun.... Gal kartais turi gerų naminių vištelių ir negaila parduot kiaušinių prieš velykas? Aplink mus arba gerų vištų, arba gaidžių nėra :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats vistu kol kas neturiu, turim tik visciukus, anciukus ir putpeliukus, bet visi jauni. Kiausinius tenka net ir vistu pirkti patiems. As pirkau nuo Saulius. (su tasku) is ignalinos bet jis is kiemopauksciu forumo. Pas ji ten visokiu kaimisku pilna gal apie ~80 laiko :)

Ačiū, rašysiu Sauliui... Aš irgi pati neturiu, užvakar parsivežiau iš tolimesnės kaimynės, bet kad labai jau mažučiai, sakė, kad anksčiau kažkurias mažųjų veislės vištas laikė, tai taip persimaišė ir liko kiaušiukai maži. O aš tai norėčiau DIDELIŲ kiaušinukų :eusa-think:

p.s. Gal gali, Donatai, Sauliaus. kontaktus įmest, nerandu aš jo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...