Jump to content

Insekticidas PROTEUS rapsuose


Tauras

Recommended Posts

Nauduju jau antri metai. Proteus vienintelis insekticidas prie kurio dar neprisitaikes ziedinukas o kadangi jis turi ir sistemines medziagos tai veiksmingas ir pries paslepstastraubli. Brangokas bet pakenciama.

na brangumas atsiperka tuo kad per savaite du kartus nereikia kontaktinio naudot (cia mano pamastymas kad v. rapsui nuo spragiu gal nelabai tinka ) karstam orui esant ziedinuku sociai buna todel pernai kai kantrybe baigesi pradejau naudoti siemet vel prisipirkau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia žiuriu visi svaigstat nuo to Proteus, o ar nors vienas paskaitėt kokios veikliosios medžiagos jį sudaro? Tiaklopridas 100 g/l ir deltametrinas 10 g/l. Tiakloprido tokiam kaip Calypso yra beveik 5 kart daugiau, t.y. 480 g/l, o deltametrinas - tai ta pati NEveiklioji :D decio veiklioji medžiaga, ir tam pačiam decyje ekstra yra 10 kart daugiau, t.y. 100 g/l, taip kad žiūrėkit už ką pinigus mokat, tas proteus yra grynai marketingo produktas (ir dar brangus), ir aš jame nematau nieko įspūdingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad i Proteus sudeti ieina kelios veiklios tai jo, bet to deltametrino tikrai daugiau nei decyje jei ziureti i norma. Bet dvi veiklios stipiau veikia dar turi nauja forma kuri apsaugo nuo temperaturos. Ta jo forma kitokia, greiciau patenka kur reikia...

Dvi veiklios tam,kad kirstų iškart,kaip kontaktinis ir veiktų dar kažkiek laiko kaip sisteminis.Jei purkši tik sisteminį,pvz actarą,tai kol jis suveiks gali nebebūti ką saugoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia žiuriu visi svaigstat nuo to Proteus, o ar nors vienas paskaitėt kokios veikliosios medžiagos jį sudaro? Tiaklopridas 100 g/l ir deltametrinas 10 g/l. Tiakloprido tokiam kaip Calypso yra beveik 5 kart daugiau, t.y. 480 g/l, o deltametrinas - tai ta pati NEveiklioji :D decio veiklioji medžiaga, ir tam pačiam decyje ekstra yra 10 kart daugiau, t.y. 100 g/l, taip kad žiūrėkit už ką pinigus mokat, tas proteus yra grynai marketingo produktas (ir dar brangus), ir aš jame nematau nieko įspūdingo.

uki, respekt :):):)

vat ir lobsta firmos, kai zmones neskaito, kas parasyta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulvinski tas tavo Calypso neregistruotas.Taip kad....Dabartine politika su tokia schemija nelabai apsimoka.
Nesidomėjau ar dabar jis registruotas, bet prieš pora metų tai tikrai jo buvo. Pasaulinė registracija dar galioja (http://www.bayercropscience.com/BCSWeb/CropProtection.nsf/id/thiacloprid.htm?open&l=EN&ccm=200020010) Jei patinka mokėt už proteus kosmosą, tai man kaip sakant neskauda, bet aš geriau imčiau actarą plius fastac, yra dar buldokas (ha 15 lt), rapsuose pasiteisinęs insekticidas. Pasirinkimas nemažas, tik reik žiūrėt kiek kas kainuoja ir kaip veikia.
bet to deltametrino tikrai daugiau nei decyje jei ziureti i norma
Nu jo, papasakok bobutei, Proteus deltametrino 10 g/l, norma 0,6 - 0,75 l/ha tai veiklios medž. gaunasi 60-75 g. Decis extra, veiklios medž. 100 g/l, norma 0,062, tai veiklios gaunasi tas pats 62 g, paprasto decio pagal norma gaunasi 75g veiklios medž. į ha.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...