Jump to content

Versline triusininkyste


tomeliss

Recommended Posts

  • Atsakymai 591
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

matai 16-24lt/kg turguj be mokesciu, o jei parduotuvej, tai susideda mokesciai, antkainiai ir t.t. ir pabrangsta iki 30lt/kg.

o flandru, milzinu ir kitokiu nemesiniu veisliu neverta mesai auginti.

Gyvo svorio turbut jau pora metu nesikeicia - priklausomai nuo svorio nuo 4 iki 6 Lt. labai pasistengus galima gauti iki 7 Lt.

Man čia kažkas su matematika nesusiveda. Gyvas svoris 4-6 Lt., skerdiena - 16 - 24 Lt.? Aš įsivaizduoju, kad išeiga skerdienos turėtų būti apie 50 % nuo gyvo svorio. Ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai 16-24lt/kg turguj be mokesciu, o jei parduotuvej, tai susideda mokesciai, antkainiai ir t.t. ir pabrangsta iki 30lt/kg.

o flandru, milzinu ir kitokiu nemesiniu veisliu neverta mesai auginti.

Gyvo svorio turbut jau pora metu nesikeicia - priklausomai nuo svorio nuo 4 iki 6 Lt. labai pasistengus galima gauti iki 7 Lt.

Man čia kažkas su matematika nesusiveda. Gyvas svoris 4-6 Lt., skerdiena - 16 - 24 Lt.? Aš įsivaizduoju, kad išeiga skerdienos turėtų būti apie 50 % nuo gyvo svorio. Ar ne?

Į tą tarpą reikia įtraukti (tarp gyvo svorio kainos ir skerdienos) :

Patento kainą ar kitą veiklos mokestį

Skerdimą ir utilizavimą

transporto kąštus

Prekybinės vietos ir darbo užmokęstį

Nu apie PVM net nešneku, nes prie tos kainos dar jį reiktų pridėti, ba jis čia jau niekur netelpa :icon-cry:

taip kad šitoj dedamojoj oj, oj kiek sukapsi :) ir kiekvienas sukasi kaip moka, kad tas litas būtų ilgesnis :lol:

Matai kaip Kubilius del visų gudrumo nuplikęs, mąsto kaip dar galima būtų tą jūsų, mūsų litą sutrumpint :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai 16-24lt/kg turguj be mokesciu, o jei parduotuvej, tai susideda mokesciai, antkainiai ir t.t. ir pabrangsta iki 30lt/kg.

o flandru, milzinu ir kitokiu nemesiniu veisliu neverta mesai auginti.

Gyvo svorio turbut jau pora metu nesikeicia - priklausomai nuo svorio nuo 4 iki 6 Lt. labai pasistengus galima gauti iki 7 Lt.

Man čia kažkas su matematika nesusiveda. Gyvas svoris 4-6 Lt., skerdiena - 16 - 24 Lt.? Aš įsivaizduoju, kad išeiga skerdienos turėtų būti apie 50 % nuo gyvo svorio. Ar ne?

O kas cia nesusideda - uzaugini tarkime 3 kg. triusi, kadangi pries parduodant perpardavinetojams dvi savaites tu ji kaip priklauso peni, iseiga gaunasi 45 proc. Kas is to, kad tu gauni (imant tarkime gyvo svorio kaina 6 lt) 18 lt., skerdienos lieka 1,2 kgX20 (Vilniaus Kalvariju turgaus kainos) Lt = 24 Lt. Ir viso perpardavinetojui biznis 6 Lt. Atmetus visas jo sanaudas, ne tiek ir daug... Aisku is kitos puses pacio augintojo biznis parduodant uz tokia kaina dar mazesnis - parduodant po 6 lt. pagal mane gaunasi apie 5 lt. pelno.

bet cia tik mano skaiciavimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai 16-24lt/kg turguj be mokesciu, o jei parduotuvej, tai susideda mokesciai, antkainiai ir t.t. ir pabrangsta iki 30lt/kg.

o flandru, milzinu ir kitokiu nemesiniu veisliu neverta mesai auginti.

Gyvo svorio turbut jau pora metu nesikeicia - priklausomai nuo svorio nuo 4 iki 6 Lt. labai pasistengus galima gauti iki 7 Lt.

Man čia kažkas su matematika nesusiveda. Gyvas svoris 4-6 Lt., skerdiena - 16 - 24 Lt.? Aš įsivaizduoju, kad išeiga skerdienos turėtų būti apie 50 % nuo gyvo svorio. Ar ne?

O kas cia nesusideda - uzaugini tarkime 3 kg. triusi, kadangi pries parduodant perpardavinetojams dvi savaites tu ji kaip priklauso peni, iseiga gaunasi 45 proc. Kas is to, kad tu gauni (imant tarkime gyvo svorio kaina 6 lt) 18 lt., skerdienos lieka 1,2 kgX20 (Vilniaus Kalvariju turgaus kainos) Lt = 24 Lt. Ir viso perpardavinetojui biznis 6 Lt. Atmetus visas jo sanaudas, ne tiek ir daug... Aisku is kitos puses pacio augintojo biznis parduodant uz tokia kaina dar mazesnis - parduodant po 6 lt. pagal mane gaunasi apie 5 lt. pelno.

bet cia tik mano skaiciavimai.

Tai tesiant tarkime maniski varianta - laikau lauke, 4 vados max, geriausiu atveju uzaugini su viena triuse 30 triusiuku, lyg ir 150 Lt., bet atmeskime dar pateles islaikyma ir dalini patino islaikyma, tai grubiai gaunasi, kad nuo vienos pateles lieka per metus apie 100 Lt, tikrai ne kas... Kai paskaiciavau, net paciam baisu pasidare... Todel stengiuosi daugiausia be kombikormos auginti - auga daug ilgiau, bet nuo triusio lieka apie 12 Lt, tai jau sis tas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D įdomu kiek daba tokie straipsneliai kainuoja ??? Duočiau kokius 500 Lt krizė visdėlto :icon-rolleyes:

Atkaklus zmones dirba :) bet dar atkaklesni norintys uzdirbti daug su mazai investiciju, bendo apgauti ekonomika :)

Nu nežinau, čia labiau ne ekonomika, bet kitus lengvai norinčius užsidirbti bando apgauti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

legalizavosi aferistai, tai ir rekauja per visa lietuva kaip beismano.

o kas augina triusius ne NA URA,o rimtai, sakyciau net i nauda sitokie fintai. reklama brangus dalykas tai net aciu galima sakyt tokiem veikejam.

Na dėl triušininkystės populiarinimo, gal ir padeda, bet... Didžioji dalis žmonių į tai nesigilina ir tos informacijos priėmimas būtų - lupikai :) iš dviejų triušių kokius pinigus nulupa iš vargšų pirkėjų. Valdžios atstovam naujos netrastos apmokestinimo idėjos :(

O tikram triušininkui ... aukso tų kalnų nematyt :( Džiaugsmas sveiki, grąžūs augintiniai ir vienas kitas litas kišenėj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sveiki fermeriai :D , kaip manot kuris cia triusininkas kieciausias visoje Lt? :D , na aisku ir be tu kurie cia raso...

Verslinines triusininkystes skyrelis atgijo,,, :D:D:eusa-clap:

Manau eiliskumas butu bent jau toks pirma vieta pagal regionus butu žemaitija,.

1 vieta http://www.trs.lt Vaidas Purmalis Kretingos raj.,

2 vieta Kniskos Sigita ir Virgis,skuodo raj.

3 vieta manau dar Kubiliai

4 vieta Timeshutle Mazeikiai,

5 vardo nepamenu Panevezio raj.

6 Algis Petraska Klaipedos raj.

7,8,9,10 ? 11 butu musu mesines triusiu asociacijos prezidentas nuo Raseiniu ir t.t

O kaip jūsų, kiek suprntu Nacionalinė triušių augintojų ir veisėjų asociacija, vadą nuo Raseinių pagauti ??? Mobilus numeris nenaudojamas, paprastas tel, tai faksas įsijungia :icon-rolleyes:

Ir nėr kaip sužinot kuo jūs ten slaptu užsiimat :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...