Jump to content

Kaip i mtz 50 su mtz 80 varikliu ideti starteri


edga

Recommended Posts

Sveiki reikia pagalbos. Pas mane ant traktoriaus dabar stovi 50 puskacinis smagratis su sankaba. Idejau 80 starterine bleka nezinau kaip su smagraciu ar ji reikia keisti visa ar uztenka perkalti zieda.Ar man tiks 50 smagratis ir sankaba ar ieskoti 80 smagracio su sankaba? Is anksto didelis aciu

Bent jau d-240 varyklio puskačinis nuo starterinio tai tikrai skirias, pats keičiau. Jusų atveju siūlyčiau keist smagratį, sankabos diską ir diskatorių į 80 variklio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
sveiki, nenorejau kurti naujos temos, o prie to paties paklausti. koki starteri deti D 240? domina tik 24v. manau gal kuris esat susedures su yvairiais starteriais. patare deti su reduktorium, bet kaip paklausi aiskintis tai gauni daugiau sumaisties galvoj nei neklauses. tad prasau jusu kas bandot giret ar peiket.? :icon-question::)

as i 82a idejas cekiska su reduktorium 12v pilnai uztenka jei variklis normalus pas mane prie 14 salcio su 110a akumuliatorium uzsiveda be problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matot traktorius man reikalingas miske, pagrinde ziema. vistiek darau visa pravotke laidu nauja, tai iskarto desiu ir starteri 24. as negailiu tam pinigu. ir as noriu kad man eitu o ne poto galvociau va galejau... kad 24v uzvedimas bus tai jau apsisprendziau. tik va kiek klausiau pardaveju daug starteriu yra kinietisku. o iskur atskirti kur kitaicas kur ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matot traktorius man reikalingas miske, pagrinde ziema. vistiek darau visa pravotke laidu nauja, tai iskarto desiu ir starteri 24. as negailiu tam pinigu. ir as noriu kad man eitu o ne poto galvociau va galejau... kad 24v uzvedimas bus tai jau apsisprendziau. tik va kiek klausiau pardaveju daug starteriu yra kinietisku. o iskur atskirti kur kitaicas kur ne?

jei reikalingas traktorius miske as siulyciau det puskaciu jei geras visad uzsivesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matot traktorius man reikalingas miske, pagrinde ziema. vistiek darau visa pravotke laidu nauja, tai iskarto desiu ir starteri 24. as negailiu tam pinigu. ir as noriu kad man eitu o ne poto galvociau va galejau... kad 24v uzvedimas bus tai jau apsisprendziau. tik va kiek klausiau pardaveju daug starteriu yra kinietisku. o iskur atskirti kur kitaicas kur ne?

Starteris 24v orginalus,niekada nebuvo problemu uzkurent,o su reduktoriais kai sala kuresi lygtai sunkiau,starteris 12v.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant T-25 prie pritraukejo kistukas,o prie mtz 80 laidas atvestas prisuktas varsteliu,gal tuo skiresi?

Tikriausiai kad tuo. Čekiško "Magneton" prisuktas varžteliu, o čainyko kištukas eina. Ir dažniausiai čainykai pamiršta sutepti starterio velenėlį (tą, kuris išsitraukia patraukus už dantračio). Mano jau antras starteris 'Magneton', vienas buvo ant T25 kitas ant MTZ. Veikia kaip laikrodis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu labai jums. na dabar apie akumuliatorius? kiek man teko susidurti tai varta geri, tik nzn ar geriausi. ziurejau pas miskinius traktorius timberjack tai eina kazkoki kitoki tipo su sidabro plokstelem, bet zinia toki 500lt nekainuos ju kaina ytariu prasideda nuo 2000lt. na bet varta tai masinai pamenu tevu 10metu atlaike.. o jenox ar kaip ten jie vadinasi tai du metai ir viskas... gal kam teko pirkti naujus akumuliatorius, noreciau isgirsti nuomone apie juos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant T-25 prie pritraukejo kistukas,o prie mtz 80 laidas atvestas prisuktas varsteliu,gal tuo skiresi?

Tikriausiai kad tuo. Čekiško "Magneton" prisuktas varžteliu, o čainyko kištukas eina. Ir dažniausiai čainykai pamiršta sutepti starterio velenėlį (tą, kuris išsitraukia patraukus už dantračio). Mano jau antras starteris 'Magneton', vienas buvo ant T25 kitas ant MTZ. Veikia kaip laikrodis.

Jubanos (lietuviskai kinietiskas) starteris irgi su varzteliu, tik va patraukus dantratuka tepalo nesimato. Reikes prikresti.

Kai pirkau, tai sake, kad jie arde ir cekismkus ir situs, tai visos detales tinka nuo cekisko sitam ir atvirksciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...