Jump to content

Saitinio laikymo karvidė


dumoju

Recommended Posts

As rekonstruoju karvide statyta sovietmeciu,ten buvo laikomos priristos karves,irengti palaido laikyma neimanoma,nes per siauras pastatas. Tad norejau paklausti,gal kas turit kokios literaturos,ar ziniu apie tokiu tvartu rekonstrukcija,kaip teisingai padaryti guoliavietes,vienu zodziu,man reikia visu ismatavimu.aciu uz bet kokia pagalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nas as pernai rekonstravau darzine ir pasidariau 34 vietu tvarta.Viskas priklauso kopkius transporterius desi, ir ar serimo takas bus per viduri.Na mano tvarto plotis tera 8,5m ir viskas gana gerai sutilpo.Visu ismatavimu gerai nezinau bet kazkas yra taip is abieju pusiu eina po 1m praejimas, tada yra atrodo 25 cm tranporteris nu pas mane tai skreperis delaval.tada karves guliaviete 1,75 atrodo kiek prisimenu., ir serimo takas 2 m. nu cia gaunas tik 8 m tai ten buvo labai pamuranka israityta.Nu sia ziema karves gerai buvo naujame tvarte. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogesnio dalyko nera kaip karves stovi galvomis i sonus. :D:D .taip as laikiau seniau.Sitaip kaip as dabar esu pasidares kad karves yra atsisukusios viena i kita geresnio dalyko nera.Pagrindiniai pliusai:leengvas serimas( pavizdziui turi nemaza vezimuka tai lengvesnio dalyko nera as savo karves paseriu per 10 -15 min),Jokiu edziu nereikia tiesiai ant betono viska papili ir viskas tai ir miltai su kopmbinuotaisiais pasarais ir sienas nu ka duodi viska ant zemes(nu vienas minusa, bet sitas minusas yra edziose nu kad kartai miltai su vandeniu ir sienu pradeda rugt bet cia ir lengvai isvalyt pasidairai koki stumdekli ir istumi i transporteri.Nezinau kaip tu desi transporteri, bet geriausiai yra su isnesamuoju tarnsporteriu gale.Nu ir viskas, tik daryk geriau karves vienas i kitas atsisukusias ir neapsiriksi as tai zinau.Gerai pagalvok, nes kelis kar tus nedarysi todel daryk ilgam laikui. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes taipogi desim delavalio skreperi,pasiteisino jis? musu karvideje serimo takai yra is sonu,karves stovi viena kitai pasturgalius atsukusios :P kokias edzias darei?

siaip patarimas kiek teko mokslu ragauti, sitoks laikymo budas yra pats blogiausias, nes nepakankamai isnaudojamos patalpos. geriau kai serimo takas viduryje tvarto. kai studijavau tai praktika fermose buvo, tai jie laike taip karves, jokiu edziu nebuvo tik serimo takas per viduri kazkur apie 2 metru, nes serdavo su T-16 traktoriuku, padare vitoj kuzavo dalytuva, tikrai didelis pagalbininkas tas T-16 fermose buvo nes prieki jo buvo ir buldoseris su peiliu kuris zeria i abi puses, tai su juo pasarus pristumdavo kad pasiektu gyvuliai, nes loviu jokiu nebuvo, buvo tik serimo takas ir apie 20cm aukscio borteliai kad pasarai nebirtu i stovejimo vieta. jei kils kokiu klausimu klausk gal galesiu patarti, nes kazkada tuo domejausi, ir literaturos truputi dar belike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes taipogi desim delavalio skreperi,pasiteisino jis? musu karvideje serimo takai yra is sonu,karves stovi viena kitai pasturgalius atsukusios :P kokias edzias darei?

siaip patarimas kiek teko mokslu ragauti, sitoks laikymo budas yra pats blogiausias, nes nepakankamai isnaudojamos patalpos. geriau kai serimo takas viduryje tvarto. kai studijavau tai praktika fermose buvo, tai jie laike taip karves, jokiu edziu nebuvo tik serimo takas per viduri kazkur apie 2 metru, nes serdavo su T-16 traktoriuku, padare vitoj kuzavo dalytuva, tikrai didelis pagalbininkas tas T-16 fermose buvo nes prieki jo buvo ir buldoseris su peiliu kuris zeria i abi puses, tai su juo pasarus pristumdavo kad pasiektu gyvuliai, nes loviu jokiu nebuvo, buvo tik serimo takas ir apie 20cm aukscio borteliai kad pasarai nebirtu i stovejimo vieta. jei kils kokiu klausimu klausk gal galesiu patarti, nes kazkada tuo domejausi, ir literaturos truputi dar belike.

butu idomu kad man guolio schema kokia tai pateiktum,o del to tako viduryje,musu galimybemis neirengsim,nes vietos labai mazai,galesiu ir as pafotografuot ir jum parodyt,tada galesit savo nuomone pasakyt,ka kaip geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes taipogi desim delavalio skreperi,pasiteisino jis? musu karvideje serimo takai yra is sonu,karves stovi viena kitai pasturgalius atsukusios :P kokias edzias darei?

siaip patarimas k

butu idomu kad man guolio schema kokia tai pateiktum,

Na yra keletas schemu, priklauso viskas nuo, kokio gylio meslo kanalai, kokio ilgio stovejimo vieta galvoji isirengti, paprastai patariama isirengti trumpa apie 150-175cm ilgio stovejimo vieta, aisku jos ilgis labai priklauso nuo to kokios veisles karves laikysi, jei jos ilgos ir stambios, reikes ilgesnes vietos, jei trumpos smulkutes, tai ilgose stovejimo vietose prasikeiksi, nes jos gulsis i mesla. Na vokiskoje knygoje kai studijavau buvau surades gan gera sprendima, ten meslo transporterisgilokai, apie 50cm gyliu nuo gulejimo vietos, bet jis uzdengtas, metalinemis arba gelzbetoninemis grotelemis, taigi karve uzpakali deda ant groteliu. prieziuros takas zemiau nei stovejimo vieta apie 20 cm, taip gaunama ertme sustumti mesla i transporteri, takas su nuolydziu i meslo kanaliuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai 1,75m ir viskas labai gerai :D .Juos geriasiai tokius daryt jeigu desi kilemelius, nes jie tokio ilgio, juk nuotraukose maotose ,nes ta pacia diena deti yra.shema tai labai paprasta.svaebiausia yra nuolydis pas mane 5cm.O kodel tu nepadarysi viduri tako juk 8m plocio pastato tereikia.Okiek pas tave plotis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stai zvigtelkite i manaji pastata: http://public.fotki.com/dumoju/ferma

plotis kiek zingsniavau 9-10metru,siulykit variantus,ka padaryt galeciau

Na visu pirma tai isardyciau visas stovejimu vietu konstrukcijas, paskui, stogo konstukcijoms palaikyti medinius stulpus pakeisciau muriniais, ir tikrai per vidury deciau serimo taka 2,2-2,4 metro kad tilptu traktorius ir dalytuvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...