Jump to content

hidraulis 1025.3


Recommended Posts

Išsitraukus visa skirstytuvą iš galo, tą kur dviem varžtais prisuktas, yra vožtuvėlis vienam kotukį. Jisai stringa. Buvo ta pati problema.Ardėm, šveitinėjom ,ten labai viskas turi būti čiki čiki švelnu ir nei per laisva nei per kietai .Gavosi per laisvai ir pradėjo nelaikyti hidraulas. Supykę įdėjom naują skirstytuvą. Kaina 280 lt. Visos bėdos prapuolė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

iškilo toks klausimas.

po pusašiais yra tokios ausys, prie kurių tvirtinasi hidraulo menčių stabilizavimo traukės.

Tos ausys turi keturias skyles. Ant kurios jūs pritvirtinę tas traukutes. pas mane kolkas ant pačios apatinės, bet pasiskaitinėjau aš "išsamų" Belarus vartotojo žinyną ir lygtai supratau, kad turi būt ant antros nuo apačios.

Norėtūsi sužinoti kaip pas jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iškilo toks klausimas.

po pusašiais yra tokios ausys, prie kurių tvirtinasi hidraulo menčių stabilizavimo traukės.

Tos ausys turi keturias skyles. Ant kurios jūs pritvirtinę tas traukutes. pas mane kolkas ant pačios apatinės, bet pasiskaitinėjau aš "išsamų" Belarus vartotojo žinyną ir lygtai supratau, kad turi būt ant antros nuo apačios.

Norėtūsi sužinoti kaip pas jus?

Jeigu nori, kad būtų pastoviai įtempta- vienodas aukštis su šlaunų tvirtinimo ašies centru.

Jeigu reikia, kad įsitemptų iškėlus o nuleidus atsileistų- žemiau šlaunų tvirtinimo centro.

Gal suprasi :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku, reiks bandyt. Nes dabar tai ariau ar skutau bilekaip pasireguliavęs.

ant apatinių skylių būdavo taip, kad pilnai nuleidus įsitempę, keliant atsipalaiduoja, o pakėlus vėl įsitempę.

gal kas žino tiksliai kiek mentės turi judėti į šalis ariant ir skutant.

Bent jau ariant tai laisvai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...