Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

skiriu kiek turiu bet nuo symet sertifikavau kaip ekologines tai aviai ce aisku ir neekologinem galioja 1.5kvm o eriavedei 2.5kvm reik. kol nesertifikavau nebuvo bedos o dar atvare patikrino ir tipo kvm. neuztenka visoms. o kiti tvarteliai uzimti kiaulemis ir galvijais :icon-confused: suds gaunasi. butinai atskiriu nes kitos sutraumuoja tika gimusius eriukus.(uzmina-nugaista, sulauzo kojas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau laisvai.tik jai aptware kuriuo teka el. srove tai reiketu pagalvoti, nors savo tinklus randu sukramtytus tep kad manau tikrai gali, silpnesni pagriebt.

varksas padaras tas avis vilkai jauna krankliai vel uzpuldineja da lapes. manau teks pradet pyskit kas artin geto ateis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nukando aviai ausi o kita papjove.ta su nukasta ausim ivare i bala ji plaukiojio i sitas neleido islipt. siaip ne taip sutvarkiau viska po men apsiversiavo karve tvarte atvede du limuzinukus. vel persoko voljero tvora 1.60m aukscio nuleke i tvarta ( namie nebuvom) vienam uodega nukramte kitam per subine vidurius islupo tai ir jo gyvenimas pasibaige :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rotveileris mėsininkų šuo bet senovėje naudotas kovose ir gyvulių pervarymui.Jo genuose turėtų būti užkoduota ant gyvulių nepulti o juos ganyti.Deja į Lietuvą įvežti ne patys geriausi egzemplioriai o tie kurie pasižymėjo tik buku agresyvumu.Dėl to ir turime tokį įvaizdį kad Rotveileriai-žudikai.

Na bet man peršasi ir tokia mintis kad neteisingai auklėjai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai man ji atveze kokiu 2metu tai nzn kas kaip buvo.siaip tai geras buvo biski dresuotas atnesdavo pagali kamuoliuka sedet mokejo. siundyt ejo pasakei fas tai vyruti tvora linkdavo.va ce gal ir buvo beda :icon-confused:

Tas ir blogai kad gavai suaugusį ir neteisingai auklėtą.Tada jau buvo vėlu ką nors pakeisti.

Gerai nors tiek kad niekas iš šeimos narių nenukentėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skiriu kiek turiu bet nuo symet sertifikavau kaip ekologines tai aviai ce aisku ir neekologinem galioja 1.5kvm o eriavedei 2.5kvm reik. kol nesertifikavau nebuvo bedos o dar atvare patikrino ir tipo kvm. neuztenka visoms. o kiti tvarteliai uzimti kiaulemis ir galvijais :icon-confused: suds gaunasi. butinai atskiriu nes kitos sutraumuoja tika gimusius eriukus.(uzmina-nugaista, sulauzo kojas)

tu po viena avi atskiri ar po kelias? kiek isvis turi erevedziu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie grudai ir pasarai geriausiai tinka avims? kokios imones daugiausiai duoda uz avį (gyvaji svori)? kiek vidutiniskai per diena avis sueda siloso? per kiek laiko uzauga avis? :eusa-think:

geriausiai yra avizos nu ir mieziai, nuo kvieciu didesnio kiekio pas mane suviduriuoja. as pamaisau kartais avizas su mieziais, truputy zirniu. imonem neparduodu - mazai duoda 5-5,5 lt max. as seriu sienainiu ir sienu, kiek 1 avis sueda tai nezinu, bet man sienainio ruliaus 20-ciai aviu kazkur 4 dienom uztenka. :) per pusmety uzauginu iki 50-60 kg., priklauso ar gimsta vienas ar du, ar avinukas ar avyte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie grudai ir pasarai geriausiai tinka avims? kokios imones daugiausiai duoda uz avį (gyvaji svori)? kiek vidutiniskai per diena avis sueda siloso? per kiek laiko uzauga avis? :eusa-think:

geriausiai yra avizos nu ir mieziai, nuo kvieciu didesnio kiekio pas mane suviduriuoja. as pamaisau kartais avizas su mieziais, truputy zirniu. imonem neparduodu - mazai duoda 5-5,5 lt max. as seriu sienainiu ir sienu, kiek 1 avis sueda tai nezinu, bet man sienainio ruliaus 20-ciai aviu kazkur 4 dienom uztenka. :) per pusmety uzauginu iki 50-60 kg., priklauso ar gimsta vienas ar du, ar avinukas ar avyte.

dekui uz informacija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...