Jump to content

mtz82.1 elektros chema


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

gal būtų galima gauti minėtą schemą? Arba gal kas galėtų paaiškint vieną dalyką. Situacija tokia: belaruse vietoj dalies saugiklių amžinaatilsį tėvukas buvo sukišęs drateles. Dabar tas traktorius atiteko man ir noriu truputį jį pasitvarkyti - pradžiai susidėti saugiklius. Nusipirkau pora komplektų. Ten yra 8, 16 ir 25 A saugikliai. Taigi kur kokius reikia statyti?

p.s. aš pats technikoje žalias žalias taip kad nepykit jei ir ateityje paprastų klausimų pateiksiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal būtų galima gauti minėtą schemą? Arba gal kas galėtų paaiškint vieną dalyką. Situacija tokia: belaruse vietoj dalies saugiklių amžinaatilsį tėvukas buvo sukišęs drateles. Dabar tas traktorius atiteko man ir noriu truputį jį pasitvarkyti - pradžiai susidėti saugiklius. Nusipirkau pora komplektų. Ten yra 8, 16 ir 25 A saugikliai. Taigi kur kokius reikia statyti?

p.s. aš pats technikoje žalias žalias taip kad nepykit jei ir ateityje paprastų klausimų pateiksiu ;)

Jei kam reikia schemos- palikit savo elektronini pasta, atsiusiu.

jei kur nenukisau vel :D:icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 a - posukiai, gabaritai kairi ir desini, artimos sviesos kairi ir desini, posukiai, prietaisu apsvietimas, prietaisai.

16a ilgos sviesos, valytuvas ir plafonas, peciuko ventiliatorius, galines lempos.

25A akumuliatoriaus krovimo laidas (jei per saugikli eina)

Surasiau is galvos, bet daug maz taip tur but. Na bent as taip dedu, nes mane drateles nervina. O kai koki sena lauza paperki tai saugikliu daznai ne kvapo like nebuna.

DAr gal kam pravers, posukiu rele elektronine:

31 - zeme

49 - pliusas

49a - per 3 padeciu jungikli i posukiu lempeles

like 2 - per 1.5w lempeles i pliusa - posukiu indikacija, ju prijunginet nebutina.

atrodo nesuklydau. Jei ka taisykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...