Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

ne beicas cia kaltas, jie nusale. Ada gan sekmingai issala

Man atrodo, kad cia zaidzia su seklos kokybe.. kolega is dotnuvos pasieme ados gero atselio.. o as salia pasejau 4 ar 5 atselio ada, laukai salia tresimas is rudens npk buvo toks pat jam visa ada zuvo man atsilaike neblogai, lyginant pernai vaizdeli :eusa-think: Gal ten nebe ada................

Tai ką čia parašei ir aš norėjau rašyti tik vis nedrįstu. :eusa-clap: Man kelia įtarimų DP sėklos. Pas mane iš DP Kovas tokio pat vaizdo kaip čia nuotraukoj, gal netgi blogiau atrodo, o tame pat lauke mano paties sėklos Ada normaliai atrodo. :icon-rolleyes: Žemkentiškumas jų turėtų būti panašus pagal aprašymus. Ada 8,9, Kovo 8,6. Netgi šalia kaimyno Maxi geriau atrodo nei Kovas. Kelia didelį susirūpinimą jų sėklų kokybė. Manau, kad jiems auginantys ūkininkai nesuinteresuoti auginti stambius grūdus su geresne dygimo energija, nes niekas to netikrina. Man atrodo, kad jie pradėjo š... malti. :icon-evil: Gal yra kitų nuomonių?

taip yra ir kitu nuomoniu,kova pirkau is dotpro ir seip jis isziemojo 8netui,tik teikejo seklos norma mazint iki 190kg/ha,seta rugsejo 10d,tai tankus kai velnias,tik kur stirnos nukapste ten lopais pasales,daugiau tankus kai veja,seta po rapso,zeme priemolis,npk 7-17-29+3s 200kg/ha,plius galulaukeje pritrukau seklos tai uzsejau turkiu ir tas isziemojes,kur 2metus iseiles issaldavo o turkis kokio c5 :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip yra ir kitu nuomoniu,kova pirkau is dotpro ir seip jis isziemojo 8netui,tik teikejo seklos norma mazint iki 190kg/ha,seta rugsejo 10d,tai tankus kai velnias,tik kur stirnos nukapste ten lopais pasales,daugiau tankus kai veja,seta po rapso,zeme priemolis,npk 7-17-29+3s 200kg/ha,plius galulaukeje pritrukau seklos tai uzsejau turkiu ir tas isziemojes,kur 2metus iseiles issaldavo o turkis kokio c5 :eusa-think:

Na jei pas jus net Turkis normaliai peržiemojo, tai matyt jus žiema aplenkė, o greičiausiai per šalčius buvo normaliai sniego, o ne 4 cm kaip pas mus. Tai čia tada truputi kitas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip yra ir kitu nuomoniu,kova pirkau is dotpro ir seip jis isziemojo 8netui,tik teikejo seklos norma mazint iki 190kg/ha,seta rugsejo 10d,tai tankus kai velnias,tik kur stirnos nukapste ten lopais pasales,daugiau tankus kai veja,seta po rapso,zeme priemolis,npk 7-17-29+3s 200kg/ha,plius galulaukeje pritrukau seklos tai uzsejau turkiu ir tas isziemojes,kur 2metus iseiles issaldavo o turkis kokio c5 :eusa-think:

Na jei pas jus net Turkis normaliai peržiemojo, tai matyt jus žiema aplenkė, o greičiausiai per šalčius buvo normaliai sniego, o ne 4 cm kaip pas mus. Tai čia tada truputi kitas reikalas.

bet dvi ziemas is eiles viskas issaldavo,net rugiai :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip yra ir kitu nuomoniu,kova pirkau is dotpro ir seip jis isziemojo 8netui,tik teikejo seklos norma mazint iki 190kg/ha,seta rugsejo 10d,tai tankus kai velnias,tik kur stirnos nukapste ten lopais pasales,daugiau tankus kai veja,seta po rapso,zeme priemolis,npk 7-17-29+3s 200kg/ha,plius galulaukeje pritrukau seklos tai uzsejau turkiu ir tas isziemojes,kur 2metus iseiles issaldavo o turkis kokio c5 :eusa-think:

Na jei pas jus net Turkis normaliai peržiemojo, tai matyt jus žiema aplenkė, o greičiausiai per šalčius buvo normaliai sniego, o ne 4 cm kaip pas mus. Tai čia tada truputi kitas reikalas.

bet dvi ziemas is eiles viskas issaldavo,net rugiai :eusa-naughty:

Tokio apšalimų vaizdo kaip pas mus šiemet daugiau niekur nemačiau, o pavažinėti po LT teko. Matyt pas mus šiemet buvo ploniausia sniego danga. Nes pirmas rimtas frontas paklojęs nemažą sniego sluoksnį ėjo iš rytų sustojo iki Kupiškio, kitas ėjęs iš vakarų, kažkur apie Pasvalį, Panevėžį. Atliko pakankamai maža teritorija dalis Kupiškio ir Biržų rajonų kur sniego per didžiausius šalčius buvo labai mažai. Iš tikro taip jau būna su orais, nes pernai pas mus geresnė situacija buvo nei Pasvalio ar Panevėžio raj. ar kitur., apšalimų buvo, bet atsėti nereikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei pas jus net Turkis normaliai peržiemojo, tai matyt jus žiema aplenkė, o greičiausiai per šalčius buvo normaliai sniego, o ne 4 cm kaip pas mus. Tai čia tada truputi kitas reikalas.

bet dvi ziemas is eiles viskas issaldavo,net rugiai :eusa-naughty:

Tokio apšalimų vaizdo kaip pas mus šiemet daugiau niekur nemačiau, o pavažinėti po LT teko. Matyt pas mus šiemet buvo ploniausia sniego danga. Nes pirmas rimtas frontas paklojęs nemažą sniego sluoksnį ėjo iš rytų sustojo iki Kupiškio, kitas ėjęs iš vakarų, kažkur apie Pasvalį, Panevėžį. Atliko pakankamai maža teritorija dalis Kupiškio ir Biržų rajonų kur sniego per didžiausius šalčius buvo labai mažai. Iš tikro taip jau būna su orais, nes pernai pas mus geresnė situacija buvo nei Pasvalio ar Panevėžio raj. ar kitur., apšalimų buvo, bet atsėti nereikėjo.

mes atsejom viska is eiles du metus o apie ziemini rapsa visai pamirsom kas toks yra,kaip kas paklausia ar sejai zieminy rapsa tai nugara pagaugais nueina :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo toliai tuo labiau dziaugiuos,kad nesu patreses dar zemkenciu. netresiau del artejanciu salciu. tik pabandymui po m2 patresiau su kasu tiek rapso tiek kviecius. nes saltis gali prazudyti patrestus ziemkencius daug greiciau nei netrestus,nes azotas paskatina cukraus isvarinejima po augala ir jis labai atsiskiedzia su augalu sultumis ir azotu, o tai prie -10kokiu bus prazutis tiek rapsui tiek ir javams gali labai apretinti. matavau siandi dirvos temperatura 2laipsniai,tai sako kad sunkiai pasisavina azota. agroconcerno salia laukas patrestas jau du kartus,bet vizuoliai zalesni mano kvieciai. tikekimes, kad tokiu salciu nebus, kaip prognozuoja,nes kitokiu atveju turesim daug sejimo :eusa-doh: tiek trumpai is savo nuomones ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo toliai tuo labiau dziaugiuos,kad nesu patreses dar zemkenciu. netresiau del artejanciu salciu. tik pabandymui po m2 patresiau su kasu tiek rapso tiek kviecius. nes saltis gali prazudyti patrestus ziemkencius daug greiciau nei netrestus,nes azotas paskatina cukraus isvarinejima po augala ir jis labai atsiskiedzia su augalu sultumis ir azotu, o tai prie -10kokiu bus prazutis tiek rapsui tiek ir javams gali labai apretinti. matavau siandi dirvos temperatura 2laipsniai,tai sako kad sunkiai pasisavina azota. agroconcerno salia laukas patrestas jau du kartus,bet vizuoliai zalesni mano kvieciai. tikekimes, kad tokiu salciu nebus, kaip prognozuoja,nes kitokiu atveju turesim daug sejimo :eusa-doh: tiek trumpai is savo nuomones ;)

geras post'as, matosi kad agronomijos mokslo ragaves :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo toliai tuo labiau dziaugiuos,kad nesu patreses dar zemkenciu. netresiau del artejanciu salciu. tik pabandymui po m2 patresiau su kasu tiek rapso tiek kviecius. nes saltis gali prazudyti patrestus ziemkencius daug greiciau nei netrestus,nes azotas paskatina cukraus isvarinejima po augala ir jis labai atsiskiedzia su augalu sultumis ir azotu, o tai prie -10kokiu bus prazutis tiek rapsui tiek ir javams gali labai apretinti. matavau siandi dirvos temperatura 2laipsniai,tai sako kad sunkiai pasisavina azota. agroconcerno salia laukas patrestas jau du kartus,bet vizuoliai zalesni mano kvieciai. tikekimes, kad tokiu salciu nebus, kaip prognozuoja,nes kitokiu atveju turesim daug sejimo :eusa-doh: tiek trumpai is savo nuomones ;)

aš tai džiaugiusi kad per vėlai trąšas užsakėm ir nespėjom patręšt, nes šia savaitę buvo galima jau užvažiuot normaliai, bučiau jau patęšęs ir jokios naudos :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo toliai tuo labiau dziaugiuos,kad nesu patreses dar zemkenciu. netresiau del artejanciu salciu. tik pabandymui po m2 patresiau su kasu tiek rapso tiek kviecius. nes saltis gali prazudyti patrestus ziemkencius daug greiciau nei netrestus,nes azotas paskatina cukraus isvarinejima po augala ir jis labai atsiskiedzia su augalu sultumis ir azotu, o tai prie -10kokiu bus prazutis tiek rapsui tiek ir javams gali labai apretinti. matavau siandi dirvos temperatura 2laipsniai,tai sako kad sunkiai pasisavina azota. agroconcerno salia laukas patrestas jau du kartus,bet vizuoliai zalesni mano kvieciai. tikekimes, kad tokiu salciu nebus, kaip prognozuoja,nes kitokiu atveju turesim daug sejimo :eusa-doh: tiek trumpai is savo nuomones ;)

aš tai džiaugiusi kad per vėlai trąšas užsakėm ir nespėjom patręšt, nes šia savaitę buvo galima jau užvažiuot normaliai, bučiau jau patęšęs ir jokios naudos :eusa-whistle:

As ir dar netreciau, nors pas mane nei lijo nei snigo iki siol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes ir gar netresem ir tik viena diena tam buvo tinkama kai buvo pasale nes jai be pasalimo tai dar pas mus ankstoka manu kad klaidos nepadarėm nes peržiemojo gerai tik kalneliai vietomis pasale bet jau ne taip kaip pernai viska reikėjo atsėti planuojam trešima ateinančia savaite po šalčiu kai atšils

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal geriau palaukti savaite ir tada sakyti reikejo ar nereikejo tresti nes viename puslapyje ziuri minus penkiolika kitame ta pacia diena tik minus vienas jau kelias dienas salcius pranesa bet as ju asmeniskai nematau taip aisku pasnigo na visko buna ir ant vasarojaus gali drebtelt sniego cia taspats kaip is rudens seti ar ne o pavasari sakyti kad gaila kad nesejau ar blogai kad pasejau losiame atviromis kortomis su gamta ir tiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...