Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

nu siandien aplekiau savo zieminius,ziauriai grazus kovas ds,skgenas irgi liux,tik ada kazko streso gavus fioletine,bet lapuka nauja leidzia ;)

nu pas mane skagenas violetines spalvos, o pas tave visiskai zali lapai? :)

kovas kokia apie 80%zali,skagenas apie70%zali,o ada tai kokia 60-70% violetiniai :D bet gyvi :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siandien aplekiau savo zieminius,ziauriai grazus kovas ds,skgenas irgi liux,tik ada kazko streso gavus fioletine,bet lapuka nauja leidzia ;)

Keista, kad pas tave Ada labiau sustresavus nei Kovas. :icon-rolleyes: Ados žemkentiškumas šiek tiek geresnis nei Kovo šiaip. Gal sąlygos nevienodos sėjos buvo, priešsėliai ar kt.? Sėklos pirktos abi buvo, ar sava sėkla ir atsėliai kokie? Pas mane tame pat lauke su vienodom visiškai sąlygom, tik Ada sava sėkla C3, o Kovas sertifikuota C2, labiau apšalęs Kovas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siandien aplekiau savo zieminius,ziauriai grazus kovas ds,skgenas irgi liux,tik ada kazko streso gavus fioletine,bet lapuka nauja leidzia ;)

Keista, kad pas tave Ada labiau sustresavus nei Kovas. :icon-rolleyes: Ados žemkentiškumas šiek tiek geresnis nei Kovo šiaip. Gal sąlygos nevienodos sėjos buvo, priešsėliai ar kt.? Sėklos pirktos abi buvo, ar sava sėkla ir atsėliai kokie? Pas mane tame pat lauke su vienodom visiškai sąlygom, tik Ada sava sėkla C3, o Kovas sertifikuota C2, labiau apšalęs Kovas.

visur seta po rapso,kovas ir skagenas c2 seti rugsejo 10d,ada c3 seta kokia rugsejo 20d,teisybe dar viena lauka ada buvau sejes apie rugsejo 16d tas zymei daugiau issikrumijes,ir maziau stresaves,bet daugiau sustresaves uz kova ar skagena ,teisybe jei sniego butu greitai nenuleide tai kovui butu buve krapai,nes labai veslus paselis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien pravažiavau pro laukus. Vaizdas visai neblogas. Pašalas jau išėjęs. Daugumoje augalai jau išleidę naujas šakneles. Yra jau ir prabrinkusių laukų, kuriuos galėsim pradėt tręšt už 2-3 dienų :eusa-dance: Neveltui pernai virš mėnesio laiko drenažus intensyviai tvarkiau :eusa-whistle:

Įšalas jau išėjęs, bet balos dar tebesigeria ir ant dienų prognozuoja lietaus, tai kaži kaip jums bus su tuo tręšimu.

Šiandien apžiūrėjau pasėlius iš paukščio skrydžio. Atrodo geriau nei iš žemės. Žaliuoja ir panašu, kad turi atsigauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...