Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Pasiziurek pora puslapiu atgal.... man atrodo kad i blogaja... kolegos turkis is vis geltonuoja, ada dar dar

pas mane turkis geltonuoja irgi,bet prie saknu dar zalumo yra,setas rugsejo pirmoj pusej,siaip vaizdas tai nekoks,bet is rudens issikrumijes buvo stipriai,eiluciu kaip ir nesimate,ziuresiu kas bus toliau :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiziurek pora puslapiu atgal.... man atrodo kad i blogaja... kolegos turkis is vis geltonuoja, ada dar dar

pas mane turkis geltonuoja irgi,bet prie saknu dar zalumo yra,setas rugsejo pirmoj pusej,siaip vaizdas tai nekoks,bet is rudens issikrumijes buvo stipriai,eiluciu kaip ir nesimate,ziuresiu kas bus toliau :eusa-shifty:

Pas mane ir iš po žiemos prastokai atrodė, bet dabar, kai nutirpo sniegas(paskutinis, kur čia snigo prieš 2 dienas), vaizdas dar pablogėjo :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus aukstaitijoj tai dar laukai sniegu uzdengti, vietom tik lopineliai nutirpe. kvieciai isgyvene, rapso tai saknis gyva ir kugelis zalias, idomu ka darys kai susils orai :eusa-think:

Bent pas mane kai susilo tai vaizdas tik pablogėjo .... :eusa-think:

va va pas mane lygiai tas pats pernai buvo ir rapsas zalias ir kvieciai zali, o kai gavo silumos tai kasdien blogyn blogyn,tai kad nesinervint viska verciau ir is naujo atsejau kaip sakoma viltis durniu motina,manau siemet bus taspats,gerai tiek kad apdrausti,tai netoks didelis batas bus,bet galetu ir neissalt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...