Jump to content

ZU padargu pirkimas


Artojas

Recommended Posts

Sveiki,

girdejau, jog zmones susiduria su tokia problema: organizuoja konkursus ir negauna tu reikalingu 3 pasiulymu. Kaip elgiates tokiais atvejais?

Ziurint ka tu vykdai ar apklausa ar konkursa? apkalausai uztemka nors vieno gauto pasiulymo taciau turi buti apklausti trys tiekejai, o konkursas negavus triju pasiulymu laikomas neivykusiu tada galima skelbti apklausa.

Jei apibudintum konkreciau geleciau tiksliau pakomentuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad tai ne organizatoriaus problema, o technikos pardavėjų. Jei kas nori prastumti savo produktą tai turi pasirūpinti ir pakankamu kiekiu pasiūlymų. Tą visos firmos ir taip daro be jokių raginimų.

Neteisingai.

Tai yra konkurso organizatoriaus problema.

O aš galiu pasakyti, kad abiejų problema :) Tiek konkurso organizatoriaus tiek firmos kuri nori prastumti savo produktą. Jei aš renkuosi kažkokį sakykim traktorių, tai vistiek pradžioje apžiūriu kelių firmų gaminius, gaunu komercinius pasiūlymus ir tik po to darau galutinį sprendimą. Ir ta firma kurios produktą pasirinkau pasirūpina kitų firmų pasiūlymais, plius kainų ,,paderinimu'' kad jų pasiūlymas atrodytu priimtiniausias :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

o man atrodo tai valdžios tyčinis padarymas ,aš kalbu apie padevėta ,tai susitarė ir jokių lengvatų nedideliems ūkiams ir nėra ,nes jei seną pirks tai ministres draugų naujos nepirks,juk kaip mažažemiui nusipirkti naują techniką tai yra pasityčiojimas iš žmonių ,niekas neprašo kompensuoti šimtu procentu,bet pirkau naują ir prunskienė su tokiu andriuškevičiumi pavogė ir tą parama ir dar atbuline data2005 metais,o dideliems ūkininkams irgi problėmu jei metu laikotarpyje pirksi kelis traktorius tai nei velnio negausi už kiekvieną :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...