Jump to content

Kailiniu triusiu kailiai


Mindaugas..

Recommended Posts

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 metų...

Japone mano viena labai lepi yra, pradejo ciaudet snarglys iki keliu.. visaip gydem, menesi i nosi lasinau vaistukus, atrodo padeda bet tik nustoji ir vel.. galiausiai as ja parsinesiau namo :icon-cool:

ir ka.. visos ligos isgaravo... isvada kad neatspari jin salciui... nes vasara jokiu problemu nebuna :)

o del to 100lt, tai as ir uz ta nuomone, bijai vilko neik i miska.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
As tai nesudau, o dziovinu. Pabandziau va pries kelias savaites kelis isdirbt, kazkas gavosi, bet padariau viena klaida gale paciam, tai nesigavo minksti, bet padukai i batus tai gavos nerealus :D

Apšvieskit :eusa-clap: mane, žalią visai . Kur džiovinat? Kaip? Kiek laiko?

As pasidariau istemptuvus, uzmaunu kai kojine ir prikabinu keliose vietose vunutem. Ir pakabinu, pas mane viduj salia krosnies per 2 paras isdziuna, tada nuimu i sudedu i deze ir sausai siltai laikau. Jau turiu kokiu 30 isdziovines. Istemptuvas: du 40 cm ilgio pagaliukai sujungti vienam gale, apacioj kitas pagaliukas, su kurio pagalba reguliuojasi istempimas, zodziu viska sutvirtinus gaunas A raide, tik tas horizontalus pagaliukas apacioje :D

Na gal paaiskinau suprantamai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...