Jump to content

Artoju varzybos


Overumas

Ar esate dalyvave artoju varzybose?  

30 nariai balsavo

  1. 1. Ar esate dalyvave artoju varzybose?

    • Taip, esu dalyvaves
      4
    • Niekada nedalyvavau
      13
    • Esu buves kaip ziurovas
      13


Recommended Posts

Dalyvavau kažkada. Buvau įvertintas kaip jauniausias artojas :) Taip pat buvau gavęs pasiūlymą, kažkoks dėdė su barzda pasiulė būt mokytoju, ruošt varžyboms, bet rajone jų sekančiais metais neorganizavo, taip ir likau negaves patyrusio vilko patarimų.

as maciau kaip ten viskas vyksta bet nelabai supratau kaip jie ten pradejo :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip tada nesugalvojau, kaip padaryt taisyklingą, gerą sumetimą. Internete kažkur yra arimo varžybų nuostatai, pavyzdžių, kaip atlikt pirmą važiavimą, sumetimą (aprašymai). Sėdėjau, analizavau tarp lapų :) Bandymus ir reguliavimus dariau savo laukuose, sumetimų išmetimų pridariau, palyginau lauką... :) Atrodė jau pažįstu plūgą, bet skirtinguose laukuose skirtingi reguliavimai. Keliais korpusais arsi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip tada nesugalvojau, kaip padaryt taisyklingą, gerą sumetimą. Internete kažkur yra arimo varžybų nuostatai, pavyzdžių, kaip atlikt pirmą važiavimą, sumetimą (aprašymai). Sėdėjau, analizavau tarp lapų :) Bandymus ir reguliavimus dariau savo laukuose, sumetimų išmetimų pridariau, palyginau lauką... :) Atrodė jau pažįstu plūgą, bet skirtinguose laukuose skirtingi reguliavimai. Keliais korpusais arsi?

nzn gal ir 4 jeij gerai tys o jeij ne tai trim bet daugiau sansu kad trim geriau maziau nes jeij pradesiu buksuot tj bus nekas :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pradziai reikes vietoje dt bent mtz rasti, nes niekas su tokiu nesankcionuotu aparatu paprasciausia neleis dalivauti tokiam rengini, nebet CE sertifikata pramushi jam ;)

Kazin su savadarbiu uzregistruotu irgi neleistu?

Overumai Yra tokia knyga ARIMO TEORIJA IR PRAKTIKA Isleista dotnuvoj 2004 pabandyk pavartyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pradziai reikes vietoje dt bent mtz rasti, nes niekas su tokiu nesankcionuotu aparatu paprasciausia neleis dalivauti tokiam rengini, nebet CE sertifikata pramushi jam ;)

seip kai buvom pernai klausem ar galima atvaryti savadarbi be dokumentu sake atvaryk koki nori dokai nesvarbu, svarbu kad artu, bet dalyvauti galvojam su mtz :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pradziai reikes vietoje dt bent mtz rasti, nes niekas su tokiu nesankcionuotu aparatu paprasciausia neleis dalivauti tokiam rengini, nebet CE sertifikata pramushi jam ;)

Kazin su savadarbiu uzregistruotu irgi neleistu?

Overumai Yra tokia knyga ARIMO TEORIJA IR PRAKTIKA Isleista dotnuvoj 2004 pabandyk pavartyt.

reiks knygynuose pasiklausti sios knygos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...