Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Nu, turiu prisipažyst, seku šitą super temą, smagu pasiskaityt puikius sąmojus :D apie gyvenymo tendencijas, susijusias su kasdiene veikla,- poreikiai - reikalingumas, aistros :icon-eek: ,- realybė, kasdieniškumas - norėjimas šiltumo, - visi keliai - pasigaut Deimanteli, nepyk, jei perlenkiau, o jei nepavyks........... gera technika įvaldyt... su skausmu širdyje. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, telefoniuką tai telefoniuką, suprantu, kad į pm :D , ale kai nusiūsiu foto į darbinį e-mail (kitokio nežinau), tai tikriausiai pasikabinsi kurnors ofise ir po pirkimo , paėmus markerį nupieši kryžiuką - valio iš šito uždirbau tiek, taigi..... sekantis... :eusa-violin:

nu taip dar nedariau, bet mintis gera :D naujas ofiso interjieras butu :D jei rimtai tai rimtai kalbam, nori tu tos sienapjoves ar mane tik nukabint? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, na, na... Jaučiamas komercinis spaudimas (jei rimtai...), taip šienapjovės reikia, nors dar vartausi su savo kuhn 2,4 pločio, :) , kitas dalykas, - iš ankstesnių tavo post'ų - darbo laikas baigėsi... :)

Jei Tave ("t" iš didžios), tai aš tavęs net nepažįstu... :icon-eek: "mane tik nukabint"

Na, o jei dar rimčiau, tai visuomet žavi sutiktos merginos, turinčios tikslus veikloje, ugnį bendravime, "liežuvį gamtoje";

Tai gal pradžiai savo "gražias akis" patalpink kur nors, :D jaučiu, ne vienas ant "desktopo" užsidės.., o jau tada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, na, na... Jaučiamas komercinis spaudimas (jei rimtai...), taip šienapjovės reikia, nors dar vartausi su savo kuhn 2,4 pločio, :) , kitas dalykas, - iš ankstesnių tavo post'ų - darbo laikas baigėsi... :)

Jei Tave ("t" iš didžios), tai aš tavęs net nepažįstu... :icon-eek: "mane tik nukabint"

Na, o jei dar rimčiau, tai visuomet žavi sutiktos merginos, turinčios tikslus veikloje, ugnį bendravime, "liežuvį gamtoje";

Tai gal pradžiai savo "gražias akis" patalpink kur nors, :D jaučiu, ne vienas ant "desktopo" užsidės.., o jau tada...

Nepatingėk paieškoti,bent jau akis,tai tikrai rasi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...