Jump to content

Problemos su pc


Painkillerr

Recommended Posts

Nu ka sweiki iskilo tokia problema su mano pc galvoju parasysiu cia i sita foruma gal kas zinos, turiu tokia vaizdo plokste HD4870 512MB, isirasiau naujausius draiverius, ir kai einu zaisti bet koki zaidima, po 5 min kazkur pastringa ir ismeta tokia lentele: http://img57.imageshack.us/my.php?image=errormx8.png Gal kam nors dar yra buve taip ? Ka daryt ? :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebandei spausti "send error report" ? Nes kaip daznai ant windowsu pvz buna kad gauni atsakyma su tam tikrais patarimais ka reiktu daryti kad trukdis butu pasalintas. Aisku jei cia koks pavienis atvejis atsakymo gali ir jokio nerasti bet gamintojas jau bus gaves toki problemos pranesima ir stengsis jei problema pasikartos ne tau vienam daryti kazkokius taisymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu papasakosiu viska is pradziu. Tai va neseniai susipirkau nauja pc prie vaizdo plokstes buvo draiveriai juos issirasiu jie tiesiog neveigdavo. Parsisiuntus is interneto veike kuo puikiausiai kol nepradejo metyti sitos lenteles, ir dabar atsirado nauji draiveriai bet jie nieko nepadeda problema nedingo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal aušintuvui kas pasidarė. 5 minutes pažaidus užkaista ir išmeta iš žaidimo. Nebandei žiūrėt kokios temperatūros laikosi žaidžiant ar šiaip ką darant?

vat sita pirmiausia ir reikia padaryti. poto windowsu perinstaliavimas, nes draiveriu peristaliavimas po kelis kartus tikrai sveikatos nepriduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane siuo metu yra irasytas Service pack3 ir dar bandziau issirasyti ir vista ultimate problema nedingo

Iš kur SP3 rovei . Tiksliai žinau , kad už originalą "Bilas" žalių prašo , o jei rašei velniai žino iš kur gavęs - bugų neišvengsi . Įtariu , kad problemos pas tave su pačiais WIN .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane siuo metu yra irasytas Service pack3 ir dar bandziau issirasyti ir vista ultimate problema nedingo

Iš kur SP3 rovei . Tiksliai žinau , kad už originalą "Bilas" žalių prašo , o jei rašei velniai žino iš kur gavęs - bugų neišvengsi . Įtariu , kad problemos pas tave su pačiais WIN .

Na aš "velniai žino iš kur gavęs" ir pas mane jau seniai be jokių bugų veikia :D Be to juk rašė, kad ir ant Vistos bandė, tai Win čia turbūt ne prie ko..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...