Jump to content

Prikabinamas smulkintuvas


svajus

Recommended Posts

Nu kam kam bet jau donui tai tikrai galima rasti be problemų smulkintuvą .Gali ir nuo fortchtrito uždėti ,berods 517 .Nebent kolega nori kad kiti už patį padarytų.Prikabinamo pliusas tik tas kad gali ir prastesniu oru smulkint,bet minusų tai daug.Su kombainu nukūliai ir susmulkini iš karto .Gali iš paskos skusti ražienas .Prikabinamu reikalingas papildomas traktorius , žmogus ,vėl gaištasi laikas .Reikia su kombainu kuliant nepritriedaliot kupetų ir taip visokių nesamonių gaunas .Prikabinamas tik kraštutiniam atvejui .Donu su smulkintuvu puikiausiai dirbsi tik peilukai turi būti aštrūs o ne 1,5 mm ašmenys .

ne padaryme esme, o tame kad gali arkliu neuztekt.. jau zieminius kulant pastoviai dumuka mesdamas eina, o jei dar smulkintuva smulkintuvu apkrausiu kombaina tai isvis nekas bus.. siaip neisivaisduoju kiek mazdaug reiktu tam smulkintuvui arkliu ir jei uzdejus ant dono nebeis kulti tai kur man reix padeti ta smulkintuva.. o gal galit pasakyt kas naujais don smulkintuvais prekiauja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kam kam bet jau donui tai tikrai galima rasti be problemų smulkintuvą .Gali ir nuo fortchtrito uždėti ,berods 517 .Nebent kolega nori kad kiti už patį padarytų.Prikabinamo pliusas tik tas kad gali ir prastesniu oru smulkint,bet minusų tai daug.Su kombainu nukūliai ir susmulkini iš karto .Gali iš paskos skusti ražienas .Prikabinamu reikalingas papildomas traktorius , žmogus ,vėl gaištasi laikas .Reikia su kombainu kuliant nepritriedaliot kupetų ir taip visokių nesamonių gaunas .Prikabinamas tik kraštutiniam atvejui .Donu su smulkintuvu puikiausiai dirbsi tik peilukai turi būti aštrūs o ne 1,5 mm ašmenys .

ne padaryme esme, o tame kad gali arkliu neuztekt.. jau zieminius kulant pastoviai dumuka mesdamas eina, o jei dar smulkintuva smulkintuvu apkrausiu kombaina tai isvis nekas bus.. siaip neisivaisduoju kiek mazdaug reiktu tam smulkintuvui arkliu ir jei uzdejus ant dono nebeis kulti tai kur man reix padeti ta smulkintuva.. o gal galit pasakyt kas naujais don smulkintuvais prekiauja?

Smulkintuvais kaip ir visom dalim prekiauna Klijastra, tik bijau, kad gali būt užsivežę užkilusiom kainom.. :icon-confused: Dar gamino atrodo ŽUB Želsvelė ar kažkas šalia. Pas mane ant DON originalus. Galvojau keist, bet dabar labai rimtai galvoju keist visą kombainą.. Variklio galios turėt pakakt, nebent lakstyt kaip su lexion noris.. :) Pas man iki kuro siurblio pakrikimo karštas variklis nemesdavo jokio dūmo prie jokių apkrovų ir niekad galios trūkumo nejutau, bet po siurblio remonto meta dumelį ištisai ir galia kažkiek atrodo pakritus.. Šiaip jau galios trūkumas turėt pradėt jaustis kai derlingumas 8-10t/ha... :) Kitaip reik klaust variklio ar sveikata nesiskundžia.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smulkintuvais kaip ir visom dalim prekiauna Klijastra, tik bijau, kad gali būt užsivežę užkilusiom kainom.. :icon-confused: Dar gamino atrodo ŽUB Želsvelė ar kažkas šalia. Pas mane ant DON originalus. Galvojau keist, bet dabar labai rimtai galvoju keist visą kombainą.. Variklio galios turėt pakakt, nebent lakstyt kaip su lexion noris.. :) Pas man iki kuro siurblio pakrikimo karštas variklis nemesdavo jokio dūmo prie jokių apkrovų ir niekad galios trūkumo nejutau, bet po siurblio remonto meta dumelį ištisai ir galia kažkiek atrodo pakritus.. Šiaip jau galios trūkumas turėt pradėt jaustis kai derlingumas 8-10t/ha... :) Kitaip reik klaust variklio ar sveikata nesiskundžia.. :)

mums yra bedu buve su varikliu.. viena karta uzsigazavo lb stipriai, nejo niekaip sustabdyt, nej uzgesint, uzspaudus stabdi viena kitas ratas iki tilto kasesi, tada is nezinojimo ka daryt pribegau atjungiau greitai kuro padavimo vamzdeli.. tai zinot kas buvo, atskilo siurbly saibute kazkokia kur gazas reguliuojas ir pastrigo.. pasekmes to nuo karscio sutirpo cilindrai ir gilzes apsilankste.. tai vat, mano kombainas ir jau yra po remonto, gal ir galios yra pamazeja delt.. tik vienas dalykas kad nuo pat naujo su juo dirbo tetis ir as, tai prisiziuredavom.. o ta zelsvele internetinio psl neturi? o gal turi is ten kokio vadybininko nr?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uosvio kaimynas dejo zelsveles virs 5000 sumokejo bet nesiskundzia.

tai duokit pogalais tos zelsveles kokius nors kontaktus.. :D:icon-idea:

as kontaktu neturiu, gerai pasiieskok sitam forume kazkur buvo

o bent galit pasakyt kur daugmaz randasi sita imone? ne marijampolej? pagal imoniu katalogus susirasciau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nivai is ten pirkau, tai tikrai gerai smulkina.

donui gali ir daugiau kaip 5 klt kainuot... nivai buvo pries 2 metus 4+pvm.

tai gal ju kontaktus dar turi??

valstieti buna ju skelbimai. dar jie beicarkes gamina ir dar kazka ....

numerio tikrai nelike :(

tokio neprenumeruoju.. :D o ukininko patarejuje nebuna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smulkintuvai 8-687-15183

Marijampolės raj. Želsva

Gal kas turit parduoti prikabinama smulkintuva šiaudams smulkinti.

dekui uz nr.. :D as ir norejau prikabinamo bet cia niekas neturi arba turi, bet kaina 100000lt.. :D beje jei kombainiukas nedidelis, gali su orkanu varyti..

Prikabinamu pastoviai pas Aurima -AURIDANOJE pakirsinyje buna....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...