Jump to content

Jenisej kombainas


Jenisej

Recommended Posts

Sveiki,turiu tokia beda...neturiu daug litu,o kombaino reik...o cia atsirado jenisej uz 4500lt,dar vaziuojantis,nesupuves...ar verta pirkti,taciau uz tokius pinigus nieko kito ir neipirksi,nebent Niva...reik,kad nors atidirbtu si sezona...reik kulti apie 80ha...

...kaip tas jenisiejus,gal kas turite ar turejote...kokios jo bedos,kaip su dalimis...o ta hidro vaziuokle?gal tai minusas...i ka atkreipti demesi apziurint...

...pagalbos reikia skubiai!

...labai aciu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...kombaino reik,pigiau ar uz panasia kaina abejoju,kad ka rasciau...na bet kokiu atveju nelabai ka ir pralosiu,kas liecia pinigus...bet va su javapjute tai negerai butu,jei ims ir uzlus pacioj pradzioj...mane neramina ta hidro vaziuokle,kaip su jos remontu...o cia va ispeike kaimynai traktorininkai:) mano pasirinkima(Jenisieju),sako dar blogiau nei Niva,na bet jais nesinori labai jau tiketi:)...tad cia ir ieskau patarimo:)

...vis delto,kaip su dalimis...ir sugedimais,kad ges zinau:)bet ar labai:)noretusi,kad kuo maziau:)

...ka nors patarkit,nors nuomone issakykit...

...beje,labai aciu uz jau esamas nuomones!...tokiu greitu komentaru nesitikejau,maloniai nustebintas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...kombaino reik,pigiau ar uz panasia kaina abejoju,kad ka rasciau...na bet kokiu atveju nelabai ka ir pralosiu,kas liecia pinigus...bet va su javapjute tai negerai butu,jei ims ir uzlus pacioj pradzioj...mane neramina ta hidro vaziuokle,kaip su jos remontu...o cia va ispeike kaimynai traktorininkai:) mano pasirinkima(Jenisieju),sako dar blogiau nei Niva,na bet jais nesinori labai jau tiketi:)...tad cia ir ieskau patarimo:)

...vis delto,kaip su dalimis...ir sugedimais,kad ges zinau:)bet ar labai:)noretusi,kad kuo maziau:)

...ka nors patarkit,nors nuomone issakykit...

uz NIVA tikrai nera blogiau,jeigu tu prie jo pasikrapstysi koki menesiuka nusipirkes,tikrai nepalus, o del tos vaziuokles,retas atvejis manau :icon-wink: bent pas mus yra 5 Enisejai,bet tokiu bedu nebuvo girdeti,manau tau tikrai apsimoketu vienam sezonui pirkt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
o vyryti uz tokia kaina tai ten jau nestebuklas tai jau tikrai nu dar ydejas kokius 5000lt gal ir eis y laukus vaziuoti ,bet ruska teknika liekaruska ,patikek taisysi is taisysi jeigu diena eis tai kita diena visa remonte

reikia džiaugti kad visą dieną eitų :icon-exclaim:

Aišku jei tvarkingas, tai ir rušiškas gali visai tinkamai tarnauti, tik kol jį paruoši tai daug jėgų ir laiko įdėti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...