Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Atvežtum į Utena sutvarkytumėm. Tik geriausia būti iš ryto ir pasiskambinti kad suplanuoti.

paziurek trauke hidraulo, kuri valdo frezos galini dangti. man buvo pusiau atsikabines kaistis, kuris laiko trosa, kuris reguliuoja galinio dangcio pasikelimus, tai irgi labai letai leido.gal trosas nevaiksto normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas žino, kaip susireguliuoti dviejų korpusų vagotuvą/kauptuvą, nes "nuneria" gilyn ir įstringa http://www.gringrasas.lt/images/stories/virtuemart/product/kaupikas.jpg (pirktas ne iš Gringraso)? Pas mane Yanmar 1300 2WD,

Nelabai ka toki prireguliuosi,kirvio darbo Pabandyk atlosti atgal su centrine trauke,ir zaisti su pakabos hidraulika Siaip nesudetinga butu ir kopijavimo ratuka pritaisyti,butu kas kita

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, galvojau, gal pavyks maksimaliai ant laisvo paleisti hidrauliką, susireguliavus kaupikų aukštį, bet vistiek "pasikabina", reiks ratuką dėti... Dar klausimas dėl frezos, kodėl užsiblokuoja traktoriaus ratai, kai freza nesusminga ties tankesniu pievoje žolėmis apaugusiu ploteliu? Ir ar frezos nagų briaunos nusmailinimas šmirgeliu duotų efektą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip - užsiblokuoja tiesiogine ta žodžio prasme - sustoja iš vis ratai (nesisuka - kairys, arba dešinys, nepriklausomai vienas nuo kito) važiuojant nuo kalno 2 bėgiu, su freza nustatytu darbinio veleno 2 bėgiu. tik freza stumia visą traktorių :) Ne visada tai būna, o konkrečiai, kai užvažiuoju su freza ant tankesnio žolėmis apaugusio plotelio - ji pakyla virš velėnos ir tada įvyksta ratų strigimas :) Su pirmu bėgiu važiuojant apmažėja tokių nesąmonių, o į kalną kylant nepasitaiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip - užsiblokuoja tiesiogine ta žodžio prasme - sustoja iš vis ratai (nesisuka - kairys, arba dešinys, nepriklausomai vienas nuo kito) važiuojant nuo kalno 2 bėgiu, su freza nustatytu darbinio veleno 2 bėgiu. tik freza stumia visą traktorių :) Ne visada tai būna, o konkrečiai, kai užvažiuoju su freza ant tankesnio žolėmis apaugusio plotelio - ji pakyla virš velėnos ir tada įvyksta ratų strigimas :) Su pirmu bėgiu važiuojant apmažėja tokių nesąmonių, o į kalną kylant nepasitaiko...

Aš sakyčiau čia pas jus ne užsiblokuoja, o freza greit sukdamasi stumia traktorių. Traktorius gaunasi važiuoja lėčiau, negu freza jį stumia, tai taip atrodo, kad ratai užsiblokuoja ir stabdo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki dar kartą. Taigi jau anksčiau kreipiausi pagalbos dėl nesileidžiančios frezos savo Iseki TA235. Anksčiau buvo kiek pagerėję reikalai, bet šiuo metu vėl padargas kategoriškai atsisako leistis. Pradėjau ardyti pats, bet kadangi tai yra pirmoji mano pažintis su traktoriumi tai norėčiau šiek tiek pagalbos kiek tai bus įmanoma.

Prisegu foto koks vaizdas mane pasitiko nuardžius sėdynę ir skardą po ja. Mėlynai apvedžiau kažkokią dėžutę su varžteliu kurį atseit pasukiojus turėjo pagerėti reikalai, tačiau matau kad tai apsoliučiai neturi nieko bendro su tuo. Varžtas tiesiog pakreipia dėžutę, tad manau kad tai yra kažkoks pasvirimo reguliatorius. Iš dėžutės išeina tik laidas ir nueina į elektrinį bloką prie valdymo rankenėlių.

Toliau raudonai apvedžiau vožtuvus kurie man atrodo atsakingi už padargų kilimą/leidimąsi. Kaip jie valdomi? Greičiausiai bandysiu juos nuimti prieš tai apilovęs visą smėlį Kad surinkimas būtų švaresnis.

post-9464-0-85633400-1429691574_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok nevermind. Pats netyčia radau gedimą :) Užkūrus traktorių nuo vibracijos valdymo blokas nukrito žemyn. Ir kartu žemyn nėrė ir padargas. Tada viskas nustojo veikti kol nepajudinau jungčių į patį valdymo bloką. Pasirodo blogas kontaktas. Kažkiek pakreipiu būna viskas veikia idealiai, kitaip pakreipus veikia prastai arba visai neveikia. Renku atgal reiškias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave ijungtas automatinis horizonto palaikymas,del to ir nesileidzia Pastatyk i o visus mygtukus pulte atjunk fis ke i blokeli ir turi vis kas nusinulinti .jei draugauji su rusu,atsiusiu nuoroda su visu migtuku  reiksmemis Jei turi ismanuji tel atsisiunti is gogle plai Atranslaite su foto funkcija,fotografuoji japoniskus uzrasus ant knopkiu,iskart isvercia.Vertimas nera tikslus,bet eina susigaudyt apir ka kalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Vigintai. Bandysiu aiškintis. Pas mane tie užrašai ant valdymo pulto prie mygtukų/ratukų beveik visai nunykę, vos vos įmano įskaityt. Telefonas deja tikrai neatpažins, jau turėjau tokią mintį anksčiau. :)

Teoriškai traktorius turėtų reaguoti į dirvos nelygumus ir automatiškai kiloti padargą kad dirba paruoštų tolygiai? Deja tas dalykas tikriausiai neveikia arba aš neišmokau to įjungti. Dirbdamas įsigudrinau pasireguliuoti pats, bet dažniausiai labai norėčiau kad to nereiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...