Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

sveiki kaip pakeisti priekinio tilto tepala per kur ji isleisti pas mane galinio tilto greiciu dezes ir hidraulikos tas pas tepalas koki pilti kiek panasiai litru pilasi pas mane jis atrodo geltonas kubota saturnas x 20

priekinio tilto abiejose pusese prie ratu apacioje sonuose yra varztelia,kuriuos issukus nuleisi tepala,o uzpilsi per virsuje tilto balkio esancia propke,o i galini tilta pilasi hidrotransmisinis tepalas,tik nezinau kiek tiksliai,kazkada keiciau kubotai 1902,tai supyliau virs 15 litru,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. tai jus norit pasakyti kad oro filtras popierinis ir jis plaunamas vandeniu ar pas jus jis kitoks ir dar norejau paklausti pas mane gale vietoj lempu tik atsvaitai jauciu technikine neis pravaryt reikes galvoti svarbiausia ar stabdziu varlyte yra gal kas tvarkete ar dauk problemu aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. tai jus norit pasakyti kad oro filtras popierinis ir jis plaunamas vandeniu ar pas jus jis kitoks ir dar norejau paklausti pas mane gale vietoj lempu tik atsvaitai jauciu technikine neis pravaryt reikes galvoti svarbiausia ar stabdziu varlyte yra gal kas tvarkete ar dauk problemu aciu

pas mane ant oro filtro netgi lipdukas yra kad filtras plaunamas,o siaip prikeitinet ir nespetum,nes sausoj dulketoj zemej diena padirbus,vakare is filtro korpuso jau puse stiklines zemiu ispili,pradauzai filtra ir vel pirmyn.beje tu savo x20 greiciausiai taipogi is alytaus pirkai,as ji ziurinejau,tai oro filtras toks paplekes buvo,galetum ji pasikeist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ant oro filtro netgi lipdukas yra kad filtras plaunamas,o siaip prikeitinet ir nespetum,nes sausoj dulketoj zemej diena padirbus,vakare is filtro korpuso jau puse stiklines zemiu ispili,pradauzai filtra ir vel pirmyn.beje tu savo x20 greiciausiai taipogi is alytaus pirkai,as ji ziurinejau,tai oro filtras toks paplekes buvo,galetum ji pasikeist

nors bijau suklaidint,ten 2 traktoriai x20 buvo,gal pas tamsta ir ne tas kuri as apziurinejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...