Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

В сети
Заходил: 2 минуты 59 секунд назад
: Адыгея. Красногвардейское
Регистрация: 16.11.2012 - 17:08
: 2039
 
 
Коля Рівне пишет:

мануал на куботу gl23

http://www.jnouki.kubota.co.jp/jnouki/manualdata/34070-1921/34070-1921-6..Pasiskaitinek,lieki skolnas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit man, tarkim kai lauke +20, uzsikurt traktorius turi iskarto nepakaitinus zvakiu? Nes lengavajam auto tai kuri ir uzsikuria, o kaip traktoriams? Nes man tai kazkaip nepavyko uzkurt nepakaitinus. 

Jei yra pakaitinimas,reikia kaitinti,lengvose visai kita kuro sistema.Japoniskus variklius reikia kaitint ir vasara

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus, dideleapkrova priekinian tiltui,geriau standartiniai variantai

 

tai vat as irgi skirtingos informacijos radau...Paprasciausiai toki paprasciau padaryti nei ta "standartini" .+ dar  nuimti lengviau,ir zymiai pigiau padaryti :) o ziema sniego stumdytuva ant tos pacios sistemos pakabinti . 

 

Gal zinote ar galima prie mano pazymetu isejimu pajungti cilindra priekabai ?

post-12157-0-15000600-1449507452_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat as irgi skirtingos informacijos radau...Paprasciausiai toki paprasciau padaryti nei ta "standartini" .+ dar  nuimti lengviau,ir zymiai pigiau padaryti :) o ziema sniego stumdytuva ant tos pacios sistemos pakabinti . 

 

Gal zinote ar galima prie mano pazymetu isejimu pajungti cilindra priekabai ?

buldozeri tokiam traktoriukui esu dares,emiau nuo frezos cilindra,dejau priekyje,atvedziau pro apacia hidro slangas,pritaikiau storas rusiskas,tik reikia storesnes  slangas pritaikyt tiesiai prie cilindro,nes originalios labai plonos ir kol salti tepalai labai letai kelia,be to reikia ismesti originalias hidro jungtis,o istekinti tiesioginius sujungimus,ir tikrai veiks,beje yra vienas minusas-valdymas bus su ta antraja hidraulo svirtimi,o ji neturi plaukiojancio rezimo,taigi valant sniega nelygioje vietoje reiks pastoviai reguliuoti auksti,bet greit priprasi ir bus okey,o su priekaba turetu taip pat gerai gautis,tik nedek labai didelio cilindro,kad uztektu skyscio kelimo metu,jegos pilnai turetu uztekt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buldozeri tokiam traktoriukui esu dares,emiau nuo frezos cilindra,dejau priekyje,atvedziau pro apacia hidro slangas,pritaikiau storas rusiskas,tik reikia storesnes  slangas pritaikyt tiesiai prie cilindro,nes originalios labai plonos ir kol salti tepalai labai letai kelia,be to reikia ismesti originalias hidro jungtis,o istekinti tiesioginius sujungimus,ir tikrai veiks,beje yra vienas minusas-valdymas bus su ta antraja hidraulo svirtimi,o ji neturi plaukiojancio rezimo,taigi valant sniega nelygioje vietoje reiks pastoviai reguliuoti auksti,bet greit priprasi ir bus okey,o su priekaba turetu taip pat gerai gautis,tik nedek labai didelio cilindro,kad uztektu skyscio kelimo metu,jegos pilnai turetu uztekt

Tai vat panasiai pagalvojau,bet uzsienio forumuose raso kad be "plaukiojancios" nepatogu, ir priekabos cilindra gali iki galo neisstumti.Gal geriau tada paskirstytoja deti ir viskas,bus normaliau.Tik 1 sekcijini tik priekabai ar sniego peiliui, ar 3 sekcijini kad 2 papildomai frontaliniam.Del to frontalinio negaliu apsispresti,nes ta kur idejau nuorodas nerekomenduoja daryti,nes priekine pakaba greitai saibom pareis ir nera sveika visam traktoriui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat panasiai pagalvojau,bet uzsienio forumuose raso kad be "plaukiojancios" nepatogu, ir priekabos cilindra gali iki galo neisstumti.Gal geriau tada paskirstytoja deti ir viskas,bus normaliau.Tik 1 sekcijini tik priekabai ar sniego peiliui, ar 3 sekcijini kad 2 papildomai frontaliniam.Del to frontalinio negaliu apsispresti,nes ta kur idejau nuorodas nerekomenduoja daryti,nes priekine pakaba greitai saibom pareis ir nera sveika visam traktoriui...

del frontalinio tikrai nepatarsiu kadangi man jis nebuvo aktualus,o priekabai tai kaip minejau jei desi protingo dydzio cilindra tai tikrai turetu gerai kelt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima taip padaryti rėmą, kad pats išvirstą o cilindras taik prilaikytu ir garžintu atgal tuščia 

 

na rema kaip tik virinau siandien,tai darau lygiai su "kuzavu", t.y. gulsis vienas ant vieno graziai. Kitaip nelabai zinau kaip :icon-confused: Paziurejau internete plius-minus brezinukus ,pagal juos ir darau, bus 2 m* 1.1 m, o aukstis 40 cm "bortu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Yanmar YM1720 paletintojo pavaru. Shemutė rodo kad yra 4 padėtis, 1,2,3 ir C. C super lėtas, pvz frezavimui. Bet negaliu jo įjungti nes ričegas atsispiria į varžtą. Kiek žiūrėjau nuotraukas interne, tai ir kitokiuose šitos serijos modeliuose yra tas varžtas.. Klausimas, kaip įjungt C padėtį? Nes 1 begiu frezuoti nedirbtą žemę neimanoma, reik lėtesnio greičio. Pridedu foto

 post-10899-0-68710200-1449833958_thumb.jpg

post-10899-0-53453600-1449833962_thumb.jpg

post-10899-0-18317600-1449833975_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...