Jump to content

durpynu idirbimas


watska

Recommended Posts

Sveiki,

Gal galit patart, kaip geriau ir lengviau idirbt durpyna, nes pas mane nemazai tokiu zemiu yra.. Art su plugu beprasmiska, tik nervus gadini, kai reikia pluga iskelt kas 5 metrai, o paskui su kultivatoriumi kelias dienas lyginti.. :D .. ka jus darot, gal kokiom lekstem geriau butu idirbt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka geriausia auginti durpese, jei didesnis plotas, kad kuo mazesni nuostoliai butu, nes daugiausia visos kulturos isgula... Aisku gal pieva geriausia, bet pievu man nereikia... siaip manyciau gal rugys geriausia.. kokia jusu nuomone?
Durpėj auga rugiai, ž.kvietrugiai ir v.rapsas. Tręšti nelabai patariu nes greitai gula, ypač rugiai ir vasarinis rapsas, o tada su paėmimu didelės problemos. Max iki 100 kg salietros fiziniu svoriu. V.rapsą sėju apie gegužės 15 ar net 20, nes anksčiau nušąla.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka geriausia auginti durpese, jei didesnis plotas, kad kuo mazesni nuostoliai butu, nes daugiausia visos kulturos isgula... Aisku gal pieva geriausia, bet pievu man nereikia... siaip manyciau gal rugys geriausia.. kokia jusu nuomone?
Durpėj auga rugiai, ž.kvietrugiai ir v.rapsas. Tręšti nelabai patariu nes greitai gula, ypač rugiai ir vasarinis rapsas, o tada su paėmimu didelės problemos. Max iki 100 kg salietros fiziniu svoriu. V.rapsą sėju apie gegužės 15 ar net 20, nes anksčiau nušąla.

o kai veliau paseji rapsa, neuzdziuna? nes dazniausiai tai geguzes men nelyja... kaip ir siemet su grikiais buvo, pasejau ir uzdziuvo... bet paskui atsigavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o kaip isnaikint piktzoles durpej? girdejau, kad geriausia suleksciuot bent pora kartu ir giliai apart, apie 50 cm... tada piktzoles uzdusta, negaudamos oro... bet man taip melioracija padare, tai toj is giliai isverstos durpes jokios gyvybes nera, pasejau zole, tai tik isdygsta ir nuruduoja, net piktzoles nenori augt... o neariant giliai nelabai jau isnaikinsi ir su raundapu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...