Jump to content

Diskinė šienapjovė prie Jumz


DRAGOON

Recommended Posts

Bet siaip ta turbina TKR 7 reik montuot didesnio turio traktoriam nei belarus ar jumz. Pats tokia turiu idejas tai svilpimas jos minimalus nes matyt belarusas tokios mases dumu nepaduoda kokia priklauso. Ta TKR 7 dumu ismetimo puse daug stambesne nei TKR6 ir automatiskai gaunas didesnis pralaidumas. Mano du kaimynai beveik tuo pat metu kaip ir as susimontavo TKR 6 tai grazu klausyt svilpimo kai pravaziuoja. Siap ir jega padidejo tik minimaliai bet kuro sanaudos tai zveriskai sumazejo dabar truputi kura atsukau.

Kas liecia jumz tai jis daug tvirciau padarytas nei belarus taciau jis turi tik 60 AG (bet man asmeniskai vienodai trivagi FRAUGDE tempia) ir leciau vaziuoja bet maniskis beveik lenkia belarusa :D Vien jumzo darbinis daug rimtesnis jai rimtai zadi sukt rulius tarkim su kokiu welger rp 220 ar rp 200 tai pats tas. Jo darbinis tiesiogiai nuo sankabos taigi stiprus ne taip kaip belaruso juostinis. Bet belaruso sankaba rimtense.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Bet siaip ta turbina TKR 7 reik montuot didesnio turio traktoriam nei belarus ar jumz. Pats tokia turiu idejas tai svilpimas jos minimalus nes matyt belarusas tokios mases dumu nepaduoda kokia priklauso. Ta TKR 7 dumu ismetimo puse daug stambesne nei TKR6 ir automatiskai gaunas didesnis pralaidumas. Mano du kaimynai beveik tuo pat metu kaip ir as susimontavo TKR 6 tai grazu klausyt svilpimo kai pravaziuoja. Siap ir jega padidejo tik minimaliai bet kuro sanaudos tai zveriskai sumazejo dabar truputi kura atsukau.

Kas liecia jumz tai jis daug tvirciau padarytas nei belarus taciau jis turi tik 60 AG (bet man asmeniskai vienodai trivagi FRAUGDE tempia) ir leciau vaziuoja bet maniskis beveik lenkia belarusa :D Vien jumzo darbinis daug rimtesnis jai rimtai zadi sukt rulius tarkim su kokiu welger rp 220 ar rp 200 tai pats tas. Jo darbinis tiesiogiai nuo sankabos taigi stiprus ne taip kaip belaruso juostinis. Bet belaruso sankaba rimtense.

rasai kad pas tave jumze lenkia bielkiu. tai kas ten pas tave per tiuningas yra padarytas, kad taip greit varo? gal ten pas tave kokia naujos laidos jumza nes naujos tai varo virs 30 km/h tik man iskyla toks klausimas kaip galima pasiekt 30km/h su ta pacia pavaru deze ir su tiek pat besisukanciu varikliu? ten darbiniu pavaru isvis nebelieka :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as susidomejau jumzais gal net pirkciau taciau girdejau kazkokius gandus kad jumzu mazos apsukos ir isvis netinka kabinti pie ju sienapjoves ar tai tik paistalai?ir kokiems isvis darbams jie tinka?man reikia kad butu ymanoma arti kultivuoti, rinktuva kabinti,sienauti ir pan....ar nepasausiu jei jumza pirkciau :(:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as susidomejau jumzais gal net pirkciau taciau girdejau kazkokius gandus kad jumzu mazos apsukos ir isvis netinka kabinti pie ju sienapjoves ar tai tik paistalai?ir kokiems isvis darbams jie tinka?man reikia kad butu ymanoma arti kultivuoti, rinktuva kabinti,sienauti ir pan....ar nepasausiu jei jumza pirkciau :(:(

cia tiesiog gandai. ten jumz pacio variklio apsukos yra 1750aps/min, zodziu letaeigis variklis, jis graziau ir tyliau dirba. tavo isvardintiem darbam jumz puikiai tinka. didziusios jumz problemos: palyginti mazas gretis (iki 24,5km/h) ir palyginti silpna dvidiske sankaba, bet gerai suderinus vekia gerai. be to jumz darbinis stipresnis nei mtz nes cia jis eina tiesiai nuo sankabos, o mtz nuo pavaru dezes. o del arimo tai gal su jumzu biski blogiau nei mtz nes nera nei ratu apkrautuvo, nei visokiu reguliatoriu, bet jei ne 100ha ari tai tiks ir jumz. ir isvis jumz yra labai stipriai padarytas. pavaru dezej dantraciai kaip pas pusantrini (T-150k) :lol: ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Turėtų būt samadielka.

Sankaba gal kaip DT75

o kas ten per sankaba DT-75? kaip ji ten veikia?

man dar kilo itarimu del priekinio tilto. argi orginaliai jumzoj stovi kairej pusej kardanas, tas kuris eina i priekini tilta? cia man atrodo irgi samadielkinta, nes cia greiciausiai buves ekskavatorius ir kai nueme ta didiji hidro siurbli vietoj jo prijunge priekini tilta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų būt samadielka.

Sankaba gal kaip DT75

o kas ten per sankaba DT-75? kaip ji ten veikia?

man dar kilo itarimu del priekinio tilto. argi orginaliai jumzoj stovi kairej pusej kardanas, tas kuris eina i priekini tilta? cia man atrodo irgi samadielkinta, nes cia greiciausiai buves ekskavatorius ir kai nueme ta didiji hidro siurbli vietoj jo prijunge priekini tilta.

Taip jumzo kardanas buna kairej pusej pasiieskok nete MTZ-7 ten kaip jumzas 2 tiltis nes jumz tai patobulytas mtz-5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų būt samadielka.

Sankaba gal kaip DT75

o kas ten per sankaba DT-75? kaip ji ten veikia?

man dar kilo itarimu del priekinio tilto. argi orginaliai jumzoj stovi kairej pusej kardanas, tas kuris eina i priekini tilta? cia man atrodo irgi samadielkinta, nes cia greiciausiai buves ekskavatorius ir kai nueme ta didiji hidro siurbli vietoj jo prijunge priekini tilta.

Taip jumzo kardanas buna kairej pusej pasiieskok nete MTZ-7 ten kaip jumzas 2 tiltis nes jumz tai patobulytas mtz-5

tai taip iseina, kad ten galima ir kokia lebiotke pasijungt ar i prieki atsivest kardana frontalkei? ar ne?

Turėtų būt samadielka.

Sankaba gal kaip DT75

Eilinis hidraulinis stiprintuvas. Nieko mandro, nieko sudėtingo. Vos ne tas pat, kaip T-150 orinis.

nu tai su tuos stiprintu sankaba geriau laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as symet pjauviau su Mtz turbininiu 3,5m diskine sienapjove, eina tai gerai, astunta pavara variau, i valanda nupjaudavau kazkur apie keturis ha i valanda :) . Bet po menesio teko keist pusasio guolius :D
pasmaugsi MTZ'oka, as su 952.3 pjaunu su 3.20 taarup prikabinama, tai kur daugiau zoles dusta traktorius

pusiau prikabinama sunkiau veza negu pakabinama. mes is pradziu pjovek su Krone pusiau prikabinama paskui nusipirkom potinger pakabinama, tai daug smagiau su pakabinama o ypac kur laukai mazesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...