Jump to content

reikia pagalbos 6t priekaba


edgaras3

Recommended Posts

Na, jeigu jau priekabos... tai ir aš norėčiau paklausti protingesnių - radau priekabą- fūrinė, ilgis gal 6-7 m., oriniai stabdžiai, pakabinta ant oro pagalvių, apynaujis tentas, blogai, kad neverčia, na, bet ne viską, ką veži reikia išversti :D . Gaila, neužsirašiau padangų dydžio, bet irgi fūros plotis. Rėmas, aišku matęs daug ko, yra ir rūdžių, bet tai mūsų palydovas :DKiek tokia būtų verta? Prašo 1200 EUR

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai nusipirkom sesetone priekeba. viskas buvo gerai iki tol kol nepredejom oriniu stabdziu tvarkyti. pasirodo ant galines asies uzdetas devintones priekabos stabdziu barabanas. gal zinot is kur gauti sesetones? visus siukslynus ir parduotuves isvazinejom niekur nera :(

.. pernai , kai sprogo padanga kirovinei priekabai , tai buvau užmontavęs 6-tonės, man atrodo kad vidus turi tikt.. gal klistų atsiprašau ,dabar naktis neisiu matuot :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jeigu jau priekabos... tai ir aš norėčiau paklausti protingesnių - radau priekabą- fūrinė, ilgis gal 6-7 m., oriniai stabdžiai, pakabinta ant oro pagalvių, apynaujis tentas, blogai, kad neverčia, na, bet ne viską, ką veži reikia išversti :D . Gaila, neužsirašiau padangų dydžio, bet irgi fūros plotis. Rėmas, aišku matęs daug ko, yra ir rūdžių, bet tai mūsų palydovas :DKiek tokia būtų verta? Prašo 1200 EUR

tai dar galvoji??? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...