Jump to content

Mano augintinis-sunys,kates...


tomoshius

Recommended Posts

  • Atsakymai 161
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

dresuok nedresaves suniukus, jei pas juos igimtas inkstinktas, tai nieko nepadarysi. mano haskiuke mazesne nepuldavo nei ant kaciu nei ant ko kito ir net mokiau gyventi draugiskai, uzaugo rupuzioke ir kur jau, pagatava nukast katem galvas pries tai isvailojus, medzioja laukuose viska, kas tik sujuda, jei najuda, tai dar pajudina. o del zmoniu, tai atsirenka, kas jai patinka, o kas ne, bet nera niekam ikandus. jos pagalba gali nuspresti ar gera drauga susiradai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Reiškia neteko susidurt su Labradorais... :lol:

Neteko :eusa-snooty: Bokserius du auginau. Kadangi gyvenu daugiaaukštyje, tai labradorui manau ten gyventi nepatiks.

Kadangi retriveriai, tame tarpe ir labradorai yra labai draugiški ir mėgstantys bendravimą šunys, tai voljeruos jų laikyt nepataria. Tai kaip tik naminis šuo, taip kad daugiabučiui tiktų... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiškia neteko susidurt su Labradorais... :lol:

Neteko :eusa-snooty: Bokserius du auginau. Kadangi gyvenu daugiaaukštyje, tai labradorui manau ten gyventi nepatiks.

Iš temos apie knygas supratau, kad skaitėt knygą „Marlis ir aš“. Aš mačiau to paties pavadinimo filmą ir jis man padėjo apsispręst dėl labradoro pasirinkimo, nes ten ir eina kalba apie labradorą. Keista, kad to neįsidėmėjot. :icon-rolleyes::) Gal kartais filmus yra neblogiau pažiūrėt nei perskaityt knygą? :) Filmas tikrai verčiantis susimąstyti, ir ašarą aišku išspaudė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš temos apie knygas supratau, kad skaitėt knygą „Marlis ir aš“. Aš mačiau to paties pavadinimo filmą ir jis man padėjo apsispręst dėl labradoro pasirinkimo, nes ten ir eina kalba apie labradorą. Keista, kad to neįsidėmėjot. :icon-rolleyes::) Gal kartais filmus yra neblogiau pažiūrėt nei perskaityt knygą? :) Filmas tikrai verčiantis susimąstyti, ir ašarą aišku išspaudė...

Žinau, kad ten labradoras. Tik dėl auginimo tokių nemažų šunų bute pas mane yra kita nuomonė. Dideliam šuniui reikia laisvės ir didelių erdvių. Jis ne 5 kg, kad galima būtų padėt jį bet kur. Man visada gyvūnas (nesvarbu ar tai šuo, katė ar žiurkėnas) buvo ir yra šeimos narys, kuriam visko reikia tiek pat, kiek ir žmogui. O kartais ir daugiau.

O dėl filmų žiūrėjimo..... Gal kada filmą apie Marlį ir pažiūrėsiu. Tačiau iki šiol nepasisekė pamatyt filmo, kurio pastatymas būtų geresnis už knygą. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš temos apie knygas supratau, kad skaitėt knygą „Marlis ir aš“. Aš mačiau to paties pavadinimo filmą ir jis man padėjo apsispręst dėl labradoro pasirinkimo, nes ten ir eina kalba apie labradorą. Keista, kad to neįsidėmėjot. :icon-rolleyes::) Gal kartais filmus yra neblogiau pažiūrėt nei perskaityt knygą? :) Filmas tikrai verčiantis susimąstyti, ir ašarą aišku išspaudė...

Žinau, kad ten labradoras. Tik dėl auginimo tokių nemažų šunų bute pas mane yra kita nuomonė. Dideliam šuniui reikia laisvės ir didelių erdvių. Jis ne 5 kg, kad galima būtų padėt jį bet kur. Man visada gyvūnas (nesvarbu ar tai šuo, katė ar žiurkėnas) buvo ir yra šeimos narys, kuriam visko reikia tiek pat, kiek ir žmogui. O kartais ir daugiau.

O dėl filmų žiūrėjimo..... Gal kada filmą apie Marlį ir pažiūrėsiu. Tačiau iki šiol nepasisekė pamatyt filmo, kurio pastatymas būtų geresnis už knygą. :eusa-think:

Na čia jau kiekvienam pagal skonį. O kas geriau ar knyga, ar filmas, priklauso manau nuo to kas geresnis, ar knygos autorius, ar filmo režisierius. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kalyte pagimde 4 haskiukus, gal kas norit auginti toki grozi ir turit salygas, kurios reikalingos sios veisles sunims ? :)

durnas as kad paemiau is kaimyno avigany vidurio azijos :( paimciau ir visus 4 butu kas rogutes tampytu, gal kokia foto gali parodyti?

Tik nesigailek, kai uzaugs tavo aviganis tai 6 haskius atstos,o haskiai nori su zmogum visur buti, jei nelaikysi jo su savim kartu visur, tai patikek, kerstingi velniukai baisiai. Nors visi jie moka savo norus parodyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...