Jump to content

Kokią šienapjovė (ne dalginė) tiktų T40 traktoriui


Guest Rem

Recommended Posts

Aš maniau kad lietuviškos pigesnės. Mane domina tik nauja šienapjovė. Kokia geresnė būgninė ar diskinė. Kažin ar patemčiau 2metrų šienapjovę. Ar pakatų galios. Diskinės sunkios, ar neapvers traktoriuko? Ką galite pasakyti apie lietuviškas šienapjoves?

Ar reikalingi visokie papildomi plaušintuvai ar kas ten dar būna?

Matot nelabai daug apie tai žinau, todėl ir domiuosi. Ir pjaut man reikia kokį 15ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia apie rotacines bugnines, dazniausia dvieju bugnu pvz lenkiskos , lietuviskos rasa ir rasele. geriausias variantas t-40 lenkiska 1,6metro pigu ir patikima. pjausi atsiloses. O diskines tai buna 8 ir daugiau disku, uzsienines arba jei kas pamenat rusiskas krn-2,1. Privalumas diskiniu, kad lygesne raziena, gali reguliuoti razienos auksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...
O kodel negalima kabinti tam traktoriui 2m juk jis pakankamai galios turi tokiam ir kiek mazdaug kainuotu tokia sinapjove apie tokia koke snekejot... :icon-confused:

Laumetris yra truputi aprases apie tas samasz, kuo skiriasi diskines nuo bugniniu sienapjoviu. Diskinems reikia 20% maziau galios,beje as manau, kad jos nebus tokios sunkios,kaip ruskines rotacines. Pagal aprasyma,tai turetu buti kaip tik tau diskine 2.1m .Dar kaimynams nupjausi :). Klausimas.Ar verta pirkti sienpjove su plausintuvu? Cia gal aktualu, kai gamini siena, tada zole greiciau isdziutu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rekomenduociau lenkiska Z-173 ar panasia. Pats tokia turiu ir traiktoriu T-40 :) tai eina normaliai, jokiu gedimu nebuvo ir nuvariau siemet plota apie 13ha. Beje mano sienapjoves plotis berods jei neklystu 1,65m. Platesne temptu manau, bej man atrodo jau butu nebelabai stabilu, nes is zmogaus kurio pirkau traktoriu turejo 2,1m rotacine berods ruska sienapjove, tai pirko mtz, nes sake sorakui jau gaunasi perdidele, beto ir T-40 uz mtz jei neklystu ant tonos lengvesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 metų...

Kas čia per gamtos klaida? :D 
Ir su kokiu dviračiu ją tempti reikia? Nes T-25 patempia ir 1,65m, o japoniški traktoriukai ir 1,35 m susitvarko neblogai. O su T-40 aš Kuhn 2,4 m pločio tampau be didesnio vargo (kalnuose į 3-ą pavarą tenka perjungt iš 4-os). 

Minusas manau tas, kad pastoviai pradalgę minsi ir darbinis plotis sakyčiau... mažokas. :)

Vienintelę paskirtį tokiai šienapjovei matau tik tokią: prapjauti "kelią" el. piemeniui (tinklui avims). Bet aš tam naudoju 1,65 lenkišką, arba, jei atolas, su Husqvarna traktoriuku pralekiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per gamtos klaida? :D 

Ir su kokiu dviračiu ją tempti reikia? Nes T-25 patempia ir 1,65m, o japoniški traktoriukai ir 1,35 m susitvarko neblogai. O su T-40 aš Kuhn 2,4 m pločio tampau be didesnio vargo (kalnuose į 3-ą pavarą tenka perjungt iš 4-os). 

Minusas manau tas, kad pastoviai pradalgę minsi ir darbinis plotis sakyčiau... mažokas. :)

Vienintelę paskirtį tokiai šienapjovei matau tik tokią: prapjauti "kelią" el. piemeniui (tinklui avims). Bet aš tam naudoju 1,65 lenkišką, arba, jei atolas, su Husqvarna traktoriuku pralekiu. :)

As kolkas su dalgine sienauju ,nes tame yra pliusu kad nupjovus nereikia vartyti viena kart kaip su rotacine kuri sumusa i pradalge .. si rotacine ir neturetu i pradalge musti o ismetyti ...  galvoju pasidaryti tokia .. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su kokiu traktoriumi tu ją tampyti žadi? O vartyti vistiek reikės, nes jei ji iki 1m pločio, tai įsivaizduok, kad praktiškai per pradalgę bent du kartus su ratu važiuosi. Pjaunant antrą pradalgę važiuosi su dešiniuoju ratu, pjaunant trečią, jau lipsi su kairiuoju ratu. Jau geriau tada rotacinė/būgninė su dviem diskais. Kad ir sumuša į storą pradalgę, bet bent jau nemini jos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su kokiu traktoriumi tu ją tampyti žadi? O vartyti vistiek reikės, nes jei ji iki 1m pločio, tai įsivaizduok, kad praktiškai per pradalgę bent du kartus su ratu važiuosi. Pjaunant antrą pradalgę važiuosi su dešiniuoju ratu, pjaunant trečią, jau lipsi su kairiuoju ratu. Jau geriau tada rotacinė/būgninė su dviem diskais. Kad ir sumuša į storą pradalgę, bet bent jau nemini jos.

su dalgine nupjovus ir vaziuoji per nupjauta ..sienausiu  arba su RS . arba deutz-f2l -    tipo T-25

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...