Jump to content

Biokuro gamykla iš ūkininkų jau superka rapsus


efrendas

Recommended Posts

Žemdirbiai išaugintą produkciją gabena be raginimų, nes čia už pristatytą žaliavą gauna po 650 litų už toną. Tuo tarpu įvairūs perpirkėjai jiems už toną rapsų grūdų siūlo maždaug 50 litų mažesnę kainą. Atsiskaitymo terminai įmonėje taip pat gana trumpi, ūkininkai pinigus gauna maždaug per savaitę. (Eltos inf.)

Gal kam teko lankytis toje gamykloje ? Būtų įdomu sužinoti ar ten nesusidaro atvežusio rapsus transporto eilės, ar visų rušių transporto priemonės gali išsikrauti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Kitais metais gal ir Lietuvos ūkininkai, kaip balti žmonės gaus 40 Eu/ha išmoką už biokurui parduotą rapsą. Bet įtariu, kad dalį jos reiks atiduot perdirbėjams tam, kad jie nepatingėtų vesti apskaitos, kuri leistų atsekti, jog jūsų parduoti rapsai tikrai buvo perdirbti į biokurą, o ne panaudoti kitoms reikmėms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
mano kaimynėlis netoli 2t/ha kulia, bet irgi kasdien lyja, drėgnumas apie 18, donai dar šiukšlių privaro ganėtinai tai biznis nekoks tokį parduodant.

Patikslinu pas mane 1,2 t iš ha tai jau išvalytas ir išdžiovintas, o nuo kombaino tai atveža tiesiog žalią masę, nes yra labai daug Balandų ir pats rapsas vietomis leidžia naujus žalius uglius, o kai kur teko matyti net bando žydėti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš kur balandos? rapsas gi gerai stelbia tokias žolias, jei jos negauna pirmos sudygti. Beje ar šiemet tiesiogiai pjauni ar iš pradalgių. Kaimynas tai penkis rapsų stalus donams nupirko, pjauna gražiai.

Šiemet pas mus turbūt Balandų metai :D jų pilna buvo visur, ypač tose vietose kur pasėliai buvo retesni, o vasarinis rapsas nuo sausros buvo gan prastas, tai balandos kai kur jį net peraugo :(

Žieminį iš pradalgių, vasarinį tiesiogiai, pjovėm su paprastu stalu, nes rapsas buvo labai žiamas ir retokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ta Bladex'sa naudojau pirma karta.Ji rinkaus, nes man pasiule litagros agronomas(sake viska nuima, bet balandos liko.)Seniau burksdavau su treflan super, bet jis pries seja sunkiai nupurkst.Bet kai su juo purskdavau zoliu nebudavo.Na o su bladex tai gal viena klaida padariau per anksti purskaiu. :):) O kainos ir normos gerai nezinau rytoj parasysiu kai paziuresi i PVM sakaita. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai informacijos apie Bladex'sa Bladex 500 SC, Feinchemie Schwebda GmbH, veiklioji medžiaga cianazinas 500 g/l, naudojamas vasariniuose rapsuose 0,2-0,4 l/ha garstukų ir kai kurių kitų vienmečių dviskilčių piktžolių naikinimui. Purškiama, kai rapsai turi 2-5 poras lapelių, o piktžolės – 2-4 lapelius.Kiek apie ji perskaiciau tai jis bus kitais metais uzdraustas. :D:D Kaina:100Lt/ltr

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai informacijos apie Bladex'sa Bladex 500 SC, Feinchemie Schwebda GmbH, veiklioji medžiaga cianazinas 500 g/l, naudojamas vasariniuose rapsuose 0,2-0,4 l/ha garstukų ir kai kurių kitų vienmečių dviskilčių piktžolių naikinimui. Purškiama, kai rapsai turi 2-5 poras lapelių, o piktžolės – 2-4 lapelius.Kiek apie ji perskaiciau tai jis bus kitais metais uzdraustas. :D:D Kaina: 77,19lt/ltr

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...