Jump to content

Ideologijos


dn

Recommended Posts

tai jau uzsakiau ir kaina suderejom, dabar tik liko sulaukt kol parvaziuos

del hitlerio atskira tema, jei visus keistuolius niekinsi ar kitaip shaipysieisi tai greitai liksi vienas, nemanau , kad tas kuris ji uzsimete propaguoja jo idejas, tai tiesiog ekstrymas savotishkas, beja pati didziausia zioplyste yra buti avinu avinu bandoje, gerai kad zmogus issiskiria ish bandos, gal ne visiems tai priimtina, bet jis bent jau turi sharmo...

as nei uz nei priesh, as tiesiog apie pilka mase...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

voras neteisus esi dėl hitlerio :icon-evil: buk ekstrimas koks tik nori tiktais neizeidinėk kitu :icon-twisted: kabink tais foto nors visus savo namus ir drozk ant ju :icon-twisted: tiktais nesiviešink :icon-evil: perdaug brangei zmonyjei ir manau kekvienam is musu ,kainavo tas iskrypėlio isišokimas :icon-evil::icon-evil::icon-evil:

Vienas zmogus nieko negali padaryti, nei dideliu nusikaltimu, nei sukurti dideles geroves. Tam reikalingos tam tikros salygos aplinka, taip pat didelis bendraminciu kiekis ir nors dalies visuomenes palaikymas, jei ne didesniosios dalies. Po karo kad ruskiai neispjautu visu vokieciu kaip sunu ir nenusluotu Vokietijos nuo zemes pavirsiaus, JAV ir sajungininkai susitare kad visas bedas nurasom ant Hitlerio ir jo artimiausios aplinkos. Istorija raso nugaletojai, taip kad wamen neteisk ir nebusi teisiamas.

Labai cia Murza daug gali padaryt su keliais skustagalviais, kai nera visuomenes palaikymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu mates tokiu nesubrendusiu ar nesuvokenciu :icon-evil: nenustebsiu jei dar ir maršus fašistu ,savoi fonotėkoi turi :icon-evil: tegul žmogelis pirma gerai pasidomi ka jis propoguoje,kokios idėjos ir siekei buvo pas juos :icon-evil: ar zino kad mes ir musu visa tauta turėjom buti iškelti toli i sibira o lietuvos zemės vokieciu ūkininkam atitekti turėjo :icon-twisted: slavu kaip ir žydu visai neturėjo likti :icon-evil: visa tai dar iki karo jau suplanuota buvo ir net numatyta kas valdys visa tai :icon-wink: tai sakai zmogelis garbina ta kuris ji vergu paverst norėjo :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu mates tokiu nesubrendusiu ar nesuvokenciu :icon-evil: nenustebsiu jei dar ir maršus fašistu ,savoi fonotėkoi turi :icon-evil: tegul žmogelis pirma gerai pasidomi ka jis propoguoje,kokios idėjos ir siekei buvo pas juos :icon-evil: ar zino kad mes ir musu visa tauta turėjom buti iškelti toli i sibira o lietuvos zemės vokieciu ūkininkam atitekti turėjo :icon-twisted: slavu kaip ir žydu visai neturėjo likti :icon-evil: visa tai dar iki karo jau suplanuota buvo ir net numatyta kas valdys visa tai :icon-wink: tai sakai zmogelis garbina ta kuris ji vergu paverst norėjo :D:D:D

Wamen ar tu bent skaitei ka Hitleris savo ranka parase? Mein kampf skaitei? Ar tik kitu komentarus, greiciausiai komunistu istoriku. Kurie mazdaug tokie: ziurekit koksai Hitleris bjaurybe, kiek nusikaltimu padare. Visa tai tam, kad nukreipt demesi nuo savu padarytu nieksybiu. Jau sakiau kad istorija raso nugaletojai o tamsta wamen nesigilines pasakoji.

Mano postai nereiskia kad as palaikau Hitleri ar nacizma. Bet per daug ilgai mokiaus istorija, taip kad si ta ismanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

oi, spejau isvaziuot ir ziu, kokios diskusijos prasidejo...

NeAntanas ar kaip jis ten, kaip jau sakiau neaiskumam yra pm (asmeniniai pranesimai).

dabar del paziuru/ideologiju ir viso kito. kaip jau sakiau KAI KURIOM idejom pritariu ir man asmeniskai dzin, kas tau atrodo, priedo, speju, kad tau pas rusa gyvent gerai buvo.

sita savo avatara ir suki uzsidejau del to, kad negaliu pakest suknistu ruskiu karininku ir siaip ruskiu, vaikstinejanciu apsikabinus medaliais ir vaizduojanciu islaisvintojus, negaliu pakest to, kad nepripazystami SSRS nusikaltimai Lietuvai. gaila, dabar nerandu delfi straipsnio, kai komunistai susirinko i kazkoki susirinkima, aisku su savo medaliais, ir baikeriai pro sali praleke su vermachto uniformomis. tai veliau buvo surasti ir supakuoti, nes propagavo "blogi". isvada: avataras - savotiska protesto forma.

wamen, jo, turiu marsus ir "mein kampf" skaiciau ir del to vargo nematau, be to nemazai skaityta ir kitos puses istorijos... paciam siulyciau labiau istorija pasidomet, o ne siulyt tai daryti man. ne viskas, kas rasoma tiesa...

labai idomus filmas yra 2007 metu "Zeitgeist" vadinasi, apie tai, kaip lengva manipuliuoti zmonemis, truputi uzsimenama ir apie karus. bendram isprusimui patartina paziuret..

ps. bendram isprusimui pakilus, bendravimo kultura ir izeidinejimu skaicius turetu pasikeist...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma ,neuzmiršk kur gyveni ir koki kaimyna pašonėi turim,ir koki vėjei pas juos dabar puce :icon-idea: siulyceu pasidomėti prieš išeinant su svastika ant rankovės ,ir pamastyti ar netapsi provokacijos auka :cry:kaikurios mintys ir man patinka ka propogavo nacei ,taipat kaip ir komunistai.bet ka vieni ir kiti išdarinėjo visu tuom prisidenge ,man visai nepatinka :icon-evil: ir kuom kaltas eilinis karo veteranas ,padėjes sveikata ir geriausius savo gyvenimo metus uz tai kad nacizmas nesisviešpatautu.ne karo veteranai europa po karo padalino,taip kad nevaryk ant ju. o filmus ne tuos siulai paziurėti :icon-cry: ziurėk pvz šindlerio sarašas,dievų miškas,(amzina at. popieziu )jopo paulio gyvenimo istorija ;lenku pastatyma;.ir dar galybe kitu ,ne rusu ir ne vokieci pastatymo.va tada ir aiskink man koks šaunus tavo dievaitis . :icon-evil: bėje man teko savieckoi armijoi patarnauti ,rusyne.galiu pasakyti jog dauguma ruseliu šventai tiki kad aplinkui rusija priešai ir reik gintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazkas apkaltino fashizma sibiro tremtimi, bet atminkit treme ne vokieciai juk jiems sibiras nepriklause treme rusai.

Bet kadangi sirdimi esu isitikines kad lietuva lietuviams ir esu grynakraujis lietuvis, tai netgi kazkuom biski ir dziaugiuosi kad naciai apmazino zydu skaiciu lietuvoje, o tai jau tais laikais visi pagrindiniai verslo ir t.t. taskai buvo zydu rankose valdomi. O lietuviai buvo isstumti i eiliniu darbininkieriu gretas.

P.S. Viena mano puse smerkia nacius del dideliu zudyniu, bet kita patiliukais dziaugiasi del "svaresnes" lietuvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wamen, filmas mano siulomas nei vienu, nei kitu tavo paminetu... o tavo siulomi, tai 2/3 matyti. jei i tema apie siuos filmus, tai visai neblogas buvo italu "gyvenimas yra grazus".

tie tavo sveikata paaukoje veteranai nematei/negirdejai kaip kalba apie Lietuva?

viskas del ju ir daugybes kitu rusu poziurio... puikus pvz, rusu jaunimas estijoje ilgoje ir tragikomiskoje istorijoje apie kario statulos perkelima.

nu ir kokie gi tie vejai ten pucia? mano manymu pucia tokie, kaip ir visada... taip sakant, nieko naujo rusu fronte.

apie dievaiti, wamen, tai dabar jeigu uzsideciau jau anksciau minetos prunskienes nuotrauka, tai ji deive butu? sitas avataras savotiskas protestas su nemaza doze sarkazmo...

va, o Donato poziuris labai panasus i maniski, tik mano puse biski garsiau dziaugiasi.. :lol: cia galbut kaltas mano mizantropiskas poziuris..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pazvelkime gyliau, as vis griztu prie tikejimo, manu visi daug maz zino kokiom priemonem jis buvo ivestas.... treme ir zude ir tada, beja treme ir lietuviai, is kur karaimai lietuvoje atsirado....

taigi istorija yra istorija, vieni is jos juokiasi kiti mokosi, as taip pat uz lietuva lietuviams, netgi su visu lietuvishku tikejimu, uz ka jau syki buvau pasmerktas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...