Jump to content

Ka rinktumetes?


Koki pirktumete uzsienietiska naudota traktoriu is siu (jei pirktumete)?  

63 nariai balsavo

  1. 1. Koki pirktumete uzsienietiska naudota traktoriu is siu (jei pirktumete)?

    • JD
      14
    • MF
      2
    • NH
      5
    • Case
      19
    • Class-Renault
      2
    • DF
      4
    • Valtra
      8
    • Zetor
      1
    • Kita
      8


Recommended Posts

nesjo pawaru deze nereli pagal jo judejima.kuro sanaudos maziausios is wisu traktoriu.siuo metu fendu nespeja gaminti.nes ju nekepa kaip dzoniu o tik pagal uzsakima.as nepeikiu dzoniu jie ir geri.bet man nepetinka ju greiciu dezes jungi depazona ir kala per ratus.na ir kura eda kaip reikia.seip wisi perka ta kas ka iperka.nes siuo metu ne visi milijonus turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks to fendt nestato i pirma vieta, paskaityk dar karta ka pacitavai ir suprasi kodel nedejau to tavo fendt. Keista nerijus kad nesupranti apklausos tikslo nebent koks nebrendyla esi tai taip. Ir dar tegul nesupyksta nieks bet eina n......... tie fendt yra ir be ju geru traktoriu :icon-exclaim::D

yra bet manau jis vienas geriausiu, taip kad jei galvoji apie fendt reikia rinktis kiti (aisku viskas priklauso nuo stovio)

Del subrendimo cia jau kaip kam atrodo :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai asiliuk tu Diegas gal reikejo taip daryt apklausa?

Ka renkates:

JD

CASE

KITA

Ane?

Apklausos esme duot zmonem pasirinkt o ne tilpt i tavo isivaizduojamus remus. Tavo nuomones niekas neklausia nes tai yra apkalusa. Jei nezinai/nemoki daryt - pasiulymas - gal nedaryk?

Prajuokinai biskeli. Bet ko noret. Jauciu nei to Fendt nei JD nesi mates is arciau kaip 100 metru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su fendu jau metus dirbau kaimyno 936.dirbau su dzoniu 135ag su newholandu 175.tai ju greiciu dezes prakeikiau tik stuburui dauzyt.man pirmoj wietoj fend.pasauli fend tituluojami kaip limuzinu klase.na juos apskritai perka tik stiprus ukiai, nes kaina uzkelta kaip reikalas.man apie fenda nera ka sneket norejau per parama imti jd bet padirbau fendu,nubleso pries jo ekonomika ir geras darbo saligos visi kiti traktoriai.atra wieta teikiu tikrai jd.nes jis pagal iswerme tikrai nenusileidzai fendui.db perku fend 820 vario man be pwm gaunas 360lt kaina ispudinga sawo dydciu bet man jis wertas tokiu pinigu.pabandykit wyrai su jais padirbt pamatysit ke reiskia fend.as ji perku tik del labai geru garbo salygu ir del labai mazu kuro sanaudu.cia as kalbu tik uz sawe.kiekvienas turim sawo swajoniu traktoriu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su fendu jau metus dirbau kaimyno 936.dirbau su dzoniu 135ag su newholandu 175.tai ju greiciu dezes prakeikiau tik stuburui dauzyt.man pirmoj wietoj fend.pasauli fend tituluojami kaip limuzinu klase.na juos apskritai perka tik stiprus ukiai, nes kaina uzkelta kaip reikalas.man apie fenda nera ka sneket norejau per parama imti jd bet padirbau fendu,nubleso pries jo ekonomika ir geras darbo saligos visi kiti traktoriai.atra wieta teikiu tikrai jd.nes jis pagal iswerme tikrai nenusileidzai fendui.db perku fend 820 vario man be pwm gaunas 360lt kaina ispudinga sawo dydciu bet man jis wertas tokiu pinigu.pabandykit wyrai su jais padirbt pamatysit ke reiskia fend.as ji perku tik del labai geru garbo salygu ir del labai mazu kuro sanaudu.cia as kalbu tik uz sawe.kiekvienas turim sawo swajoniu traktoriu. :)

Metus tu tikrai nedirbai, pirmas Lietuvoje Fendt 936 buvo atveztas 2007m balandzio men

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...