Jump to content

koki germinatori patarumet pirkti is lietuvisku


bielka

Recommended Posts

  • Atsakymai 223
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

na ir kiek mukejei jei nepaslaptis

16000lt su pvm :icon-wink:

Varna gamina zarenai. tai tas pats kas ir genys nes ten to inzinieriaus mokiniai gamina varna tik sakau man tai suvirinimo kokybe i akis krenta bishki negrazios siules :icon-wink: Manau lietuviski geresni nei koskidle :icon-wink:

Kiek teko susidurt tai laumetrio rimciausi, bet tik is lietuvisku. o iki uzsieniniu ir jiems toli toli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir kiek mukejei jei nepaslaptis

16000lt su pvm :icon-wink:

Varna gamina zarenai. tai tas pats kas ir genys nes ten to inzinieriaus mokiniai gamina varna tik sakau man tai suvirinimo kokybe i akis krenta bishki negrazios siules :icon-wink: Manau lietuviski geresni nei koskidle :icon-wink:

Kiek teko susidurt tai laumetrio rimciausi, bet tik is lietuvisku. o iki uzsieniniu ir jiems toli toli.

pritariu, as irgi taip galvoju kad uzsienietiski geresni. Kokybiskenis metalas, geresnis paruosimas dazymui, geresne dazymo kokybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
keliu metru uz 16000 ir koki

Jau rasiau geny 3.6metru.

Na jo kokybe nudazymo prasta :icon-confused: bet padaryta manau tvirtai :icon-wink:

Mano durna galva suprantu taip: svarbiausia metalo kokybe, darbiniu daliu kokybe, suvyrinimo siuliu tvirtumas, o dazymas paskutinei vietoje. Asmeniskai net nematau reikalo diskutuoti apie dazymo kokybe. Svarbiausia technine puse, o ne dazymas. Pas mergas su germinatoriu nevaziuosi

:D

Na bet cia tik mano nuomone, kuri gal ir neatitinka jusu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keliu metru uz 16000 ir koki

Jau rasiau geny 3.6metru.

Na jo kokybe nudazymo prasta :icon-confused: bet padaryta manau tvirtai :icon-wink:

Mano durna galva suprantu taip: svarbiausia metalo kokybe, darbiniu daliu kokybe, suvyrinimo siuliu tvirtumas, o dazymas paskutinei vietoje. Asmeniskai net nematau reikalo diskutuoti apie dazymo kokybe. Svarbiausia technine puse, o ne dazymas. Pas mergas su germinatoriu nevaziuosi

:D

Na bet cia tik mano nuomone, kuri gal ir neatitinka jusu

Ka gero gali pagaminti firma, kuri savo gaminio nesugeba nudazyt normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keliu metru uz 16000 ir koki

Jau rasiau geny 3.6metru.

Na jo kokybe nudazymo prasta :icon-confused: bet padaryta manau tvirtai :icon-wink:

Mano durna galva suprantu taip: svarbiausia metalo kokybe, darbiniu daliu kokybe, suvyrinimo siuliu tvirtumas, o dazymas paskutinei vietoje. Asmeniskai net nematau reikalo diskutuoti apie dazymo kokybe. Svarbiausia technine puse, o ne dazymas. Pas mergas su germinatoriu nevaziuosi

:D

Na bet cia tik mano nuomone, kuri gal ir neatitinka jusu

Ka gero gali pagaminti firma, kuri savo gaminio nesugeba nudazyt normaliai.

vilius rase, kad nudazymo kokybe prasta, bet padaryta tvirtai. Iseina taip, kad gal ir nemoka dazyti, bet is technines puses padaro gerai. :D Asmeniskai esu savom akim mates kaip dirba genys; tai man paliko tikrai gera ispudi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...